Emre Aydın

carolgerber demiş ki:
misspain demiş ki:
Canlı performansı kendi kategorisindeki diğer isimlerden çok daha üst düzeyde.teomandan da feridun duzagactandan da cok daha iyi.

jonh Lennondan da iyi mi? 🙂 Bence böyle anlamsız kıyaslamaların sevdiğin isme faydası dokunmaz, sen yüceltiyorum sanıyorsun ama.

Aynen katılıyorum. gereksiz bunlar.

dark_and_shadow demiş ki:
iki gün önce çorum konseri vardı oradaydım fena değildi konser ama imza almak isteyenlere kazık attılar resmen o çok ayıp olmuş poster imzalamış emreaydın 5 ytl karşılığında nie böyle bi şey yaptılar anlamadım

Bu muhabbet ise imza gününün gerçekleştiği mekan v.s. ile alakalıdır. Bazı şehirlerde emreaydın'ın ve menajerinin bilgisi dışında imza gününün yapılacağı mekan girişte gelenlerden para aldığını duydum. ama bunun için o mekanı suçlayacaksınız. emreaydın'ın haberi yoktur emin olun..

bu imzalı cd, kaset, poster vs olayları başka sanatçılar için de oluyor ben bizzat bir sanatçımızın imzalı cdsinin mekan çıkışında normal cd fiyatı 10 YTL olmasına rağmen 12 YTLye satıldığını görmüştüm. size bizzat 5 YTL alıp karşılığında imza attıysa o zaman konuşun. İstanbulda imza günlerinden birinde Emre Aydın bedavaya cdlerini veriyor ve imzalıyordu. bunu yapan birinden 5 YTLye tenezzül etmesini beklemem ben.bi öyle olay çıktı diye hemen kötülememek lazım derim.

sevmiyoruz kendisini pek ama bunda hiçbi b.ktan haberi olmayan emre aydını türkiyenin tek alternatif müzisyeni sanan dallamalrında etkisi var
(sözüm meclisten dışarı)

Türk Rock müziğinde gına getirmeye yüz tutmuş salak rifflerle bezenmiş arabesk sözlerin, melodinin (?) önüne geçtiği bir çeşit müziği yapan adam... Çevremdekiler sevse de zerre kadar hazzetmediğim bir adam...

Canlı performası kendi kategorisindeki insanlardan iyiymiş. Hani derler ya "Koyunun olmadığı yerde keçi abdurman çelebi" tam o hesap. Gitar çalmayı bilmeyen asi çocuk Teomanla kıyaslanınca daha iyi olur tabii ki...

🙂

Emre Aydın'a yapıtığım yorumu Bob Marley başlığına mı yazmamı isterdiniz? Burası özgür bir forum ve burada olumlu olumsuz istediğim şekilde fikrimi dile getirebilirim. Kimsenin de çıkıp aradan "istemiyorsan dinleme kardeşşşş" triplerine girmesine hacet yoktur...

Sevgilerle 🙂

fıkrını ıstedığın gıbı dıle getır ama bırazcıkta olsa yapıcı ol elestırılerınde.ve sacma sapan seyler yazma yok bob marley falan ne alaka ya guldurme benı

Hadi beğenmiyorsunuz tamam.
Yapılan işe saygı göstermek gibi bir anlayışınız da mı yoktur!
Eminim siz olsanız, biz de gelip forumunuza yazsak "Beğenmedik, olmamış!" diye... Siz de "Bir iş çıkardık!Saygı duyun lütfen!" derdiniz.. Birileri sizin adınıza derdi bunu ya da... Neyse, saygı duyuyorum ben, emreaydın´a... Beğendiğim/beğenmediğim herkesin yaptığı işe... Saygı duyuyorum..

siz rahat olunki ben kendi adıma konuşiyim belkide bi dinleyici olarak insanların çabasına en çok saygı gösterenlerdenim..ve clickboya da kesinlikle katılıyorum asıl siz kötü eleştirileri kaldıramıyor ve sadece sizin sevdiğiniz şarkıcının göklere çıkarılmasını istiyosanız emre aydının kendi sitesinde dahi yer bulamzsınız

Clickboy demiş ki:
Türk Rock müziğinde gına getirmeye yüz tutmuş salak rifflerle bezenmiş arabesk sözlerin, melodinin (?) önüne geçtiği bir çeşit müziği yapan adam... Çevremdekiler sevse de zerre kadar hazzetmediğim bir adam...

Canlı performası kendi kategorisindeki insanlardan iyiymiş. Hani derler ya "Koyunun olmadığı yerde keçi abdurman çelebi" tam o hesap. Gitar çalmayı bilmeyen asi çocuk Teomanla kıyaslanınca daha iyi olur tabii ki...

🙂
Arkadaşım müziğini beğenmiyor olabilirsin ama bu şekilde hakaret etmenin yeri yok. Emek harcamış sonucta sanatçı bu işe. Ve kendi hoşlandığı tarzda yapacak tabii ki... Bu kadar ağır konuşmayalım...

Ağır bir eleştiri olacak belki ama beğenmeyerek, ağır eleştiriler yaparak insan müzik otoritesi sanıyor kendisini. Bir şeyleri beğenmemeyi marifet sayma gibi bir durum görüyorum ortalıkta. Bu sadece müzikte olmaz, tiyatroda da böyledir, her yerde böyledir. Ha derinden derine itiraf edemezler , açıkçası iddialıyım ki, ben "belki bir gün özlersin" adlı güzide parçayı dinleyip de etkilenmeyecek insan tanımıyorum. Böyle bir insanın yeryüzüne geldiğine inanmıyorum da. İlla ki bir şeyleri eleştiririz amenna, ama bunu da sırf "yaa beğenmedim bak. İşte ben de böyle bir insanım" a dönüştürmenin alemi yoktur. Var mıdır? Döktüm içimi sonunda be !

Yakın zamanda ikinci stüdyo albümü ile yeniden hayranlarının karşısına çıkan Gripin; yeni albümü Gripin 2007'nini ikinci video klibinin çekimlerini tamamladı. emreaydın'ın grup ile düet yaptığı Sensiz İstanbul'a Düşmanım adlı şarkının klibinde de emreaydın gruba eşlik etti. İstanbul manzaralarından ve Performans görüntülerinden oluşan klip yakında müzik kanallarından izlenebilecek.

75003896lm8.jpg

80105368un2.jpg

40029681br1.jpg

Geri