Gode

CHRONOS demiş ki:
Kayıt vardı sanki bi ara ??? :roll: HARASLANDI galiba... Değişik insanlar var tabi ...

kayıt mı :? ???* O ne :roll: ??? Haaaa 8O .. kayıt... evet bizimki yani BAŞKENT in ki 19-20-21 üç gün benim bildiğim anımsadığım tek kayıt bu..... hatırlattığın için teşekkür ederim okul parasını yatırmak lazım tabiki de.... :roll:

Bilmiyorum; kinayeyi anlayacak kadar vakıf değilim grubun iç işlerine. 😀 Ama artık konserdir, kayıttır, isterim şahsen. Mösyö monşer, duyduğuma göre bir-iki etkinlik varmış yakın zamanda. Nelerdir?

akinu demiş ki:
Bilmiyorum; kinayeyi anlayacak kadar vakıf değilim grubun iç işlerine. 😀 Ama artık konserdir, kayıttır, isterim şahsen. Mösyö monşer, duyduğuma göre bir-iki etkinlik varmış yakın zamanda. Nelerdir?

mösyö Sticker;

Hemen belirteyim.... 29 Eylül PERŞEMBE günü saat 17.30 gibi KARUM'da sahnede olacağız bildiğimiz KARUm 🙂 önünde hemen... Yaza veda şenlikleri kapsamında... 😛

Bunu dışında Her zamanki gibi Cumartesileri REPLİK teyiz... :twisted:

Yanısıra 1-2 süpriz de olabilir hani çok 8O gizli...... :roll:

Bekleyelim bakalım Önümüzdeki günler nelere gebe...

karum? şaka yapıyor olmalısınız monşer adeta tarkan gibi bişey oldunuz o zaman siz?!! geleceğim ama iş çıkışım 17.30 gecikebilirim biraz soundcheck ayağına uzatın başlangıcı.

Her cumartesi REPLİK teyiz.. Bekleriz hayır demeyiz... Erdem BEY sizleride görmek isteriz efendim ön sıralarda....

Ayrıca Şİmdilik belli olan konserler..

24 Eylül Cumartesi DUMMY...
29 Eylül Perşembe KARUM...

Esenlikler.....

şanslarına her cumartesi replik'e bir düğün alayının geldiği grup(bu nedenle yanlarında elektrosaz getirmelerini şiddetle tavsiye etmekteyim🙂).ayrıca son seferde sahneye pek bi sarışın pek bi dekolte pek bi showgirl ablanın fırlayarak dansetmesi nedeniyle iyiden iyiye neşe saçmışlardır.kendi aralarında eğlendikleri için gelenlerin de eğlenmesi kaçınılmazdır. sevimli halleri, iddiasız tavırları nedeniyle cemiyet tarafından takdir edilmektedirler. hep böyle güzel kalsınlar.

Değişik şeyler çalıp gerçekten eğlendiren bir grup . Kolay gelsin arkadaşlar . Bu arada vokaliniz mode xl albümünün bir şarkısında yer aldımı benmi yanlış hatırlıyorum ?

LOby demiş ki:
Değişik şeyler çalıp gerçekten eğlendiren bir grup . Kolay gelsin arkadaşlar . Bu arada vokaliniz mode xl albümünün bir şarkısında yer aldımı benmi yanlış hatırlıyorum ?
evet Mode XL'in S.S.S. albümünde pembeler adlı şarkısında gitar ve vokal baabında eşlik ettim doğru hatırlıyorsun 🙂
görüşlerini bildiren herkese çok teşekkürler ve sevgiler!

Akşam JACK amca da geliyormuş 😉 herşeyden öte Sponsorumuz CANDE nin patronu ERSİN Bey de gelecek 😳 Ayağınızı denk alın çekin lacileri.... Efendi gibi olun traşınızı olun... Mahçp olmayalım

Sahne performansı, şarkılar, atraksiyonlar, her şey süperi bu gece! Ellerinize sağlık! Bu arada bu grup hakikaten on parmağında on marifet : Vokal davul çalar, Gitarist klavye çalar, davulcu bas çalar, walla helal olsn 🙂, alkış..!

Dün gerçekleştirdiğimiz durum değerlendirmesi ardından ve tekrar oturup görüştük REPLİK bar il ve yeniden programlarımıza devam etme kararı aldık... Yanlış anlaşılmalar meydana gelmiştir önemli olan bunları çözebilmekti v bunları ortadan kaldırdık.. yeniden HEr cumartesi REPLİK teyiz.....

Tekrar her şey gönlünüzce olsun arkadaşlar.Umarım aynı tatsız durumları yaşamazsınız.Her zaman olabilir bu tip yanlış anlaşılmalar.Çok keyifli bir grupsunuz C.tesileri daha fazla kalıp iyice kurtlarımı dökücem.Kolay gelsin..

Geri