Hotone Ampero Vs Headrush MX5

Bu iki prosesörü kullanan var mı? aradaki fiyat farkına değer mi? veya iyiler mi muadilleri arasında ? Siz olsanız hangisini Tercih ederdiniz ? Genel Bı bilgilendirme almak istiyorum bı tartışalım ona göre birini satın alacağım.Şimdiden Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim..

Beklentim yani çalmak istediğim türler genelde 2000 ler Türk rock metalle pek aram yoktur . Alternatif rock Grunge Blues gibi turleri seviyorum . Genelde sahnede pek kullanmayacağım amfiye pedal dizmek yerine veya ses kartıyla uğraşmak yerine prosesör tercih etmek istedim .

İkisini karşılaştırmadan önce anladığım kadarı ile amfiye prosesörü bağlayacaksınız. Ayrıca almak istediginiz ton da dijitalden uzak canlı blues tonları sanırım. Amfiye girilen prosesör çok iyi sonuç vermiyor bence. Prosesörden iyi sonuç almak için öncelikle frfr ya da monitör edinmeniz gerekiyor.

Bu iki prosesörü kullanan var mı? aradaki fiyat farkına değer mi? veya iyiler mi muadilleri arasında ? Siz olsanız hangisini Tercih ederdiniz ? Genel Bı bilgilendirme almak istiyorum bı tartışalım ona göre birini satın alacağım.Şimdiden Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim..

İkisini karşılaştırmadan önce anladığım kadarı ile amfiye prosesörü bağlayacaksınız. Ayrıca almak istediginiz ton da dijitalden uzak canlı blues tonları sanırım. Amfiye girilen prosesör çok iyi sonuç vermiyor bence. Prosesörden iyi sonuç almak için öncelikle frfr ya da monitör edinmeniz gerekiyor.
hayır hayır yanlış anladiniz sanırım amfiye girmeyeceğim prosesörü eris 3.5 referans monitörlerine gireceğim . Şimdilik ev için yeter diye düşünüyorum ama bakalim 😐

Hotone ampero Türkiye piyasasında çok olmadığı için kullanan sayısıda baya sınırlı. Bir de ikisini birden kullanıp kıyas yapacak olan adam sayısı hiç olmayabilir 🙂

Ancak Mx5 iyi bir cihaz. İstediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Studio monitor veya reference monitor anlamında herhalde… yani her monitör frfr olmayabilir… anlayan anlar da bilmeyene net söylemek lazım dediğin gibi

Geri