Kaotik

maevar demiş ki:
ilgilenip internet sayfasını kurcalayan insanlara dinlettiniz.yolunuz açık dostlarım 🙂
bölümü yeterli 😉

arkadaşlar demoları hala cd formatında coğaltamadık farkındayız mail yollayanlarınıza şarkıları netden ulaştırmaya çalışıyoruz şimdilik bizi affedin 🙂

hadi koçlarım, bayadır kaotiksiz bıraktınız bizi zaten 🙂 kaotik ihtiyacımız gelmişti, patlatın peş peşe konserleri bakalım..

sus be kadın 🙂 kolay gelsin beyler umarım iyi şeyler yaparsınız..Bu arada Ahmet abi'yle görüştünüzmü bilmiyorum ama bi görüşseniz oda bende sevinirim 25şubat derseniz o anlar🙂

baharın ortalarına kadar studyoda çalısıyo olacagız arkadasım, yeni besteler üzerinde uğraşıyor eskilerine yeni düzenlemeler yapıyoruz en yakın zamanda gorusmek dileğiyle 😉

hadi bakalım Burakcığım kolay gelsin iyi haberlerinizi ve konserlerinizi bekliyoruz ...
sana daha önce de söylemiştim yine söylüyorum şu anda piyasada olan arabesk - rock karışımı benim hiç haz etmediğim şarkılardan çok daha iyilerini yapıyorsunuz ..
en azından Rock adı verilen müziğin bence en önemli tarafı olan SERTLİK kısmından taviz vermiyorsunuz ..
hakketiğiniz yere geleceğinize inanıyorum ..
kolay gelsin ...

Not: Arada bir okulla da ilgilen Burak 😀

Şu an Afişi yollamak üzereydim ki Sus be kadın başladı çok şaşırdım şu an sus be kadın dinleyerek afişi yolluyorum...

0216py.jpg

Uzun bi aradan sonra KAOTİK yine çoşturmak ve müzik yapmak için 21 Mart SALI günü garage rock barda...

Herkes davetlidir...

Arkadaşlar bi iletişim bozukluğu oldu sanırım, KaotiK bu organizasyona katılamıycak 🙁

ps: dilekleriniz için sağolun arkadaşlar (murat, alpago) 😉

heheeeeyyytttt!!! gelldm görüşemedik ama yeniden başlamaniza cokk hattaa en cok bn sewindim!!bi de ist.da konser olsa...ha aabiii bn yeni 3 bestenin amatorde olsa baydedilmesini istiorummm....dinlemem laasim!!bi de sizi cokkk sewiorumm!!

Ne zamandır,sahnelerde olmayan Kaotik umarım bu dönemi yakında bozar...Sıkça organizasyonlarda görmeye alıştığımız bi grupsunuz zaten...
Kolay gelsin beyler...

saçma sapan adamların yaptığı organizasyonlara katılmaktansa hiç bulaşmamak daha iyi bence 😉 sizleri çoook seviyorum haydi gençler yapın artık bir şeyler de ortalık şenlensin :arrow:

umarım beklentilerinizi en güzel şekilde karşılarız arkadaşlar çok teşekkürler 🙂 3. bir demo düşünmüyoruz o yüzden yeni bestelerinde kayıdı şuanlık söz konusu değil

ufukda bir istanbul konseri ihtimali var bakalım

en yakın konserler ise

6 MAYIS ODTU BAHAR ŞENLİÐİ DEMİR DEMİRKAN KONSERİ ÖNCESİ SAAT 19*30 da stadyumda

17 MAYIS HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BAHAR ŞENLİÐİ 84 KONSERİ ÖNCESİ
gerçekleşicekdir

Geri