Idcore 10 v3 vs behringer umc202hd

Ilk defa elektro gitar alıcam ve amfi mi ses kartı mı alsam çok kararsızım. Hangisi daha iyidir, aradaki 2300 liralık farka değer mi? Bana ses kartı daha mantıklı gibi geldi çünkü bilgisayarda oyun oynarkende kullanmayı düşünüyorum.

hocam idcoreda ses kartı olarak kullanabiliyorsun fakat kendi sesini kapatamıyorsun amfinin bu da büyük dezavantaj. iyi bir hoparlor veya kulaklık al ses kartı çek derim ben daha pratik hem her işini görüyor daha ucuza getirebilirsin
Hali hazırda cloud 2 diye kaliteli bie oyuncu kulaklığım var o iş görür mü? Olmadı stero hoparlır alırım belki

Ilk defa elektro gitar alıcam ve amfi mi ses kartı mı alsam çok kararsızım. Hangisi daha iyidir, aradaki 2300 liralık farka değer mi? Bana ses kartı daha mantıklı gibi geldi çünkü bilgisayarda oyun oynarkende kullanmayı düşünüyorum.
Ses kartından çıkan sesi nereden duyacağınız önemli, ses kartından gitar çalımında performans almak için referans monitör ya da kulaklık ihtiyacınız olacaktır...desktop speakerlar ya da düz gamer kulaklıklarla kullanırsanız sorunu gitar, yazılım ya da ses kartında arama eğiliminde olabilirsiniz...ilk defa elektro gitar alacaksanız idcore ile çalımı geliştirip bol bol gitar çalmanızı, sevdiğiniz parçalara odaklanmayı öneririm, 2 ses kartı, referans monitörü, lambalı amfi vb herşeyim olmasına rağmen halen idcore10 günlük hayatta çok sık kendim de kullanıyorum...biraz öğrendikten sonra ses kartına geçilebilir sürece bağlı...

Geri