Gripin'

gripin müzik yapmasın aman aman canlı dinledim iğrenç...yalvarırım yapmasın...lütfen söleyin gruba,ben söyliyemedim...

"gripin müzik yapmasın aman aman canlı dinledim iğrenç...yalvarırım yapmasın...lütfen söleyin gruba,ben söyliyemedim..."

eminim ki sizin kadar igrenc diillerdir. ben de dinledim canli. oyle kotu bir grup diil. o sizin kotulugunuz.. muzikten anlamadiginizi ya da grupla ilgili kisisel sorunlariniz oldugunu ve yahut bu yaziyi yazarken sarhos oldugunuzu goz onunde bulundurarak allahim akil fikir ver bu saygidan nasibini almamis insanlara diyorum..

portishead..aklın başında mı bilmiorum..kişisel bişi tabi sevip sememek ama normal bişi gibi diil sölediin.acaip başarılılar..kendileride zaten çok mütevazidirler..ne dinliceni bilmiosan yapılcak bişi hiç yok ne diim yolun açık olsun

portishead..aklın başında mı bilmiorum..kişisel bişi tabi sevip sememek ama normal bişi gibi diil sölediin.acaip başarılılar..kendileride zaten çok mütevazidirler..ne dinliceni bilmiosan yapılcak bişi hiç yok ne diim yolun açık olsun

🙂 arkadaslar siz de bu kadar tepkili olmayın. Gripin albumu cikmadan once cokca takip ettigim, dinledigim zamanlarda ve mekanlarda gayet eglendigim mutlu oldugum bi gruptu. gecen hafta itu de dinledim ayni keyfi alamadim. bilmem nedendir

Gripin'in albümünü tesadüfen aldım ama sonra tesadüfen aldıgım için kendimi bir an kötü hissettim.Eger tesadüf olmasaydı Gripin dinlemicek miydim dedim ken kendime.

Albümü begendim,ilk albümleri olmasına rahmen oturmus bir müzikal soundları var denebilir.Bundan sonrası için basarılar diliyorum.
Canlı performans konusunda yorum yapamıcam cünkü henüz dinlemedim.Ama ben kötü olduklarını tahmin etmiyom,adamlar cıkar sarkıları söylerler bundan baska ne beklenirki! Sihirbaz izlemeye gitmiyorsunuz oraya.Neyse....

kotu diyenler bugun orda olmalıydılar bence..
ilk defa izledim ben de. cok sevdim bir daha izlerim hatta.. ulan vega deniz cıksaydı keske duette ya..
neys..

mavibitki demiş ki:
bi el atıverin de uyansın istanbul üniversitesi!! bana gına geldi aşırı siyasi duyarlılıktan.. biraz eğlence, bikaç festival, en azından o koca kampüsün koca ormanında düzenlenecek bi bahar-konser aktivitesi hiç fena olmaz açık havada.. istanbul üniversitesi rock klübü uyuma!!! aralıktan beri konser düzenlemiyosunuz, hiç sanmıyorum ki rektörlük karşı çıksın böyle bi etkinliğe, zaten millet bezdi eylemden, protestodan..

+1

nası üniversite yaw.. nerde bahar şenliği.. çapadayım ben.. bir iki bi şey olsa da haberimiz olmuo.. bu gidişata bir dur demek gerek.. bir az haraket..

(gripini unifestte dinledim güzel performans.. önleri açık görünüyo)

ConradMcRAE demiş ki:
.Hele bir tanesi var ki....Vokalin sesi ile ilgili...Kötüymüş güya..Sanırım biz gerizekalıyız,biz iyi sesden anlamıyoruz.Ya da iyi besteden...

quote]
Ben sadece kendi eleştirimi yazdım ve vokali beğenmediğimi belirttim..Senin yazdığın ne alaka şimdi.Ben sana vokalden iyi besteden anlamıyosun mu dedim ??Oku anla ve öyle yorum yap bence

Latif_Returns demiş ki:
ConradMcRAE demiş ki:
.Hele bir tanesi var ki....Vokalin sesi ile ilgili...Kötüymüş güya..Sanırım biz gerizekalıyız,biz iyi sesden anlamıyoruz.Ya da iyi besteden...

quote]
Ben sadece kendi eleştirimi yazdım ve vokali beğenmediğimi belirttim..Senin yazdığın ne alaka şimdi.Ben sana vokalden iyi besteden anlamıyosun mu dedim ??Oku anla ve öyle yorum yap bence

:taptim

Gripini ilk olarak bursa resimli barda dinledim. Çok beğenip hemen albümlerini edindim. Bence albüm de canlı performans da süper. Ayrıca muse coverları da bence gayet iyiydi.
Boşver
Üç
Hayat mars etti benim favori şarkılarım.
Başarılar dilerim umarım hakettiğiniz yerlere en yakın zamanda gelirsiniz. 🙂 :elsalla

yorumlara baktım da ben gene endişelenmeye başladım..ne zaman yeni birilerini keşfetsem bir anda popülerleşip tanınıyor fln..aslında gzl bişey tabi sevdiğiniz grubun fanlarının oluşması..da yani istemiorum açıkça🙂müzik müziktr,pop olmuş olmamış bağlamaz biyerde ama nebilim underground aşılmasın daha ii geliyor..ne egoistim ben ya..
ama şunu demeden geçemicem o ses o adamdan mı çıkıyor hakkaten hayret verici..çoktandır böyle ham ses duymamıştım gerçekten çok etkileniorum,şarkılar desen ztn.. şöyle bişey var mı be;
itiraf et sewiyorsun hüznü kederi,acı besler uyandırır boşvermiş bünyeyi..
sürekli takip edicem..tebrikler..

Bugünlerde acayip tutuldum albüme,günde bir kez dinlemezsem yapamıyorum.Hakkatten basarılılar,umarım bu cizgilerini ikinci ve diger cıkacak olan albümlerinde de korurlar.

Geri