Kaotik

hadi yaaaa en iyi besteleri bumu gerçekten 🙁 bende kaoitk i merk edip duruyodum hayallerim yıkıldı valla.bence şansları çok düşük bu tazr şarkılarla neyse bana ne yaw .ben yinede severim kaoitik i başarılılar diliyim...

ilginin iyisi kötüsü yoktur,amatör bir grup için en önemli unsurlardan biri bu,yorum ve ilginiz için teşekkürler arkadaşlar, sonuçta müzik insanın kendini ifade etme tarzıdır, estetiğin samimiyet ve doğallıkdan sonra gelmesi fikrini savunduk hep 😉 sus be kadın bu yüzden SUS BE KADIN!!!! daha farklı gelmedi içimizden, açıkcası biz sonuçtan çok memnunuz kısa, öz ve yalın bi iş yaptığımız kanatindeyiz 😆

:idea: yakında koyacağımız bir linkden 2. demoya ulaşabilceksiniz arkadaşlar...

durun canım kazanamadığını kim soyledi.. bekleyeceğiz. ben jürinin kaotik'i dinlerken, tarkan gözübüyük'ün şebnem ferah'ın ağzını bantlamasını umuyorum.

arkadaşlar önceliklen yarışmada başarılar demek istiorm.. ama bazı yorumlarım olucak..
şarkının intro kısmı acaip güzel olmuş kanımca. arkasından mükemmel bi parça çıkıcağını bekliodum ama vokal melodisi bile olmayan bişi çıktı karşıma.. konserlerde acaip eğlenceli olabilir bu şarkıyı dinlemek ama sonucta bu bi beste yarışması.. bence bi şarkıyı şarkı yapan en önemli unsurlardan biri vokal melodisidir.
ayrıca gelelim sözlerine.. şarkının sözleri, bende üstünde uğraşılmamış izlenimi yarattı. şarkı olmayan sözler için fazla uzun olmuş. bi de bipleme olayı var ki bitirdi beni.. dinlerken acaip rahatsız oldum..
outrodaki korkunç gürültüden bahsetmek bile istemiorm..
marilyn monroe coverınızı dinlemiştim ve gerçekten çok hoşuma gitmişti. nokia supersounda katıldığınızı görünce çok sevindim ama şarkı beni hayal kırıklığına uğrattı. sonuçta kaotik gibi bi gruptan daha fazla uğraşılmış bir şarkı beklerdim.. yorum yazmamın nedeni de bu..
sevgilersaygılar

vinny demiş ki:
arkadaşlar önceliklen yarışmada başarılar demek istiorm.. ama bazı yorumlarım olucak..
şarkının intro kısmı acaip güzel olmuş kanımca. arkasından mükemmel bi parça çıkıcağını bekliodum ama vokal melodisi bile olmayan bişi çıktı karşıma.. konserlerde acaip eğlenceli olabilir bu şarkıyı dinlemek ama sonucta bu bi beste yarışması.. bence bi şarkıyı şarkı yapan en önemli unsurlardan biri vokal melodisidir.
ayrıca gelelim sözlerine.. şarkının sözleri, bende üstünde uğraşılmamış izlenimi yarattı. şarkı olmayan sözler için fazla uzun olmuş. bi de bipleme olayı var ki bitirdi beni.. dinlerken acaip rahatsız oldum..
outrodaki korkunç gürültüden bahsetmek bile istemiorm..
marilyn monroe coverınızı dinlemiştim ve gerçekten çok hoşuma gitmişti. nokia supersounda katıldığınızı görünce çok sevindim ama şarkı beni hayal kırıklığına uğrattı. sonuçta kaotik gibi bi gruptan daha fazla uğraşılmış bir şarkı beklerdim.. yorum yazmamın nedeni de bu..
sevgilersaygılar

En kısa zamanda 2.demoyu edinmelisin arkadaşım 😉

Şuan istediğimizi yapıyoruz ve ortaya alışıla gelmiş olandan daha farklı bişey koyduğumuzu kanatindeyiz bir noktadan sonra yemişim ödülünü 😀 Geçmiş bunu öğretti bize ...

:arrow: bu arada demoyu cd formatı şeklinde isteyenlerden çok cüzi bir miktar alacağız bunun dışında zaten nete koyma düşüncesindeyiz

Demoda emeği geçen tüm çsm ailesine 84 den kardeşlerimiz tuna ve okana teşekkür ediyoruz

ilk demonuzu zaten dinlemiştim.. 2cisi de çıkar çıkmaz dinliycem..

supersounda katılan diğer parçalar dinlendiğinde farklı olduğunuz göze çarpıo.. ama ben sizi sizle kıyasladım..

vinny demiş ki:
ilk demonuzu zaten dinlemiştim.. 2cisi de çıkar çıkmaz dinliycem..

supersounda katılan diğer parçalar dinlendiğinde farklı olduğunuz göze çarpıo.. ama ben sizi sizle kıyasladım..

Çok teşekkürederiz umarım diğer şarkılarda aradığın tadı bulmanı sağlarız 😉 ki eminim bulucaksın, Müzik bir zevk ve renk işi inan bizde çok şaşırdık... şarkıyı (sus be kadın) övüp göğe sığdıramayanda var yerip duranda 😀 seven ya çok seviyo yada hiç haz etmiyor bizce önemli olan ise herkesi bi yerden yakalamak

Dünya dönme başım dönüyor...

Mesela bu şarkı adını tam bilmiyorum ama ilk bu şarkıyla tanıdım Kaotik'i, o an içinde bulunduğum durumu anlatıyordu belkide, en sevdiğim şarkınız. Bir de "Mutsuz" dinledikçe güzelleşen şarkılardan olmuş. Kaotik kardeşlerim görüşürüz cumartesi günü.

alp demiş ki:
Dünya dönme başım dönüyor...

Mesela bu şarkı adını tam bilmiyorum ama ilk bu şarkıyla tanıdım Kaotik'i, o an içinde bulunduğum durumu anlatıyordu belkide, en sevdiğim şarkınız. Bir de "Mutsuz" dinledikçe güzelleşen şarkılardan olmuş. Kaotik kardeşlerim görüşürüz cumartesi günü.

Saol alpcim senden duymak ayrıca güzel bunları bahsettiğin şarkı 2. demoya adını veren Mola adlı bestemiz en yakın zamanda msnden özel olarak ulaştırıcam sana 🙂

Cumaatesi görüşmek üzere 😉

amanıın demo gelmiş. iyisi mi gideyim de alayım 😛 gerçi dinledim ama olsun huhe 😛

ayrıca şu yarışmaya "Gece" ile katılmadınız ya.. aah ahh 😛

Çsm de görüşemezsek, konsere gelebilrim belki orda görüşürüz aslanlarım. hadi sağlıcakla kalın bol şans.

Aikanaro demiş ki:
Ama bize sorucak olursan oturup marlyn monroe yu coverlamak tam bir zaman kaybıyken,sus be kadınla nokia ya katılmak çok daha eğlenceli ve çok daha tasasız bir işti... En azından içi boş vaadlerle karşı karşıya değiliz :!:

olayın anahtarı biraz burada, siz olanları bilmiyorsunuz inanın bana 😉

Geri