Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

Tebrikleeeeer, sonuna kadar Tebrikleeeeer. Çok ama çok ama çok eğlendik teşekkürler, bende Kovboy'lu şarkınıza bittim, çok eğlenceli yaaa...

Tekrar görüşmek üzere, sahnelerden çok uzak kalmayıın 😀

Isminizi daha once duymustum ama yeni dinleme sansim oldu.Gayet basarilisiniz.Tebrikler.Cok eglenceli besteleriniz var.Bide Ramones caldiniz ve bizi bizden aldiniz..Ayrica vokalistiniz biz sahnedeyken sarkilara eslik etti bizi cok mutlu etti.Umarim yine bi yerlerde beraber sahneye cikariz.

cok teşekkürler arkadaslar

sewgili well behaved bi ramones bi clash şarkısı daha vardı vakit yetmedi wallaa 8 şarkı calamadık süre doldu dediler..
bende cok beğendim hakikaten cok güzel şarkılar secmişiniz.zaten sizin türde calan pek grup yok ankarada.bu sizi daha değerli kılar😉

umarım en kısa sürede tekrar görüsürz

goawaybaby demiş ki:
cok teşekkürler arkadaslar

sewgili well behaved bi ramones bi clash şarkısı daha vardı vakit yetmedi wallaa 8 şarkı calamadık süre doldu dediler..

walla süre sorunu en çok bizi etkiledi sanırım çıkmamızla inmemiz bir oldu o kadar hazırlandık bi de adaptörüm çalışmadı baya bi kastırdı neyse

size gelince gerçekten vokal çok iyi çok karakteristik bi sesi var kolay bulunmayan cinsten bence çok iyi yerlere gelebilirsiniz..bu arada gitariste tavsiye bd-2 yi direk miksere girmesin iyi sonuç alamaz..ama gitar->pedal->"behringer ultra g di box" şeklinde bir setupla çok daha iyi olur özellikle behringeri amfisiz setuplardan eksik etmemeli eğer preamp yoksa...neyse bu da benden ufak bir öneri...yine aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle..müzikle kalın..

gestapo'dan seyfi...

ben cekescı ufak cocukların soızculugunu yapıyım kapıdakı 4 5 6 kısıyı yası 18 altı dıye almadılar 18 ustude bı tek ben wardım aralarında onca cocugu bırakıp gıremedım abılerım kusurabakmayın.... 🙁 ama ınsan 18 yas sınır ı oldıgunu soylerdıde heves etmeseydı bızım cocuklar

tamam uyur affettik bu seferlik😉

gelen herkese tesekkurler. caldiktan sonra ben pek kalamadim ama bizden sonraki gruplarda basariliymis onlari da tebrik ediyoruz genel itibariyle iyi bi konser olmus..tekrar ayni sahneyi paylasiriz umarim..gorusmek uzere adios!

Tebrikler.. daha once bi cok konserde adinizi duymustum fakat dinlemek ve beraber calmak bu konsere nasipmis 🙂
Besteleriniz guzel ve canli begendim.Ramones coveriniz da ben ve arkadaslarim icin ilac gibi geldi keske sure kisa olmasaydi da diger Ramones ve Clash coverinizi dinleseydik. bir baska sefere artik.
tekrardan tebrikler, genel olarak guzel bi konser oldu..
Tekrar ayni sahneyi paylasmak uzere 😉
Well Behaved-gitar

yorumların teşekkürler seyfi.walla gördün bizide erken indirdiler playlistin yarısı kaldı valla..

gercekten cok uğrasıoruz eglenceli bi grup olalım die insanlar dinlerken gülümseyip zıplasın die.
amacımıza nekadar ulaşırsak okadar mutlu ve başarılı hissederim kendimi[/quote]

herkese cok tesekkürler, bu parasızlık olmasa acaip dizilimler yaparısda işte... nese bidahakine amfimizide hazır edicez mix cok kötü oluo. tavsiye için saolun!! well behaved sizde cok iyidiniz umarım süre sorunu olmayan bi konser ayarlarız.😉

weeeeeee
buraya kadarmış
türk rocknrollnun zirvesi
hünkar bile beğendi kayıtları
şu anda sitemiz olmadıından indirme şansınız yok
ama isteyen mail veya özel mesal atmak suretiyle bu şahane şarkıları bilgisayarında ipodunda falan istedii gibi dinleyebilir

Arkadaslar tebrikler kayitlar icin.Bi ara yollarsaniz dinlemek cok isterim.Eminim guzel olmustur.Ayrica rapidshare e upload ederseniz belki sizin icin daha kolay olabilir.Gorusmek uzere...

kayitlari saolsun arda gönderdi dinledim öncelikle tebrik ederim gariban kovboya piyano fln şık olmuş western havasını estirmişsiniz silahlar flnda süper ama gitar tonundanmıdır bilmem tür punk a benzemio mesela my heart is tic tac for you daki giriş riffi tam punk riffi ama garbian kovboy kulagima çok clean geldi ama yinede dinlerken eglendim şarkılar süper ama sahnedeki performansı tercih ederim tekrar tebrikler...

allah tamamına aerdirsin arkadaslar, albumu bekliyoruz en yakın zamanda😛
hepinizi tebrik ediyorum, ozellikle kısıtlı imkanlarla sahnede harikalar yaratan buyuk gitaristinizi:d
-fender imiz vardıda biz mi calmadık-
forza HÜNKAR BİLE BEÐENDİ

beyler ellerinize saglık cok ii olmuss kayıtlar ..11saate degmiş yanii 🙂 my heart is tik tak for you ve gariban kowboy ztn fix olduu 🙂 tebrik ederim..

basarılar.. 😉 grsrzz..

Geri