Kaotik

orda türker back vokal yapmamış mı bana mı öle geldi 🙂

bi de genç karanlıkta kalmış kamera bi çekeyim demiş ama gözükmüyor adam 🙂

ama gurur duydum gençler kaotikle 🙂

bişey sorucam neden kaotik?daha önce sorulmuş olabilir o kadar çok sayfa var ki üşendim okuyamadım.Bu arada linkten izledim.Tebrikler.iyi işler yapıyorsunuz,aynen devam!

maevar demiş ki:
orda türker back vokal yapmamış mı bana mı öle geldi 🙂

bi de genç karanlıkta kalmış kamera bi çekeyim demiş ama gözükmüyor adam 🙂

ama gurur duydum gençler kaotikle 🙂

Back vokal yapamadık anılcım kargonun setup ı kullandıgımız icin,bide evet karanlıkta kalmısım biraz ama olsun 🙂

Hmm neden kaotik

Kaotik: Karma karışık ,darma duman ,alt üst olmuş durum hali...

Düşünen ve varoluşa bir anlam yüklemeye çalışan insan kendi yarattığı kaos içinde debelenir durur bizim müziğimiz ise insanın bu kendi kendini karmaşadan kurtarma çabasından ilham alır...

Aynı insan kendi doğrularını bulup kendi yolunda ilerlemek için bu karmaşayı çözmeye çalışırken en başta kendini kendine ve sonra kendini dışarıya ifade etme gereksinimi duyar, kaotik ise bizim için bu ifade etme gereksinimin müzik ile giderilme yöntemidir ,en sevdiğimiz araçtır... Biraz bencilce ama sanırım daha çok bizim için bir tür rehabilitasyon kaotik...

Umarım açıklayıcı oldu :?

arkadaşlar hepinizi tebrik ederim. buraya kadar işin kolay kısmıydı asıl olan bundan sonra ne yapacağınızdır..Bu bestelerle sizleri daha yüksek yerlerde görmeyi ümit ediyoruz.

:metal kaotik :metal

:arrow: 12 mayıs saat 17*00 de kargo o.d.t.u stadyum konserinin ön gurubu olarak sahne alıcaktır

:arrow: 12 mayıs saat 19*30 da gazi universitesi ikdisadi idari bilimler fakultesinde duman konserinin ön gurubu olarak sahne alıcaktır
kapı açılışı saat 19*00 da biletler 5 ytl dir

:arrow: 14 mayıs saat 15*00 de gazi üniversitesi mühendislik mimarlık fakultesinde , kurban konserinin öncesinde düzenlenen konserlerde sahne alıcaktır
konser biletleri 10 ytl dir

14 ünden sonraki konserleri yine burdan duyuracagız arkadaşlar 😉

Yönetici Uyarısı:Tamamı büyük harf yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Mesajınız düzenlenmiştir.

see who I aaaammm break through theee suurrfaaceee

ehm 🙂

kurban konseri de 10 YTL imiş sanırım belirtelim, hele ki mühendislik allah tadından yenmez valla.

12 mayısta sizi takip mi etsek yoksa hiç bulaşmayıp dumana mı gitsek kararsız kaldım 😀

Anaaa çoştu bunlar. Bir nefes alın yahu 🙂 . Ben şimdiden 12 mayısta takip edeceğim rotayı planlamaya başlayayım bari.. 14 mayıs da ayrı bi güzel olacağa benziyor..

Geri