Kasatura (Thrash)-Ankara

p10100187jv.jpg

Kasatura nın iyi geçen son if kosnerinden önce bir Kasatura hali 😀 8)

sırayla Anıl(bateri),Ulaş(solo),Kaan(ritm-vokal),Umut(bass)

Heavy Yeahhhh :twisted:

dur sizin resimlerinizide atacam bekleyin 😀

Arkadaşlar mikrofonlarda ayarlamalar tam olmadığı için ilk kaydettiğimiz şarkı(Territory) dierlerine oranla kötü olmuş.Crash China gibi çıkmış Tomlar hiç duyulmamış(bkz:ara kısım) vb. Zaten Tam tamına demo amacıyla girmedik kayıda. MAksat "Normalde çalıyoz, bu seferde kaydedelim" di. Seek&Destroyda kaydettik ama çok fazla bozukluk ve cızırtı vardı o yuzden temiz bölümünü upload ettim.Sadece solo kısmı var. Buyrun:Link: http://www.hemenpaylas.com/download/1046903/Kasatura_-_Seek_Destroy_Solo.mp3.html

konser 😀
2 temmuz da if performance hall bekliyoruz
kasatura
magnum opus
tansiyon
dispel silence
s.verses (headliner )
7 ytl +bir içki(alkolsuz) 18 yas sınırı yoktur.
tüm ankaralı alternatif ,neoclassic , thrash death heavy ve black metal dinleyenleri bekliyoruz.

Ulaş'ı çok sevdiğimiz için ilgiyle takip ettiğimiz bir grup. Ayrıca bu dostumuz ankara'da dolmuşla gidilebilen bir yerde kapışma sonucunda beni yenmiştir 🙂

p.s : bunlar işin eğlencesi yok kapışma falan 🙂

Drednat demiş ki:
Ulaş'ı çok sevdiğimiz için ilgiyle takip ettiğimiz bir grup. Ayrıca bu dostumuz ankara'da dolmuşla gidilebilen bir yerde kapışma sonucunda beni yenmiştir 🙂

Saol teşekkür ederim 🙂.Ayrıca daha kapışmadık ama sonucu önceden görmüşsün,hiç şansın yok 😛.

Haspin demiş ki:
Drednat demiş ki:

Saol teşekkür ederim 🙂.Ayrıca daha kapışmadık ama sonucu önceden görmüşsün,hiç şansın yok 😛.

hahah tabiki de $ansım yok 🙂 One Çaldık diye artislik yapmı$sınız sırf yarın için an itibariyle sadece $arkının solosunu çıkardım 🙂 Sana doğaç çal dediğimde in$allah one çalmazsın 🙂 Armonik atmayı falan öğren çok sıkı$ırsam oradan bastırırım 🙂 Çirkefimdir 😛

Drednat demiş ki:
Haspin demiş ki:
Drednat demiş ki:

hahah tabiki de $ansım yok 🙂 One Çaldık diye artislik yapmı$sınız sırf yarın için an itibariyle sadece $arkının solosunu çıkardım 🙂 Sana doğaç çal dediğimde in$allah one çalmazsın 🙂 Armonik atmayı falan öğren çok sıkı$ırsam oradan bastırırım 🙂 Çirkefimdir 😛
Tamam peki yarın görüşürüz çağdaş bey 🙂.Hem önemli olan dostluk iyi vakit geçirmek dileğiyle.Şimdiden söyleyeyim yenilince fazla üzülme 😛.Görüşürüz...

öncelikle hırsınız için tebrik ederim
anladgm kadarıyla hepiniz lise öğrencisisinz,yaşınıza göre oldukça iyi çalıyorsunz.Yalnız vokal arkadasın biraz daha calısması gerekiyor,şarkılarda tonlama adına birşey yok...

tekrar tebrik ederim...

pennywiseq2 demiş ki:
öncelikle hırsınız için tebrik ederim
anladgm kadarıyla hepiniz lise öğrencisisinz,yaşınıza göre oldukça iyi çalıyorsunz.Yalnız vokal arkadasın biraz daha calısması gerekiyor,şarkılarda tonlama adına birşey yok...

tekrar tebrik ederim...

Sağol yorumun için lise öğrencisi olmamdan dolayıda yaşım gereği clean vokallerim tam oturmadı pek hoş değil ama brutallar da yeterli olduğumu düşünüyorum tekrar teşşekkürler.Başka dinleyenelr olduysa yorum almak isteriz. link:http://rapidshare.de/files/24011945/COF_2.zip.html

Onun dışında evet yunusun da dediği gibi

30 HAZİRAN BİZİZ ROCK BAR KASATURA KONSERİ

ve 2 TEMMUZ IF PERFORMANCE HALL KASATURA KONSERİ

gelip dinlemek isteyen herkesi bekleriz

metal up your ass :twisted:

kaan bap demiş ki:
Saol yorumun için lise öğrencisi olmamdan dolayı...

Eheh kaan bende lise öğrencisiyim ama hiç bu bahaneye sığınmamıştım 🙂 en azından artık sığınmıyorum 😛 ... Dostum güç içinde onu çıkart yeter... Biraz kontrol altına alman lazım o kadar yoksa birşey eksik değil sende... 😉

Gelip dinlemek isterdim ama şu anda anamurda hotmonsuz muzlarla bir tatil yapıyorum 😀 keyfim yerinde ankaraya dönünce ilk konserde yanındayım kasaturanın...

Kendinize iyi bakın... Sevgiler saygılar... 😉

HiPnO demiş ki:
kaan bap demiş ki:
Saol yorumun için lise öğrencisi olmamdan dolayı...

Eheh kaan bende lise öğrencisiyim ama hiç bu bahaneye sığınmamıştım 🙂 en azından artık sığınmıyorum 😛 ... Dostum güç içinde onu çıkart yeter... Biraz kontrol altına alman lazım o kadar yoksa birşey eksik değil sende... 😉

Gelip dinlemek isterdim ama şu anda anamurda hormonsuz muzlarla bir tatil yapıyorum 😀 keyfim yerinde ankaraya dönünce ilk konserde yanındayım kasaturanın...

Kendinize iyi bakın... Sevgiler saygılar... 😉

Cantucum lise öğrencisini yaşım gereği belirttim yani yaşım a göre daha sesim oturmadı ondan yoksa ne alaka öğrencilikle dimi 😛

ohh sen anamurlarda palmiye ağaçalarının altında muzları götür 8) biz burda sıcakta o bar senin bu stüdyo benim koşturalım 😛 tabiki abi ankaraya dönünce yeni organizasyonlar yeni şarkılar yeni coşkularla yine birlikteyiz forza Kaçak 😀 neyse sululuk bir yana gelde bi yıkalım buraları gene dimi :twisted: neyse kendine dikkat et anamurlarda sevgiler 🙂

Adı geçen kapışmamız ankara'da dolmuşla gidilebilen, bir parkın içinden yürüyerek varabildiğimiz bir noktada yapılmıştır.

Gitar Kapışmamıza Gitar Hocamız Hakan Abi hakemlik yapmıştır. Yöntemi belirleyen Hakem Hakan Abi, karşılıklı gitarların konuşturulmasını istemiştir.

Karşılıklı gitar konuşturmasını duyan ulaş'ın gözleri su dolmuş, çağdaş'ın içini ise buruk bir mutluluk kaplamıştır. Ne olursa olsun rakibi bile olsa arkadaşıdır karşısındaki.

Çok uzatmadan belirtmek isterim. Kapışma son derece dişe diş ve eğlenceli geçmiştir. Hakem Hakan abi Kazananı ilan ederken ikimizin de eşit derecelerde çaldığımızı, bazı yerlerde ulaş'ın beni, bazı yerlerde ise benim ulaş'ı darmaduman ettiğimi söylemiştir.

Ama tüm bu olayların ardından hırslanan ulaş tekrar kapışmak istemiştir. Gözleri yaşlıdır, çünkü forum köşelerinde kömürcülük yapmaktadır o. Duruma müdahele eden Hakan Abi gitarı eline almış ve iki öğrencisini ağlatana kadar soloya boğmuştur.

Sonuç :

Berabere

Son Anda gelen edit : boşa yazmadık imzamıza savaşma seviş diye.

Son Anda Gelen Edit 2 : seviş derken ulaş'la gitar atıştırması yapmak yerine sevişmedik tabi, ama tüm bunlar bir şakaydı, eğlendik, yoksa hırs yapmış insanlar olarak kapışmadık. Gayet eğlendik. yani o anlamda 🙂

Geri