Instagram: 2.elgitarci Enstrumenom güvenilir mi?

Kendisini 3 senedir takip ediyorum. Aklına yatmayan hoşuna gitmeyen herkesi engelleyen müşteri memnuniyeti ile hiçbir alakası olmayan tek yaptığı şey ucuzdan mal çözüp sonra sanki çok ucuzmuş gibi millete yedirmeye çalışan bir sayfa. Bugün yapılan bir etkinliğinde 24 saat içinde hiç beğeni almayan ilk yorumun gitar kazanacağını söylüyor. attığım yorum yaklaşık 1-2 saniye sonra beğeni aldı herhangi bir bot olabilir mi diye sorduğumda hiçbir cevap alamadan direkt engel yedim sayfadan ki bu tavrı ne kadar kurumsallıktan uzak ne kadar sadece kendi kafasına göre bir şeyler yaptığının kanıtı. Aynı zamanda hiçbir saygısızlık veya iftira atan bir yorum yapmamama rağmen direkt engel yemiş olmam söylediğim bot olayını doğrular nitelikte. Eğer ben müşteriysem ve sayfa sahibine karşı hiçbir saygısızlık ya da iftira suçlaması yapmamışsam karşıdan da bunu beklerim bu söylediğim de kurumsallıktan ne kadar uzak olduğunun ve kafasına göre takılan her an her şeyi yapabilecek bir arkadaş olduğunun göstergesidir.

SAYGILARIMLA...
DÜZENLEME !!!!
.
.
Sayfa sahibiyle konuşup aramızda bir yanlış anlaşılma olduğu kanısına vardık. İki taraftın da birbirini yanlış anladığının farkına vardık. Centilmence ve kurumsallığa uygun bir şekilde oluşan yanlış anlaşılmadan dolayı birbirimizden özür diledik ve saygı çerçevesinde kendimizi açıkladık. Bu yazıyı yazarken bir geri dönüş beklemiyordum fakat sayfa sahibinden geri dönüş alabilmem ve kendini açıklaması aynı zamanda benim de kenimi açıklamamı beklemesi benim tarafımca çok saygı duyulacak bir şey. Hoşuma gitti. Benim düşüncem gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz bir yer olarak değişti. Sayfayla ilgili yorumları merak ediyorsanız benim yazdıklarımı dikkate almamanızı diğer yazılanlar üzerinden karar vermenizi öneririm.
.
.
Saygılarımla.

Forumdan bir arkadaş tarafıma iletti güler eğleniriz diye. Belli ki buraları takip ediyor. Buyurun, ettiğiniz laflara anında hakaret davası açılabilecek raddede cevaplar veren, kurumsallığın şahı.

Ben gülüp geçiyorum, uğraşmak isteyen, alışveriş yapılır mı merak eden olursa diye, story uçar forum kalır.

Tonlamalar temiz, ayarlar yerinde…

158979 eklentisini görüntüle

@mecicekdagi Katkıların için teşekkürler, muhtemelen forumun elemana dair fikri hakkında çok birşey değiştirmeyecek. Arkadaşın kurumsallığı ektedir.

Geri