Kasatura (Thrash)-Ankara

2.5 saat bekledik naaled olsunn
Bekledik te değdi mi???

2 gün arka arkaya bu performansla bu fason olanaklarla helal olsun yine Kasatura ayak üstünde ayakkabı bırakmadı (bakınız: pogo 😀)

Bu 3lü bozulmaz umarım hiç
Vi lav yu gasaturaaa goylüü adamuh...

sağol uğurcum mutlu ediyor bu yorumlar beni
he levent hiç bir şekilde grup içinde tartışma dövüş bişi hiç bişi yoktur yanlş anlaşlmasın sadece başka yönlrden sorunumuz olmuştu oda halloldu tekrardan aynı hızla devam hepinizi optm gözlerinizden..

tabi mutlu edicek
bugün zati bi cisim parlıyo dedim o ne baktım anıl oturmuş baterinin oraya bişeyler vuruyo tak tuk o parlıyomuş demmmmmlii...
o anda hayatın anlamını çözdüm işte...

bu grup ailenizin grubu bu grup arkadaşınızn grubu bu grup ankaranın en iyi metal gruplarından biri bu grup mükemmel bi grup

KAAN WERDİİM BİLEKLİİN HAKKINI SONUNA KADAR WERDİN KOCUM BENİM 😀

ULAS SENİN O YUWARLAK KICINI YERİM BEN

ANIL SENDE PEK HARİKAYDIN

UMUT SANA LAF DİEN YOK ZATEN O YEAH🙂

bu grup dağılırsa ankaradan bi parca kopar daıtan kişi de karşısında beni gorur

kaan bi daha seni ole goz yaslı ws gormek istemiyorum off cok konustum aq

dengesizpunk demiş ki:
bu grup ailenizin grubu bu grup arkadaşınızn grubu bu grup ankaranın en iyi metal gruplarından biri bu grup mükemmel bi grup

eyw can inşallah bir sonraki konser daha da güzel olur bi aksilik çıkmadan

dengesizpunk demiş ki:

Senide sewiyorum lan 😀 Eywallah adamım saol 😀

Beyler ellerinize sağlık güzel bir konser izledik elektrik sorunu yüznden bi çok problem yaşadık baya seyirci kaybettik fakat çok sağlam eylenceli sert bi konser daha geride bıraktık...Teşekkürler...Kendinize iyi bakın sorunlarınızı hallettiğinize sevindim sağlıklı kalın 😀

barker demiş ki:
Beyler ellerinize sağlık güzel bir konser izledik elektrik sorunu yüznden bi çok problem yaşadık baya seyirci kaybettik fakat çok sağlam eylenceli sert bi konser daha geride bıraktık...Teşekkürler...Kendinize iyi bakın sorunlarınızı hallettiğinize sevindim sağlıklı kalın 😀
Saol Onursal.. Evet öyle oldu ama herşeye rağmen çok iyi bi konserdi.Biz teşekkür ederiz.Görüşürüz gelecek konserlerde.İyi bak kendine...

güzel bi konserdi arkadaşlar..elektrik kesintisine rağren o kadar insan bekledik saatlarce ve beklediğimize deydi doğrusu...gerçekten güzel bi organizasyondu...neobass'ında dediği gibi amf
iler çok kaliteliydi...reklam yapmak gibi olmasın ben sağladım o güzelim amfileri her zaman hizmete hazır... 🙂

olm yeter artık metallica metallica baska sarkılarını calın bari diger sarkılarınız cok güzel ama baydı artık ayrıca kaan sanada kızgınım 2 dir izlemiyon bizi serefsiz

Geri