Emre Aydın

siyah_aydinlik demiş ki:
ya siz birkaç üyenin arasında geçen tartışmanın akışını bozmuş olacam ; ama bir sualim olacaktı ...
belki geçmiş sayfalarda dile getirilmiştir , bi malumatım yok pek takip edemediğimden ...
bilginizin olduğunu sanaraktan ... :
" sen anlarsın " isimli bir şarkı epeydir sanal alemde Emre Aydın'ın ismi altında dolanıyor ; fakat nerde olduğunu bilmiyorum ama bir sitede bir şahsın demolarından biriydi gibime geldi , dinlemişim ... zaten ses de benzemiyor ...
Totalde diyeceğim şu ki :
O şarkı ( sen anlarsın ) Emre Aydın'a ait mi değil mi ??

İnternette bu şarkı Emre Aydın adıyla geçiyor fakat benim bildiğim kadarıyla şarkı Emre Aydın'a ait değil. Zaten şarkıyı söyleyen de Emre Aydın değil.

benim bildiğim kadarıylada emre aydına ait değil bendede var şarkı sesi benzemiyo ama güzel bi parça...

doğrudur bahsi geçen parça emreaydın'a ait değildir kendiside bunu dile getirmişti ve geçmiş sayfalarda da bu konuyla ilgili mesajlar vardır...
ve ayrıca evet site açılmıyor 🙁

siyah_aydinlik demiş ki:
ya siz birkaç üyenin arasında geçen tartışmanın akışını bozmuş olacam ; ama bir sualim olacaktı ...
belki geçmiş sayfalarda dile getirilmiştir , bi malumatım yok pek takip edemediğimden ...
bilginizin olduğunu sanaraktan ... :
" sen anlarsın " isimli bir şarkı epeydir sanal alemde Emre Aydın'ın ismi altında dolanıyor ; fakat nerde olduğunu bilmiyorum ama bir sitede dinlemiş olduğum bir şahsın demosuydu gibime geliyor ... bir defa dinleyip sildiğimden pek hatırlamıyorum ... zaten ses de benzemiyor ...
Totalde diyeceğim şu ki :
O şarkı ( sen anlarsın ) Emre Aydın'a ait mi değil mi ??
Hayır Emre Aydın'a ait değil.Zaten Eskişehir konserinde biri o şarkıyı söylemesini istedi Emre Aydın o şarkı benim değil dedi.yani kesin onun değil.(ama güzel şarkı 🙂 )

ve bu gece de açılamayacak sanırım. . .
neyse yarına artık 😉
bu arada buraya da hopladım en sonunda, maşallah 58 sayfa okudum, olağanüstü güzel diyaloglar dönmüş . . . dahil olduk mutluyuz 😉
herkese aydınlık günler diliyorum, emreaydın aydınlığı yuvanızdan, gönlünüzden, müzik çalarınızdan eksik olmasın dileklerimizle giriş yapalım... haa bi de, yoktur di mi artık, kalmamıştır yani pelteklik polemiği falan!! kaçırdım hepsini desenize yaahuu tüühh!! sorunsuz bir yıl diliyorum herkese. . .

şansız demeyelim yaa 🙁
ve mesajı düzenliyeyim dedim site şu an açıktır....
bu arada yazmaya başlamışken makina performansınada değineyim şimdi... geçen seferkinden daha iyiydi kesinlikle bazıları gene ''az konuştu yaa'' deyip duruyo ama bence öz konuştu bu sefer programda ve ''kim dokunduysa sana ona git'' i söylemeleri pek bi güzeldi... bayram sabahı şiş gözlerle dolandım ama olsun uykusuz kaldığıma değdi....

katılıyorum vallahi!! kesinlikle değdi şişen gözlere. . . ayrıca az konuştu filan değil o böyle bir adam artık onu böylece kabullendik biz, kabul etmeyenlerle görüşmek lazım sanırım 😉 kendisinin de dediği gibi kamera olmayan ortamlarda dahi rahat bir insan değil, o zaman neyi zorluyoruz? Müziğini seviyor muyuz, evet seviyoruz hem de fazlasıyla, o zaman sorun kalmamış demektir... Bu arada Makina´nın son bölümünde Okan´la tek başına konuşurken kameraların kayıtta olduğunu bilmediği gibi bi söylenti var, doğru mudur acaba? Merak ettim yahu 🙂

acayip güzel sesi var, sözleri harika. kendisi melek gibi görünüyor sanki. acayip sevimli biri. cok begendim albümünü, özellikle kalan saglar senin olsun parcasini. türkiyenin onun gibi bestecilere sarikiclara ihtiyaci var. sözlerinden cok ekilendim. live performanslari da gayet güzel. yolun acik olsun Emre!!!

EMRE AYDIN ADANA' DA...

19 0CAK 2007 CUMA GÜNÜ SAAT = 19:30

YER = ADNAN MENDERES KAPALI SPOR SALONU
( GAZİPAŞA BULVARI STADYUM YANI )

ÖÐRENCİ = 20 YTL
SİVİL = 25 YTL

ERDİL TURİZM KATKILARIYLA...

Yuppppppppiiiii!!
12 Ocak günü emreaydın İzmir´dee! Konser Ooze da olacakmış 😉
Afişleri gördüm bu gün ve resmen havalara sıçradım! İki ayda bir emreaydın gayet güzel gider kanımca. . . Dolduralım, taşıralım, emreaydınımızın bizim için yaptıklarını karşılıksız bırakmayalım efendim !

Albümü dinledim ve gerçekten çok güzel sözler... Çok içten bir yorum hafif müzik ve duygusal sözler... Ama 6. Cadde şarkılarını daha çok seviyorum

anaam çok acı bi gerçekle karşılaştım sayenizde 😛 aylardır emre aydın diye dinlediim adam emre akad diye biri çıktı!!

Geri