gitar bilgisayara bağlıyken ve uygulama açık haldeyken youtubetan ses almak

• Konuyu açan Konuyu açan efsa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

selam elektro gitarım bilgisayara bağlı haldeyken ve uygulama açıkken atıyorum backing track ile çalışmak istiyorum ve
youtubetan bi şarkı açıyorum üstüne çalıp çalışmak istiyorum
ama uygulama açıkken youtubedaki video açılmıyor ya da ses gelmiyor sadece youtube degil pc ustunde herhangi bir uygulamadan muzikte açılmıyor
kullandığım program Guitar Rig 5 ve ASIO
özetle demek istediğim uygulama açık halde çalıyor haldeyken nasıl youtube uzerinden açıp şarkının üstüne çalışabilirim bi yolu yöntemi var mı
pcyi gitara baglamayi bile zor hallettim çok bilgim yok bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim

Merhaba. İşaretlediğim yerden istediğiniz bir ses dosyasını açıp üzerine çalabilirsiniz.

guitar rig.webp

selam elektro gitarım bilgisayara bağlı haldeyken ve uygulama açıkken atıyorum backing track ile çalışmak istiyorum ve
youtubetan bi şarkı açıyorum üstüne çalıp çalışmak istiyorum
ama uygulama açıkken youtubedaki video açılmıyor ya da ses gelmiyor sadece youtube degil pc ustunde herhangi bir uygulamadan muzikte açılmıyor
kullandığım program Guitar Rig 5 ve ASIO
özetle demek istediğim uygulama açık halde çalıyor haldeyken nasıl youtube uzerinden açıp şarkının üstüne çalışabilirim bi yolu yöntemi var mı
pcyi gitara baglamayi bile zor hallettim çok bilgim yok bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim
Eskiden bu konunun normali buydu, yani windows içinde asio çalışırken diğer sesler çalışmıyordu. Bu durumda youtube'dan mp3'ü indirip asio'yu kullanan programın içine atarak kullanabiliyorduk. Şimdi merak ettim arattım yeni bir çözüm var mı diye ve şu çıktı:

Sanırım artık ikisini bir arada kullanmak mümkün ama ne kadar stabil çalışıyor bilmiyorum, hiç denemedim.

Geri