JS32T Rhoads V kasa alıp manyetik değişmek mantıklı mı?

10 aydır falan elektro çalıyorum, genellikle %90 metal türde şarkılar çalıyorum. Çok bütçem yok ve V kasa düşünüyorum, bu floyd rose olmayan model (JS32T). Neyse köprü çok önemli değil ama sizce bu gitarın işçiliği ve köprüsü nasıldır? Alsam ileride manyetiklerini iyi seviyelerle değişmek mantıklı olur mu? Gitar değişmek isteme sebebim hem çift humbucker istemem hem de görüntüsü. Yeni başladın bu seni götürürlük bi gitardan ibaretse de ne tür değişiklikler yapsam iyi bir gitar olur?

Selamlar, şu anki gitarın ne bilmiyorum ancak eğer mümkünse biraz daha üst segment bir model baksan daha iyi olabilir. Konu sadece H-H ise alternatif daha çoktur. V kasa ise çok bir alternatif bilmiyorum. Şu anki gitarın nedir?

Manyetik değiştirmenin her türlüsü keyifli bir modifiye ancak ne takacaksın? EMG set (81-85, 81-60, 81-89 vs.) taksan baya pahalıya gelir. O bütçeyi de üzerine ekleyip daha iyi (Schecter'in Les Paul kasa kendinden EMG'li modelleri gibi) bir gitar alabilirsin diye düşünüyorum.

V kasa elzem mi? (yargılamak için değil, konuya özel önerilerin gelebilmesi için soruyorum)

Selamlar, şu anki gitarın ne bilmiyorum ancak eğer mümkünse biraz daha üst segment bir model baksan daha iyi olabilir. Konu sadece H-H ise alternatif daha çoktur. V kasa ise çok bir alternatif bilmiyorum. Şu anki gitarın nedir?

Manyetik değiştirmenin her türlüsü keyifli bir modifiye ancak ne takacaksın? EMG set (81-85, 81-60, 81-89 vs.) taksan baya pahalıya gelir. O bütçeyi de üzerine ekleyip daha iyi (Schecter'in Les Paul kasa kendinden EMG'li modelleri gibi) bir gitar alabilirsin diye düşünüyorum.

V kasa elzem mi? (yargılamak için değil, konuya özel önerilerin gelebilmesi için soruyorum)
Selamlar, şu anki gitarım Cort g260 duncan design manyetikli olanı. Manyetikleri kötü değil fakat 2 single 1 humbucker. Manyetik değiştirirsem JS32T'de muhtemelen aktif takamam çünkü pil için delik açmam falan gerekir çok bilmiyorum o işleri, manyetik olarak pasif seymour duncan olabilir diye düşünüyorum.
Kasaya gelecek olursak bu gitarla uzun süre giderim diye düşünüyorum malum zengin değilim, v kasa çok hoşuma gidiyor. Les paul çok beğenmiyorum, stratlar da çok klasik geliyor. V kasa elzem diyebiliriz yani.

Geri