DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

özkaaaan 😢 iyi yolculuklar abi 😢 çabuk bitir gel askerliği 😢 kendine de iyi bak oralarda( nerde yapcaksın bilmiorm ama) :?
bu arada cumartesi performansı her zmanki gibi güzeldi. plug in baby dinleyemedik ama 😢 🙁 😢 olsun daha sonra inşallah :roll:
görüşmek üzere :twisted: :evil: 8) :evil: :twisted:

Ozkan walla ozliycez seni tamda muhabbet guzel olmuştu bea 🙁 şimdi beste,album felan da diyodunuz kotu oldu neyse, artık sağsağlim donme konunda duacıyız. :evil: :evil: kendine iyi bak görüşmek üzre

yaw bu c.tesi biraz geç kaldık kusra kalmayın artık sevgili dosage :roll: pek dinleyemesek de şöle bi sohbet etmiş olduk walla özlemişiz bea 😀
emreye de tekrardan bi geçmiş olsun bu arada..
ha bi de "en büyük asker bizim asker" 😆 😆
e görüşürüz, hayden 😉

serkan, olum kaçırdın Anathema - Empty'i valla 🙂 çok bi güzel olmuş ellerinize sağlık... ayrıca güneş hanıma da teşekkürlerimi sunarım beni sahneye davet edip rezil rüsva ettiği için... ödeşecez en yakın zamanda :twisted: özkancım sen de başla ufaktan marşlara bi ucundan... bakarsın tören bando bölüğüne alırlar seni.... 😆 "ay akşamdaaaan ışıııkkktıııırrrr.... yaaaaayyyllaaaalaarrrr yaylaaaalaaaarrrrr...." 😆

amsoblue ve SoundTrack hemen hemen bütün programlara geldiniz ya ne diyeyim, dönünce devam etcez muhabbete.Sagolun hoş sohbetleriniz için.
Diriliş ve 04 cülere de komple çok çok selamlar.Oytun sagol iyi dileklerin için.Serkan,Anıl ve A.B.E.S grubuna da ayrıyetten sevgiler.Özlicem walla hepinizi 🙁
Anılcım marş söyletmeyi bırak dün sakalları kestim sınav için maymun vaziyetteyim çok kötü of of 🙂
Herkese çok çoook selamlar :elsalla

Bu arada ***DosAge-Solo-Molo-Neyim*** Güneşcğm söyleyecektim kaçtır fırsat olmadı valla Weak as I am yorumun orijinalindeki vokalden daha iyi .Kim ne derse desin walla ben anlamam . Ayrıca muse "çığlıklarınıda " oldukça atabiliyosun biz daha ne bekleriz ki yani! Dimi ama haksızmıym.Bu arada bu kadar iltifat ve övgü boşuna değil bestelerinizi merak ettiğimden 🙂 :evil: :evil: :evil:

P.S. Artık çok oluyorm ve daha başka muse katılmasını talep ediyorum repertuarınıza.

oz666oz demiş ki:
amsoblue ve SoundTrack hemen hemen bütün programlara geldiniz ya ne diyeyim, dönünce devam etcez muhabbete.Sagolun hoş sohbetleriniz için.
Diriliş ve 04 cülere de komple çok çok selamlar.Oytun sagol iyi dileklerin için.Serkan,Anıl ve A.B.E.S grubuna da ayrıyetten sevgiler.Özlicem walla hepinizi 🙁
Anılcım marş söyletmeyi bırak dün sakalları kestim sınav için maymun vaziyetteyim çok kötü of of 🙂
Herkese çok çoook selamlar :elsalla

Özkancığım tez gel emi :roll:

yine çok beğendim grubu 🙂... özkan'ım "heavy metal" distortion'uyla barı inletirken, emre'nin "Karpal Tünel Sendromu" na uğrayan bileği gözlerden kaçmadı 🙁)

maalesef nerede ah bu tonmaister demekten alamazken kendimizi, tüm bu tonlamanın can sıkıntısını başta fırat olmak üzere her bi' kimse çekti...

bir iki şarkılık da sahneyi paylaştığınız için de teşekürü borç bilirim ayrıca 🙂 (borcum olsun)

Özkanım (yaylalar), hayırlı tezkereler kardeşim.... kop da gel 🙂

Sevgiler...

S.

Özkannnnn hayırlı teskereler cnm kardeşim!!!Ne zaman yolculuk?Yolcu edelim seni???Umarım herşey senin için kolay geçer ve umarım sağ salim dönersin...Kocaman öptüm!!!

Dosage'a da kocaman başarılar...

...Sevgiler&Saygılar...

Özkannnnn hayırlı teskereler cnm kardeşim!!!Ne zaman yolculuk?Yolcu edelim seni???Umarım herşey senin için kolay geçer ve umarım sağ salim dönersin...Kocaman öptüm!!!

...Sevgiler&Saygılar...

...Sevgiler&Saygılar...

Basçımız Emre'nin kolu rahatsız olduğundan bugün akşam için Garage Bar'da sahne alamayacağız.

SoundTrack demiş ki:
Bak şimdi rep. ve beste dedimde siz gitaristiniz gittikten sonra ne yapacaksınız arkadaşlar noluyo dosage? ne gibi onlemler alıyo napıyo?

Özkan askerde iken bir gitarist arkadaşımız bize yardımcı olacak. Ayrıca beste olayları da herzamanki yavaşlığıyla devam edecek 😛 .

cyberknight demiş ki:

12 sinde asker olcakmış kardeşimiz ancak Ereğli'den gitçek askere. İstersen Ereğli'ye uğurlayabiliriz tabi 😀 😀 .

Geri