Kasatura (Thrash)-Ankara

katre_b demiş ki:
Sevgili Kasatura grubu;

Genel bi değerlendirme yapmak istiyorum sizin hakkınızda. Çok biliyon falan diyebilirsiniz tabi de ben gene de bir iki şey söylemek istiyorum.

1)Parçaları daha hızlı çalmak istiyor olabilirsiniz ok ama bunu yaparken de çoğu yerde ritim çok kaçıyor. Gerçek temposunda biraz çalmayı denerseniz bence çok daha iyi olacak.
2)Territory gerçekten çok başarılı. Vokalin sesi o şarkıya cidden uymuş, güzel söylemiş. Fakat Metallica larda bi o kadar kötü. Tona girme konusunda çok büyük sorunlar var.

Şimdilik bu kadar....

Başarılar...

Dinlediğin ve eleştride bulunduğun için teşekkürler.

Öncelikle "Hetfield" vokalleri gerçekten zordur söyliyen herkes bilir bunu ve bende brutal bir vokalim ve metallica parçalarını brutale bazen de aksak ve detone cleanlerle bu zamana kadar söyledim ve gelen tepkiler eşiğinde repertuarımızdan olabildiğince çıkarıyoruz ve şimdi eklediğimiz parçalar "Territory" ' e benzer parçalar ve sesime giden parçalar yeni sezonda karşınıza çok daha iyi bir "Kasatura" ile çıkmak dileğiyle saygılar...

:twisted:

dengesizpunk demiş ki:
la metalciler ehuhe ne guzel pogo yaptık ama dimi siz yapmayın bizim sarkılarda hıh🙁

işte aslında biz sizi izlemeye geldik ama işte sonra bizde çıktık konsere öyle rastgele ekipmanlarla falan olsun genede zevkli bir gündü 3 tane baba metallica parçası çaldık günü kurtardık 😛

12 konserinizin 7 tanesine geldim diğerlerini de izlemek isterdim çok başarılısınız yeni sezonda yine izlemek isterim sizi benim için "death" den parça çalarmısınız çalarsanız çok sevinirim ayrıca kaan sesinde çok hoş 🙂

-phobia- demiş ki:
12 konserinizin 7 tanesine geldim diğerlerini de izlemek isterdim çok başarılısınız yeni sezonda yine izlemek isterim sizi benim için "death" den parça çalarmısınız çalarsanız çok sevinirim ayrıca kaan sesinde çok hoş 🙂

Sağol yorumun için canım benim neyse "death" kascaz inş, yaparız birşey demiyim sonra önceden dedin diye kızıyor bizimkiler 😀 neyse yeni sezonda yeni konserlerle yeni şarkılarla birlikte olmak üzere "the gods made heavy metal " :twisted:

-phobia- demiş ki:

Arkadaşım şööle diyelim kısaca 😛 aklımızda symbolic var ama daha bişi belli değil..... (Son NOKTA 😀 )

Arkadaşlar repertuara yeni parçalar ekledik

Kreator-Phobia
Pantera-Domination
Death-Symbolic

dinlemek isteyen olursa yeni sezondaki konserlere bekleriz :twisted:

Böylelikle şu an ki repertuarımız

Megadeth-Dread And Fugitive Mind
Sepultura-Territory
Metallica-Master Of Puppets
Metallica-One
Metallica-Seek And Destroy
Metallica-Fade To Black
Metallica- Enter Sandman
Metallica-So What
Metallica-For Whom The bell Tols
Death-Painkiller(tam belli değil daha 😀 )
Death-Symbolic
Pantera-Domination
Kreator-Phobia
Opeth-Demon of The Fall

Yeni sezonda konserlerde çalacağımız repertuar bu gibi ,daha şarkı ekleyeceğiz tabiki he birde konserlerde çalcağımız metallica parçaları sayısı bu kadar değil 2-3 tane çalıcaz konserlerde bundan sonra 😀
saygılar...

Hmm başarılı bir kayıtla daha iyi olablirdi parçalar...
Daha çok gençsiniz önünüz açık🙂
Repertuvar güzel de çok fazla Metallica şarkısı var Amon Amarth ekleyin repertuvara🙂
Umarım canlı olarak dinleyip yorum yapmak da kısmet olur...
Başarılar...

angel_of_death demiş ki:
Hmm başarılı bir kayıtla daha iyi olablirdi parçalar...
Daha çok gençsiniz önünüz açık🙂
Repertuvar güzel de çok fazla Metallica şarkısı var Amon Amarth ekleyin repertuvara🙂
Umarım canlı olarak dinleyip yorum yapmak da kısmet olur...
Başarılar...

öncelikle sağol yorumun için evet daha iyi bir kayıt olsaydı daha güzel şeyler çıkaiblirdi,evet "Metallica" sayısı çok fazla ama konserlerde 2 tane çalıcaz zaten ,"Amon Amarth" dan parça önerirsen iyi olur :twisted: yeni sezondaki konserlerde izlersin inş. "The Gods Made Heavy Metal :twisted: "

Tamamdır bakıcaz bu parçalara belki olur kim bilir 😛 neyse gece gece İstanbuldan bir "Kasatura" grubu olduğunu daha duyduk ama neyseki biz tasdikliyiz de genede onlara söylememize rağmen internetteki tavırlarına devam etmeleri hoş değil tabiki...

-Alcohollica- demiş ki:
Tamamdır bakıcaz bu parçalara belki olur kim bilir 😛 neyse gece gece İstanbuldan bir "Kasatura" grubu olduğunu daha duyduk ama neyseki biz tasdikliyiz de genede onlara söylememize rağmen internetteki tavırlarına devam etmeleri hoş değil tabiki...

Nedir bu istanbullulardan çektiğimiz 😀😀😀

Pantera - domination 8O yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

Başarılar kasatura 😉

-Alcohollica- demiş ki:
"The Gods Made Heavy Metal :twisted: "

Demişsin de repertuar da ManowaR yok 🙂

Onu da bekleriz sizleri çok takdir ediyorum arkadaşlar yolunuz böyle devam açık olsun...Aynı dileklerimi KaçaK grubuna da iletiyorum illaki görünür buradan aynı mesajı 2 defa yazmayım dedim 😉

Kolay gelsin :metalhead

Bronx demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
"The Gods Made Heavy Metal :twisted: "

Demişsin de repertuar da ManowaR yok 🙂

Onu da bekleriz sizleri çok takdir ediyorum arkadaşlar yolunuz böyle devam açık olsun...Aynı dileklerimi KaçaK grubuna da iletiyorum illaki görünür buradan aynı mesajı 2 defa yazmayım dedim 😉

Kolay gelsin :metalhead
Saol teşekkür ederiz.Yeni sezon inşallah iyi olcak.

Cantucum sende saol.Başarılar sizede...

Walla millet nedır bu ıstanbuldan cektıgmız 😀 Yenı sarkılar guzel olcaga benzıyor baslasın konserler bıran once :twisted:
Sevgiler...Saygılar.... 🙂

Geri