Diken

taylanayik demiş ki:
Pihcoz selam,

Biz de çok üzüldük çıkamadığımız için ama bazı konularda asla taviz vermemek gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta bu işin küçük de olsa bir maddi karşılığı vardır. Bir gruba ulaşım giderleri verilmiyorsa o grup konsere gitmemeli...

abi konuyu buraya taşımayalım dedigin için sölmek istememiştim ancak ben alanya'ya amatör grupları getiriyorum tek amaç onlara destek olmak adına ben bile bu yasımda (18 yaşındayım) 😀 gelen grubun giderlerini karşılayabilecek iş yapıyorsam bunu yapan adamların amacını anlayamam tartışmam bile gerçekten söylecek birşey bulamıyorum...

taylan ayık sevenlerine müjde 🙂 yeni albüm "yalnız hayal"in ilk konseri 10.03.2006 Cuma saat 21.00'de Caravan Rock Bar'da. gecede taylan ayık'a istanbullu extreme metal grubu UÇK Grind eşlik ediyor. giriş 5 ytl + 1 bira. bütün istanbullu taylan ayık sevenlerini bekliyoruz.

bugun arkadasın elinde blue jean in verdigi metal fanzin adı altında bir ek dergi verilmiş ancak bu dergide türk ve yabancı birçok gruptan bir şekilde bahsedilmiş anlatılmış birşeyler olmuş bunların arasında alt grup olan UCK GRINDE de dahil ancak orada ne bir diken n de bir taylan ayık ismi görememen çok üzdü beni pentagram var whisky war diken nerede?!?

Diken'in dağıtılma aşamasında, Diken'in eski web sitesine yazılan, tüm rock camiasına ve ayrıca bana sayıp döktüren o talihsiz metnin bunda etkisi olabilir. Benden habersiz kaleme alınmış bu metin yüzünden, benim de ismim bir çok yerde görünmemiş olabilir.

Ama bu diken'in ya da Taylan Ayık'ın varolmadığını göstermez tabi ki sevgili dostum. Ayrıca Blue Jean'de geçen sayılarda yer aldım.

Sizlerin ve buraya ve ayrıca benim siteye yazan tüm dinleyenlerin beni desteklemesi, benim şarkılarımı dinlemesi, yeterli inan. Ben 14 yıl boyunca türkçe heavy metal için küçük de olsa bişeyler yaptığımı biliyor ve inanıyorum bu yeterlidir.

Sevgiler...

(not:UCK GRIND alt grup değildir. Birlikte sahneyi eşit şartlarda paylaşıyoruz. Onların davetiyle sahne alıyoruz. Burdan UCK GRIND elemanlarına teşekkürlerimi bir borç bilirim)

ya UCK GRIND herneyse o konuda pek bir bilgim olmadıgı için öyle söyledim o acıdan da bi yanlış olmasın farklı bi söylem niteliginde degildi...14 senesini adamış bu adamın adı nasıl unutuluyor madem öle bi fanzin hazırlanıyor da bu nasıl unutuluyor bunu algılayamadım acaba bi yanlışım mı war diye tekrar tekrar karıştırdım sayfaları ancak nafile...

Mutlaka gözden kaçmıştır dostum. O kadar önemli bir şey değil bu takma kafana. Bu sayı olmazsa öbür sayılarda yer verilir. Şimdi, biz sürekli konser verelim. Bunu gerçekleştirebilirsek o zaman işte farkına varır insanlar gerçekten.

Sevgiler

Borknagar demiş ki:
taylan ayık sevenlerine müjde 🙂 yeni albüm "yalnız hayal"in ilk konseri 10.03.2006 Cuma saat 21.00'de Caravan Rock Bar'da. gecede taylan ayık'a istanbullu extreme metal grubu UÇK Grind eşlik ediyor. giriş 5 ytl + 1 bira. bütün istanbullu taylan ayık sevenlerini bekliyoruz.

10mart akşam 21:00 da caravanda olcam.
boynumda kireç bağlamıştı 😀
süper olcak şimdiden yüreğinize sağlık.vesile olanlarda saolsun 😉

Bazı sebeplerden oturu uzun zamandır foruma katılamıyordum bi 5 dakika boşluktan faydalanıp hemen damladım. 😆 Taylan dostum bu caravan konserine cok sevindim istanbuldaki tum kankilere solicem hepsi orda olurlar. keske bende olabilsem ama nerde. 🙁 Neyse dostum umarım baska bir konserde. 😉

albüm süper :!: sokağın yalnızlığı yalnız hayat bu devran bittimm....keşke bu taraflara da gelebilse 😢 bşarılar diliorum mükemmel bir albüm :metalhead

taylanayik demiş ki:
Pihcoz selam,

Biz de çok üzüldük çıkamadığımız için ama bazı konularda asla taviz vermemek gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta bu işin küçük de olsa bir maddi karşılığı vardır. Bir gruba ulaşım giderleri verilmiyorsa o grup konsere gitmemeli...

hocam haklısın.kimsenin hakkında kötü konuşmak istemem ama aynı mekanda seninkide iptal edilen onlarca konserden biri.yani diğerlerinin sebebini bilmiyorum ama benzer şeyler.neyse İnşallah farklı mekanlara gelirsin.dinleycilerinle buluşursun.kib.kolay gelsin.müzilkle kalın.😀