GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

Siz Neymişssiniz beeeeeeee..... :zipla
Tüm Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencilerine ve orada bulunan herkese Helal Olsun...
Yürekten Teşekkürler... :taptim
O ne COŞKUDUR be kardeşimm.. :metalhead :metalhead :metalhead
ööffffffffffffffff öffffffff... :zipla :metal :zipla
Harikaydınız valla... :dans :metal

Evet Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Şenliğide bitti.
Ses sistemi, şu bu herşeyi biryana bırakıyorum...
Bu güzel seyirciyi hiç unutamayacağım...

Eyvallah barker sağolasın...

Sevgili dostum Emilio sağolasın.
Çok yakında geliyor besteler...
İki tane bomba gibi beste yolda... :zipla
Birisi hazır bitti... diğerinede çalışıyoruz...

Gazi konserinde yine her zamanki gibi coştuuukkk..sizi dinlemekten çok büyük keyif alıyorum..ama son gelişimdi malesef....eylülde görüşmek dileğiyle...kendinize çok iyi bakın..beni unutmayın oluuu mu........hoşçakalın....

ooo muratım fotolar süper olmuş.😀 yanlız dede ye torpil geçilmiş şike var kardeşimm 😛 😛 😛 😀 arkadaşlar hacettepede ne yazıkki yer alamadık organizasyonun aksiliklerinden bizim gibi sahne alamayan bir çok grup oldu.İnşallah 28 mayısta yani haftaya pazar garaja da görüşmek dileğiyle.İnşallah güzel bi gece olcak.hepinizi bekliyoruz.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.😀

Yok abi Serkan'ı kapatmak için yaptım ya. :roll: 😉
Adam heryerde çıkmış kardeşim olmaz ki yaaaaavvvv..... 😀 😀 😀 😀
Siyahlığın üstü boş kalmasın diye dedemin imzasını çaktım.... 😆 😀 😆 😀
Evet arkadaşlar Hacattepede çıkmadık.
Gerçekten çooookkkk kötü bir organizasyondu.
11de başlaması gereken organizasyon 16da ancak başlaya bildi. :evil: :evil: :evil:
Çıkan arkadaşlar 4-5 şarkı okuyup indiler.
Bizde çıkmak istemedik böyle olunca. Melihinde dediği gibi böyle çıkmayan birçok grup oldu.
Neyse hayırlısı olsun.

28-Mayıs pazar günü Garage rock bardaki GaReZ konserine herkesi bekliyoruz.
:metal :zipla :metal

selam... ya ben çok istiyorum sizi izlemeyii 🙁 🙁 ama o iğrenç şenlikler yüzünden izleyemedim :x :x yaa kendi okulum die demiyorum gerçekten berbat bi şenliktii :dil :kustum ya bu kadar kötü organizasyo olamazdı ötk yı öldürmek istedim :dan :sniper walla utandım yani 😳 neyse ben de kustum içimde ne varsa iyi oldu 😛 😀 bi de şey var yaa 29unda bizim finaller başlıyo 28 nde de izlemeyemicem sizi ben yaa 🙁 🙁 yaa başka konser falan yok mu şöyle 2 hafta falan sonra :metalhead 😉 neyse çok konluştum... :elsalla

Geri