Ekipmanını Göster Ey Turkrockçı!!!

turkrockkkks.webp
20150329_205557.webp

Schecter Blackjack SLS C-7 Active, Ibanez Xiphos XPT700, Axe fx II processor, Pod x3 processor, Megatone Trampoline amp, Shure se215 Headphones. Sıra monitör ve ses kartı almakta.

mutlu aile tablosu.
IMG_1113.webp
kuzey yarım kürem.​
IMG_1118.webp

ve güney yarım küre.​
ay ortalık biraz dağınık gusura bakmazsdksnşlfdakljfdsşlah.
bunları toplayıcaya kadar kaç defa kazıklandığımı saymıyayım.
ha bi de klasik var. antonio sanchez. o da kutupta kaldı biraz. eşiği açıldı ağlıyo çalarken cızz cız .

azicik ickiyi azaltsak lambali bir marshall stack alabiliriz gibi...
Hocam iyi güldüm gece gece valla haklısınız siz de ama bu alette sakin kafayla çalınmıyo ya🙂 Benim kafamda marshalldan farklı markalar vardı blackstar,line 6,peavey gibi markaları düşünüyodum ilerisi için. Ama işte hep metal çalacağım diye bir şey de yok arada blues da yapıcam o yüzden karar veremiyorum. Gidip denemek lazım ama etrafımda öyle geniş kapsamlı müzik marketler yok.

Hocam iyi güldüm gece gece valla haklısınız siz de ama bu alette sakin kafayla çalınmıyo ya🙂 Benim kafamda marshalldan farklı markalar vardı blackstar,line 6,peavey gibi markaları düşünüyodum ilerisi için. Ama işte hep metal çalacağım diye bir şey de yok arada blues da yapıcam o yüzden karar veremiyorum. Gidip denemek lazım ama etrafımda öyle geniş kapsamlı müzik marketler yok.
Ustelik sol alt kosedeki siseleri fark etmemistim yazarken 🙂

Geri