Kaotik

Hakikaten Bir Parçayla Uyum Bu Kadar Mı Sağlanır ?
Ayrıca Kliplerinize Diyecek Laf Bulamıyorum... O Kadar Profesyonel Klip Çekilemez 😆 Ayrıca En Profesyonel Klibiniz Selchuk&Mali Olanı 😉

Başarılar Diliyorum ...

ATAM İZİNDEYİZ !!

aglarim usul usul seni ugurlarken son yolculuga
aglarim gidisine karanlik bir sonbahar sabahinda...

zamansiz cekip gittin
zamansiz kapandi deniz gozlerin
soyle usudun mu bir avuc toprak ortunce ustunu
bir demet cicekle aglarim basinda
sen misin bu cansiz yatan inanmam

olumsuz resimlerden sanki bir seyler soyluyorsun hala
nasil inanirim dunyayi alt ust eden yokluguna
bir demet cicekle aglarim basinda
sen misin bu cansiz yatan inanmam

uyan, ne olur uyan
o kadar cok sey var ki yarim kalan
uyan ne olur uyan
yorulmus olamazsin yasamaktan
uyan ne olur uyan
cekip al beni bu zor karanliktan
uyan ne olur uyan
hani zaman care derler ya, yalan...

Ataturk un dogumunun 125. yılında

10 kasımda yaptığı düğün hakkında sorulan soruya ''benim için diğer günlerden bir farkı yok.'' şeklinde cevap verebilecek bir ideolojiye sahip POLİTİKACILAR a (Siyasiler değil !!!) , bir dakika saygı duruşu için ''sap gibi ayakta durmaya gerek yok'' diyebilen zihniyetlere, etraflarına örülen sis perdesi yüzünden kahramanlarını kendi tarihlerinde değilde çok daha uzaklarda arayanlara rağmen, biz izini kaybetmedik ATAM ve kaybetmeyeceğiz , biliyoruzki muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcut ve gene biliyoruzki ''Geldikleri gibi giderler!'' Sen rahat uyu ATAM...

Sercan ve Çağdaş için Alkış

Özel nedenlerden dolayı Sercan Şenol bas gitardaki yerini Çağdaş Türk e bırakmıştır...

Sercan kardeşimize şuana kadar verdiği tüm emekler için teşekkürü bir borç biliriz (ne kadar teşekkür etsekde hakkını ödeyemeyiz) ve Kaotik in bundan sonraki tüm çalışmalarında atacağı her adımda en az bizim kadar emeği olduğunu, kaçırdığı her konser içinse ensesinde bir tokat patlayacağını bilmesini isteriz. 😉

Bir diğer kardeşimiz blues biraderimiz Çağdaş aramıza hoşgeldin, 98 senesinden beri Kaotik ne zaman dara düşse yanımızdaydın ,yine yalnız bırakmadın bizi, teşekkürler 🙂

Şimdilik bu ay içerisinde bir Eskişehir konseri var arkadaşlar 🙂

Bunun dışında

istediğiniz kadar ve istediğimiz kadar beste çalmak için...Yaza kadar en az 10 şarkının kaydını bitirip , daha sonrasında bu şarkıları sizlere en güzel şekilde sunucaz...

"Sus be kadın" süper bence yazmadan geçemiycem, Burak abi artık albüm çıksın ama ... Ayrıca klipte süper olmuş ,abi İstanbul' a da uğrayın bizde burdayız il dışına çıkamıyoruz bir türlü, burada da sizi beğenenler var yani haberiniz olsun.. 🙂 (Maşallah kuzenin Feride tüm aleme duyurmuş sizi ...) 🙂

Geri