Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

Abi valla süperiniz elinize ağzınıza sağlık maşallah...Levet beyy ilk kez sizi de dinleme fırsatım oldu ve gerçekten süperdi🙂bunu her konserden soora herkes diyodur şüphesiz bu sefer ben de demek istedm😀

Gerçekten çok güzel konserdi.En kısa zamanda bir daha görüşmek üzere.Buradan Enterprise cephesine selamlar🙂

Çok zevkli konserdi!!!
Ses sistemi sağolsun ne çaldığımı kimse duymadı (ben de duymadım)
Tornado Of Souls da direkten döndü Holy Wars yerine gelcekti... ( Özlem için 🙁 )
Ama olsun yine de güzel konserdi!!!
Hail And Kill desem yeterli olur...

Nası 1 tip var sende annamadım ama tam olması gereken adamsın sahnede 😀,10 yıl sora karı görmüş kıllı hayvan gibi bakıyon ama diom ya orda olması gereken 1 adamsın,lööööö

1 Haziran günü Atatürk Anadolu konseri var...
Sanırım çıkış saatimiz 3...
Aynı gün Tuşe de çıkcak ilerleyen saatlerde...
Yani sonuç olarak bu konsere çıkamıyoruz ve öss gününe kadar önümüzde bir konser yok...
Ama sürprizleri bekleyin...

gençlik harikaydı konser kendimizden geçtik öndeki3lü olarak 3gün boynumuz ağrıdı ve sesimiz kısık gezdik Atatürk anadolu konseriyle ilgili gelişmeleri bekliyoruz 😛

Saol konser hakkıundaki görüşlerin için costurmak için elimizden geleni yaptık sende geldiin için saol.Atatürk anadolu konseri kesin olarak olmıcak işallah en yakın konserlerde görüşmek üzere

Geri