Kasatura (Thrash)-Ankara

Jihad demiş ki:
Saalam değil sağlam lütfen salamla sağlamı karıştırmayın 2.si bu çocuklar gerçi şu yaşta kaç kez sahneye çıktılar müzik yaptılar eleştiri olacak her zaman ama belli bi düzeyde...

Sağol Hakan dediğine katılıyorum her zaman bekleriz senide konserlere 😛

Extacy617 demiş ki:
eğer iyi amaçlı fakat ağır bi eleştiri yapılcaksa ö.m yolu en iyisidir kimse incinmez hedef yerine ulaşır ancak beğenmeyen sktirir gider diyebilcek konumalara gelmenize daha var

Teşekkürler yorumun için Ömer,aslında beğenmeyen sktirir için bir seviyede yok bence,denmemesi gereken birşey ve o anlık bir gafletle söylenmiş birşeydir herkesten özür diliyorum o söz için, beğenenede beğenmeyenede saygımız vardır sadece beğenen gelir bizim le birlikte eğlenir beğenmeyende gelmez..

Yorumları için herkese teşekkürler yakında sizlerle olucaz..
:metalhead

kASATURAAAAAA....
OLUM siz aslansınız,kaplansınız,sizi war ya kesseler acımaz manyak mısınız nesiniz siz?😀 basarılar umut fuck mee?? 😉 😛

ula$ , özlettin kendini ne diyorsun bu konu hakkında? Ben senin hakkında millete atıp tutuyorum. Bu konuyla ilgili benimle irtibata geçmezsen daha fazla atıp tutarım. $imdilik atıp tuttuklarıma dair bilgin olsa küçük dilini yutarsın. Kıyamam 🙂. Müzikleri bana zerre hitap etmez ama ula$ var i$te elimiz mahkum bu grubu sevmeye 😛

Drednat demiş ki:
ula$ , özlettin kendini ne diyorsun bu konu hakkında? Ben senin hakkında millete atıp tutuyorum. Bu konuyla ilgili benimle irtibata geçmezsen daha fazla atıp tutarım. $imdilik atıp tuttuklarıma dair bilgin olsa küçük dilini yutarsın. Kıyamam 🙂. Müzikleri bana zerre hitap etmez ama ula$ var i$te elimiz mahkum bu grubu sevmeye 😛
Asıl sen özlettin Msn de o kadar yazıyorum hep sen çıkarken denk geliyor.Görüşelim yakın zamanda artık.Ayrıca teşekkür ederim bu duygu yüklü mesajın için 🙂

Geri