Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

Levent'le post sayımız az önce aynıydı euheuehueh 139 post😀😀😀 hatta aynı anda fırtına'ya da 1000. post'u yapmışım heuheuheuheueh paylaşmak istedim forumda geyik yapmak gibi olmasın 😀😀😀

Arkadaşlar işte güzel bir gelişme daha!

20 Mayıs Pazar günü olacak konserimizde 2 adet stand açılacak ve güzel çekilişler yapılacak:

Porsuk Giyim: Düzenlenecek çekilişle konserin sonunda kazananlara verilmek üzere T-shirtler.Ayrıca satın almak isteyenler için ise sadece T-shirt satımı yapacaktır.

Es İletişim: Düzenlenecek çekiliş sonucunda toplam 20 adet mobil öğrenci hatları kazananlara verilecektir. Ayrıca satın almak isteyenler için hat satımı yapılacaktır.

metalsonneteyy3.jpg

Herkes Davetlidir!

Saygılarımla...

Rica ederim ben size teşekkür ederim müzik yaptığınız için..Elimden geleni yapıyorum biliyosun.Bu arada 20 sinin akşamı bi mantıcı pilanım var 🙂 Haberleşelim..Şöle tüm grup elemanları fln 😀

O günkü olası Repertuar:
--------------------------------
Painkiller
Hail and Kill
Last December
I died for you
Judas Rising
Unforgiven
Angel
Fear of the Dark
Aces High
Trooper
Holy Wars
Symphony of Destruction
Hangar 18
Fade to Black
Tornado of Souls

Arkadaşlar afişteki kararsızlık nedeniyle özür dilerim fakat bu seferki son ve kesin...Sabır ve anlayışınızdan dolay teşekkür ederim..

afisson.jpg

Herkese başarılar dilerim!
Konserde görüşmek üzere...
Not: Mantıyı ankaranın en iyi mantıcılarından birinde yicez inşallah..
Saygılar

afis isini kimler yaptysa hepsine cok tesekkurler bgn kızılaydaydm massalh donatmısınz her yeri . bzde el ilanlaryla katkıda blndk ii konser olcak ins.onursala da cok tesekkrler bole bi organizasyon yaptıı icin...

mantııııııııııııııııııııııııııııııııı!!!! :twisted:

bugün konsere gelen we bizi destekleen herkese cok tesekkür ederiz,cok eğlendik işallah gelenleride eylendirmişizdir ayrıca bu gsel organizasyon we her sey için onursal we yanında onunla calısan bütün arkadaşlara afişlemede vb. selerde emeği gecen herkese cok tesekkür ediorz.işallah yakın zamanda yine grüşücez

Geri