Gode

COK dedeğerli nightshot uyeleriyle inanılmaz vakit gecirdik kah eğlendik kah sakatlandık ama hersey süperdi 😆
yazın ankarada olamayacağımızdan ve albümün bitiş noktalarına yaklaşltığımızdan program cuma günkü programımız sona erdi..
Tüm nightshot üyelerine birer birer içten teşekkür edip beraber daha bisürü şeye imza atacağımızı belirtmek isterim...
atasözünün dediği gibi:
sürgün&nightshot kardeştir ayıra(bile)n kalleştir 😆

sevgiler saygılar!

Ana?!
Bu Cuma gelmeyi düşünüyodum bende..
Şansa bak..
Neyse kolay gelsin kusura bakma Güntaç efendi okadar sahne aldınız Cuma'ları ama hayat işte yolumu oraya düşürmedi bir türlü..
Albüm işlerinde kolay gelsin..

geçen hafta izledim sonuna kadar sürgünü ve cok eglendim cok begendim özellikle davulcularına (kıvanca) hayran kaldım sarkıları cok eglendirici ve güzel de calıyorlar. ama en cok hangi sarkıyı begendiğimi kıvanc anlayacaktır.... sizi seviyorum ben yaaa 😀

eveet. baya bi haldan düşmüş forum o yüzden kısa bir bilgi aktarımı gerçekleşsin... 😆
Sürgün yaz sezonunda simdilik herhangi bir organizasyonda akademik sebeplerden dolayı yer almayacak.Ancak ağustos ayından sonra çeşitli sürprizlerle karşılaşabiliriz 😆 bir nevi fırtına öncesi sessizlik 😛

hele bi gecsin su temmuz ayı...

sevgiler

tebrikler demiş ki:
Fırtına dediysek öyle ortalığı kasıp kavuracak cinsten değil, en fazla balkonda asılı çamaşırları alır götürür, onu da yapamazsa toz içinde bırakır..

Picın'a katılıyorum... kaldıki Heves mevesde kalmadı artık :? Ne albümü ŞAKA albümü olsa gerek o.. şaka yapmışlar size....Yemişim SÜRGÜN'ü...

O fırtına değil olsa olsa bir yerimizden kaçan havadır o. 😉

KIRAÇ' kardeşimin akşam yemeğinde söylediği gibi "bilseydim başlamazdım...." Onu iyi dedin dedim 1 küçük daha içtik 😀 o söyledi ben doldurdum.... Enteresan adammış Önce biraz kıl olmuştum hatta GICIK olmuş bana öyle dedi 😀 ama şimdi aramız çok iyi... Prodüksyonu ben yapıyım dedi.. Amaaannn Bırak yahu bana bunlarla gelme dedim.... Düşünemedi.... Yanlış adama numara çekti... 8)

Neyse durum budur... Çilekeş dinleyin.. Adamlar yapılacağı yapmış uğraşmaya gerek yok 😉

Esenlikler....

SurguN demiş ki:
tebrikler demiş ki:
Fırtına dediysek öyle ortalığı kasıp kavuracak cinsten değil, en fazla balkonda asılı çamaşırları alır götürür, onu da yapamazsa toz içinde bırakır..

Picın'a katılıyorum... kaldıki Heves mevesde kalmadı artık :? Ne albümü ŞAKA albümü olsa gerek o.. şaka yapmışlar size....Yemişim SÜRGÜN'ü...

O fırtına değil olsa olsa bir yerimizden kaçan havadır o. 😉

KIRAÇ' kardeşimin akşam yemeğinde söylediği gibi "bilseydim başlamazdım...." Onu iyi dedin dedim 1 küçük daha içtik 😀 o söyledi ben doldurdum.... Enteresan adammış Önce biraz kıl olmuştum hatta GICIK olmuş bana öyle dedi 😀 ama şimdi aramız çok iyi... Prodüksyonu ben yapıyım dedi.. Amaaannn Bırak yahu bana bunlarla gelme dedim.... Düşünemedi.... Yanlış adama numara çekti... 8)

Neyse durum budur... Çilekeş dinleyin.. Adamlar yapılacağı yapmış uğraşmaya gerek yok 😉

Esenlikler....

Yakıştıramadım Canerime, gazı kaybetmeyin... 8)
Biz burdayız :!:

Vallahi billahi doğum günü sevgili caner kardeşimizin..
kendisi bodrumda sürgünde olduğundan yanında olamıyoruz vah canım sefil oldu oralarda en kısa zamanda gelcez seni ızdıraptan kurtarmaya 😆

iyiki doğdun kocum nice mutlu yııllaara :alkıs

Arkadaşlar çok teşekkür ederim beni 70 milyon önünde utandırıyorsunuz....

Enteresan bi tohum günü oldu çeşitli süprizlere maruz kaldım hele bir tanesi varki tam bomba oldu yani 😀 😀 bilare anlatırım... En anlamlı hediyeyi BABAM dan aldım boşuna demiyorum babam sağolsun diye 😀 ...

Herneyse.... Bodrumdan havadisler bukadar gelelim Le Sürgün Cephesine; Yeni sezonda yeni yeni yerlerde boy gösterebiliriz 15 Ağustos günü SÜRGÜNPOWER yeniden bir araya gelicektir haberiniz olsun.... şimdilik kendinize iyi bakın.....

Geri