İnsan (Rock)-izmir

silmarillion demiş ki:
😆 :arrow: 😉
in-san ( sahnedeki bölümü ) bu gece sizi guardianda dinledim ve yarın sınavım vardı ama yinede geldim 🙂 duramadım 😛 bence gün geçtikçe daha iyiye gidiyorsunuz..ekipman olayını hallettikçe çok daha iyi ve kaliteli olacak..tabi bizim içinde sizi dinlemek daha keyifli olacak..
iyi sahnelerde görüşmek üzere...sevgiler 😉

Teşekkür ederiz geldiğiniz içinnn. Kimse teşekkkür etmemiş de gözüm takıldı🙂 Yine bekleriz... BLük bLük Blğüğkk*

* Ele kolonya dökme efekti

silmarillion demiş ki:
kolonyo falan siz ekipman olayını hallettiniz valla 🙂 😛
bide çıkışta çorba servisi yaparsanız süper olur 😛

tunk teşekkür ettiğin için teşekkür ederim 🙂

Evet ya sanırım ekipman olayını biraz abartıp başka taraflara saptırmışız.Sahnede kolonya ne şe yarar diye kara kara düşünceler içerisindeyiz.Alkol bittiğinde kolonyadan mı demlensek diyede düşünmüyor değilim kendi adıma :idea: :idea: :twisted: 🙂 . Başka fikri olan varsa bize fikir babalığı yapsın da bizde boşu-boşuna kolonya aldık diye hayıflanmayalım 🙂
Ayrıca Tunun teşekkürüne teşekkür ettiğin için ayrıca bende teşekkür ederim 😛

ben tüm teşekkürler için teşekkür ederim ne kadar incesiniz böyle beyler duygulandırıyosunuz beni 🙂 😛
valla kolonya fazla gelirse ortalığa serpiştirin işte..olmadı parkeye falan dökün şekilli bi biçimde sonra tutşturun ortam şenlensin 🙂

Gençler , , çalışmaya devam.Size güveniyorum ve giderek daha iyi olacağınızı biliyorum.Hemde çok çok iyi olacaksınız .Hadi iyi bakın kendinize ...

evet arkadaslar uzun aradan sonra
ıste geldım burdayım ben bu ıste ustayımm
herkese herseyden dolayıı tesekkur etmek ıstıyorumm...

valla aklımada bısey gelmedıı barı sunu yazayımm,
SALI guardıan(mekan kucuk ondan kucuk yazdımm) 🙂

CUMARTESİ DUNGEON

Sanırım ben anlıyorum be kardeşim.Kısacası şu ...İlk başta Çarşamba çıkıyorduk mekanı doldurduk,sonra perşembe çıktık yine doldurduk,adamlar "bakalım salıyı da dolurabilirlermi" dediler biz yine doldurucaz.Salıdan sonra herhalde Pazartesiyide biz alırız.Bize fark yapmaz.Her şartta doldurucaz.Ama bu salı çok farklı bir 3. bölüm olacak.Henüz grup elemanlarıyla konuşmadım ama bu duruma karşı güzel bişey yapmayı planlıyorum.Onlarda kabul ederlerse hep beraber çok eğlenicez.. 🙂

Firewall demiş ki:
Gençler , , çalışmaya devam.Size güveniyorum ve giderek daha iyi olacağınızı biliyorum.Hemde çok çok iyi olacaksınız .Hadi iyi bakın kendinize ...

Senin gibi ULU bir insanın yanımda olmasını bilmek gerçekten çok keyif verici.Seni yalancı çıkartmıycaz ve hep daha iyiyi kovalayacağımızdan emin ol .
Bu zamana kadar yeni şarkı pek ekliyemedik .Malum sınavlar falan ama bundan böyle çok eğlenceli şarkılar geliyor 😀 😀

8) teşekkür eden tüüüm arkadaşlaraa son olarak bende teşekkür ediyorumm.. 8)

sahnede kii kolonya yakma fikrinizee kafam yatıı baak olabilirr :twisted: :twisted:
eğer guardian programına da el atıcak olursam eğerr 🙂 salı daha güzel olucakk, dolacaak, taşacakk 😆

VEE YENİ Bİ BOMBAA, İN-SAN GRUBU ÜYELERİNİN BİLE DAHA DUYMADIÐI Bİ ŞEYİ PAYLAŞIYORUM SİZLERLEE!
YAKINDA EVET ÇOK YAKINDA BİZE YAKIŞIR Bİ PROJEYE İMZA ATACAÐIZ..! BİLİN BAKALIM NE?? 😆

ıbanez kardesımm .... sana katılıyoırum salıyı da doldurcaz bakalım ne yapcaklarr...
🙂
ayrıca arkadaslar kaaan ı ızmıre davet etmeye calısıyorumm...gelırse beraber bı duet teklıf edıcemm...umarım kırmaz ve cok eglenırızzz...
hadı gene sanslısınızzz...

kısa bır canavar yemsı sonrası bızı tukurmesını saalayan ıbanez kardesıme tessekkur...
mıde bulantısı yaratmakta yumruklarıyla tabii ustne yokturr
salı bı yerdeyız persembe o yerdeyızz cuma nerdeyız cumartesıı kımleyızz....??

kaan'a sorduk şu anda öyle birşey düşünmüyormuş 😛 🙂
eheueheueh..neyse siz bon jovi yi çağırın bence bir düet yapar kırmaz sizi diye düşünüyorum bizde yakından görmüş oluruz..
salı olmaz diyorum hala dolucak taşıcak diyorsunuz yaw..o gün değişsin lütfen en kısa zamanda yoksa teşekkürlerimi geri alırım 😛 🙂

Geri