Hünkâr Bile Beğendi (Punk) - Ankara

valla bunca saate deymiş dogrusu. en yakın zamanda yeni kayıtlarla gelmeye calışcaz. dinleyen indiren herkese, ama begenenlere fazladan teşekkürler. tic tac linkinide koyucam az sora

Arkadaşlar şarkınızı dinledim cidden çok güzel olmuş ellerinize sağlık...Böyle devam ederseniz sizi internetten değilde albümlerinizden dinleriz artık😀 başarılar diliyorum.......

allah razı olsun kardes!! begendiğine sevindm. album fikri hosuma gitti :fikrimvar 8) 😉 sizinkileride bekliyoruz. konseri tekrarlayalım en kısa zamanda!!! yorumun içinde saol..

allah razı olsun kardes!! begendiğine sevindm. album fikri hosuma gitti :fikrimvar 8) 😉 sizinkileride bekliyoruz. konseri tekrarlayalım en kısa zamanda!!! yorumun içinde saol..

ya sizin zeynep die bi parçanız vardı. onun kayıtları varmı?. yada buraya tüm kayıt linklerinizi versenizde ben çeksem. benim büyük bi zahmetten kurtarırsınız.

zeynepin kaydı var ama biz tam beğenmedik bidaa gircez studyoya ozman tam demo olmuş olcak yani onu burayada koyarız konserlerde daatırım falan mesele diil.
ama yinede koyalim sarkıyı cok istiosan

vino ya beklioruz herkesi...
yer tunus caddesi vino işte eski highland...
duyanlar duymayanlara söylesinler.
kayıtları begenenler, dinleyemeyenler, canlı canlı eğlence burda kacırmayın... 8)

arkadaslar vino tunus caddesinde 53\A. eski highland. total benzinlikten yukarı dogru giderken(vakıfbanka dogru)sol tarafta. giriş bedava. herkesiii beklioruz. 8)

eweeeeeet
orası...
yeni acıldı yeni gözdemiz vinodur
gelmeyen ve orda göbek atmayan tepinmeyen bizdende deilidr
bu böyle biline
lafım üstüne laf söylenmeye
ferman hünkarındır....!!!

Geri