GaReZ (Alternatif-Hard Rock) - Ankara

wallaa ipeekim saolsun sayesinde dinledim şarkıalrı... 😉 🙂 ne diiimmm ellerinizee sağlık çok güzel olmuş... :alkıs :metal kendi alanınızda çok başarılı şeyler yapmışsınız tekrar tekrar tebrik ediyorum :alkıs :alkıs şu finaller bi bitsin gelip tepincezzz :zipla :metal kaçmaazzzz 😉 :elsalla

:utandim İPEEEKKK.... :dans GONCAAA... :utandim

İki şeker insan sağolun varolun arkidişlerim benim...
:taptim
İnşallah güzel bi konser yolda...
Şu an net değil ama bir hafta içinde netleşicek saati...
İnşallah orda bombalar gibi eyleniriz hep beraber...
:metal

trtmurat demiş ki:
:utandim İPEEEKKK.... :dans GONCAAA... :utandim

İki şeker insan sağolun varolun arkidişlerim benim...
:taptim
İnşallah güzel bi konser yolda...
Şu an net değil ama bir hafta içinde netleşicek saati...
İnşallah orda bombalar gibi eyleniriz hep beraber...
:tap: :ask :taptim :zipla

bu arada dede ya :!: sende biras göbek yap da gıjıklıın gecsin 😀 ( valla kendisi dedi bassçı dediin göbekli ve gıjık olurmus onun göbei yokmuş o yüsden daha cook gıjık olarak açıgı kapatıomuş :twisted: ) arkadasız, okuldasız bak ayıp oluoo 8) 😀

bu arada forumda yazılan mesajlar için teşekur ederım bıraz gec oldu ama ,,şarıkları dınleyen herkese de teşşekkur ederım...daha ii olucagını umuyorum bu yaz donemınde ,,,

olursa sağlam bi akşam olacağı kesin umarım herkesi eğlendiririz yine :metalhead sınav stresini atmak içingelenlerin dışında bizi seven destekleyen herkesi bekleris :metal :dans

Selamlar millet.18 inde komşuyuz 😀 .Biz de Tunalı Gölge'deyiz.Görüşebiliriz aslında 2dakika uzaktayız...Öss nightlarımız güzel olsun 😀 .
Biziz'de kolay gelsin size,yine güzel bi performans sergileyeceğinizden şüpem yok...
Tüm Garez sevenleri Haziran 18'de Biziz'e!...

:dan İpek, :dan Gonca Olmaz ki be kardeşim sizde sınavlarınız bitince kaçıyosunuz hemen... :elsalla
İki günde GaReZ için kalın Ankara'da...:zipla
Hayırlısı olsun arkadaşlar...
Sağolun varolun... GaReZ daha çok konserler ve programlar yapıcak gelirsiniz...

trtmurat demiş ki:
:dan İpek, :dan Gonca Olmaz ki be kardeşim sizde sınavlarınız bitince kaçıyosunuz hemen... :elsalla
İki günde GaReZ için kalın Ankara'da...:zipla
Hayırlısı olsun arkadaşlar...
Sağolun varolun... GaReZ daha çok konserler ve programlar yapıcak gelirsiniz...
muratcım 2 gün olsa taamda zaten 21 inde dönücez geri, evimizde de kalalım diimi ama 😉 yaz uzun öss parti dısındaki konser veya programlarda grsrs artıkın, dede cim senlede görüsemioz :twisted: 😛 neese tekrar basarılaar :elsalla

Ben; kendisine kurşun sıkan düşmanına bile yardımını esirgemeyen soylu bir neslin torunuyum...
TÜRKÜM, TÜRKlüğümle gurur duyuyorum.
ATATÜRK'ün evladıyım...

Arkadaşlar bunları yazmamın nedeni azönce izlediğim System of a down adlı iÐRENÇ grubun iÐRENÇ klibidir.
Şerefi ve haysiyeti olmayan bu insanlar
ATAMA ve ONUN SİLAH ARKADAŞLARINA iğrenç hakaretlerde bulunuyorlar.
Bu yüzden bu grubu protesto etmenizi, onları dinlememenizi,
albümlerini alıp o iğrenç ve çapaçul insanlara para kazandırmamanızı rica ediyorum.
Müziği İftirayla ve Küfürle kirletenlerin Allah Bin Türlü Belasını versin...

Aşağıdaki link ŞEREFİ OLMAYAN bu grubun klibidir isteyen izleyebilir.
http://www.ufukengin.net/haber/detay.asp?hid=348

ATATÜRK'ÇÜ OLAN VE TÜRK'LÜÐÜYLE GURUR DUYAN HERKESE...
Saygılarımla...

şoke oldum desem yeridir ne mal olduklarını belli ettiler hiç beklemezdim ama demmekki müzisyenlerdende insan olmayanlar çıkıyomuş sıkıysa Türkiyeye gelip söölesinler bunlarıda göriim ama nerde bunlar ööle konuşan insanlar sadece zaten akıl sahibi olduklarıda şüpheli 😀

ipeeeeek demiş ki:
yaaa ama ama son olmaas yaa dede yazın olmassa konser kırarım kafanı valla 😛 8) murat son diil diiimii yasında olujak 😛 😀

Canım benim valla bu sezonun son konseri olabilir gerçektende... :roll: 😆
Ama şunu müjdeliyorum ki... 8O 😀
GaReZ yeni projelerle ve süprizlerle yoluna devam ediyor... :?: :?: :?:
İlerleyen günlerde bunu burada açıklayacağız... :idea:
Heran herşey olabilir... :!: 😆 :!:

Geri