Fırtına [Metal - Ank]

Arkadaşlar özledim sizleri..Yakında iyi haberlerimiz var.Konser de başarılar orda olacağız inşallah..
Görüşürüz.. 🙂

Saygılar..Sevgiler..
Onursal 😉

barker demiş ki:
Arkadaşlar özledim sizleri..Yakında iyi haberlerimiz var.Konser de başarılar orda olacağız inşallah..
Görüşürüz.. 🙂

Saygılar..Sevgiler..
Onursal 😉

Bizde seni ozledık Osalım beklıyoruz haberlerını 😉
Arkadaslar konsere az bı sure kaldı herkesı beklıyoruz bıletler ıcın bıze ulasabılırsınız 🙂
Sevgiler...Saygılar...!

barker demiş ki:
Görüşürüz.. 🙂

Saygılar..Sevgiler..
Onursal 😉

Bizde seni ozledık Osalım beklıyoruz haberlerını 😉
Arkadaslar konsere az bı sure kaldı herkesı beklıyoruz bıletler ıcın bıze ulasabılırsınız 🙂
Sevgiler...Saygılar...!

barker demiş ki:
Görüşürüz.. 🙂

Saygılar..Sevgiler..
Onursal 😉

Bizde seni özledik Osalım bekliyoruz haberlerini 😉
Arkadaşlar konsere az bi süre kaldı herkesi bekliyoruz biletler içinn bize ulaşabilirsiniz 🙂
Sevgiler...Saygılar...!

barker demiş ki:
Görüşürüz.. 🙂

Saygılar..Sevgiler..
Onursal 😉

Bizde seni özledik Osalım bekliyoruz haberlerini 😉
Arkadaşlar konsere az bi süre kaldı herkesi bekliyoruz biletler için bize ulaşabilirsiniz 🙂
Sevgiler...Saygılar...!

evet arkadaşlar bunden bölee bizimde sabıt bi logomuz var FIRTINA olarak bundan böle bu olgo'yu kullancaz....

l_14d3d0404fd04dc778adcb4e0301221e.jpg

l_074df0310d7962bdac4074184af0e754.jpg

7 Nİsandaki konserimize hepinizi bekleriz...sahne şovu ve süprizlerle karşınızda olcaz...

allbyrock demiş ki:
Beyler gurupta Emircan çalıyomu hala?

Tabiki çalıyor... 😉 İlk sayfaya bakarsan hala orada ismi 🙂 Bu arada 7 sindeki konserde görmek isteriz sizi 😉

NeoNBass demiş ki:
hacılar ben de gelecem inşallah coşturun bizi be into the pit çalmazsanız konuşmam bi daha sizinle ona göre 😛 😀
Trace demiş ki:
ben gelcem nasipse demmbar bana bilet verin =)
Perşembe kızılayda olun beyler 4:30-5 arası... Onaonda veririm size biletleri 8.5 ytl den 😉

Bu arada eline sağlık apo abi logolar çok hoş olmuş... Özellikle Şu F harfi mükemmel 😉
Bu arada arkadaşlar Mart ayından beri menejerimiz Apo abidir... Umarım güzel bir birliktelik olur 😉

HiPnO demiş ki:
Bu arada eline sağlık apo abi logolar çok hoş olmuş... Özellikle Şu F harfi mükemmel 😉
Bu arada arkadaşlar Mart ayından beri menejerimiz Apo abidir... Umarım güzel bir birliktelik olur 😉

Saol cantu...elimden gelne yapmaya çalıştım beyendiğineze sevindim....Seninde dediğin gibi menajeriniz olarak BİZİM için en iyisini en kalitelisini yapmaya çalışıcam...

7sinde herkesi eğlenmeye bekleriz....sevgiler&saygılar...

festirockvd9.jpg

Evet arkadaşlar yarın olucak konsere herkesi bekleriz... Bileti kapıdan almak isteyenler için bilet fiyatı 10 ytl dir... Sevgiler Saygılar...

Geri