Kasatura (Thrash)-Ankara

Trace demiş ki:
Oişşşş tiplere gel heleee 😀,anıl çok şekersin başta demek istiyorum tam 1 yonja bebesinin hak ettiği yorumlara layıksın,umut her zamanki gibi dominant,kaan desen neyse 😀,ulaş ne diyeceğimi zaten anlar beynimi okur 😀...
Anladım ben 😛 .Aynı şeyleri düşünüyorum bende 🙂 .Bekliyoruz konsere

Gelen dinleyen eğlenen bizle birlikte kendinden geçen herkese çok teşekkürler güzel bir konserdi biz çok eğlendik ve çok değerli kişilerde vardı aramızda onlarıda konserde görmekten çok mutlu olduk herkese sevgiler..

Gercekten guzel konserdi eglendik bayaa bi. Kaan sen de iyidin cidden ama eminim daha da iyi olucaksin, isin egitimini almak var sonucta ki sende aliyosun. Cok iyi hersey. Tam gaz devam edin, arkanizdayiz...

dark_shine demiş ki:
Gercekten guzel konserdi eglendik bayaa bi. Kaan sen de iyidin cidden ama eminim daha da iyi olucaksin, isin egitimini almak var sonucta ki sende aliyosun. Cok iyi hersey. Tam gaz devam edin, arkanizdayiz...

Teşekkürler dide beğendiğine sevindim her zaman bekleriz 8)

-Alcohollica- demiş ki:
kasaturafontou0.jpg

Pantera-Cowboys From Hell,Domination
Kreator-Phobia,Violent Revolution
Annihilator-Alison Hell
Testament-Down For Life
Sepultura-Territory,Refuse Resist
Slayer-Dead Skin Mask
Megadeth-Peace Sells
Iron Maiden-The Trooper
Metallica-Master Of Puppets,One,Fade To Black
Kasatura-Voyage To Death

Evet 9 Şubattaki repertuarımız böyledir herkesi bekliyoruz kafaları koparmaya :metalhead

haha olm çok tatlı çıkmı$sınız lan 🙂 Ula$ yine Kadir İnanır formatını bozmamı$ 🙂 Repertuarınızı yerim 🙂 geçti dimi ya konser ? Olsun y ine de ba$arılar.

kasaturanın vasat performanslarından biriydi bence.gitaristler gerçekten iyi ama grupta bi bağımsızlık çatışması hakim gibi.vokalin kendini geliştirmesi lazım yoksa sıradan bi grup olmaya devam ediceksiniz.harcamayın kendinizi. başarılar diliyorum.

Drednat demiş ki:
haha olm çok tatlı çıkmı$sınız lan Smile Ula$ yine Kadir İnanır formatını bozmamı$ Smile Repertuarınızı yerim Smile geçti dimi ya konser ? Olsun y ine de ba$arılar.
Saol olm o senin tatlılığın,hem biliyosun sertimdir taviz vermem 😛 .Evet geçti artık bi dahakine senide bekliyoruz.Saol mesajın için 🙂 .Görüşürüz.

s-k-k demiş ki:
kasaturanın vasat performanslarından biriydi bence.gitaristler gerçekten iyi ama grupta bi bağımsızlık çatışması hakim gibi.vokalin kendini geliştirmesi lazım yoksa sıradan bi grup olmaya devam ediceksiniz.harcamayın kendinizi. başarılar diliyorum.
Yorumun için teşekkür ederiz.Bu tür yorumlar kendimizi geliştirmemizde yardımcı oluyor.Vokalistimiz zaten farkında şan derside alıyor geliştirecektir kendini.Görüşmek üzere...

s-k-k demiş ki:

+10 veriyorum.

s-k-k demiş ki:

vokalimi geliştirmem lazım bunu biliyorum ama bu sadece temiz ses için gerekli olan birşey aldığım derslede zaten kulağım ve temiz sesim gelişir ayrıca scream ve brutallerde gelişmesi gereken bir durum yok gayet yerindedir ayrıca bağımsızlık çatışması demişsin.Aramızda böyle bir çatışma yoktur bunu bir konserdeki performansa bakarak da söylemen yanlış yorumuna pek katılamayacağım bu noktada
saygılar..

Eet bunu hepimiz farkettik.. Büyük bi ara vercez sanırım hepimizn çok çalışması lazım.. Fazla önem vermedik bu ara verdiimiz 2 ayda ama çalışarak telafi edeceğimize inanıyorum konsere gelen herkese teşekkür ederim..

-Alcohollica- demiş ki:
s-k-k demiş ki:

vokalimi geliştirmem lazım bunu biliyorum ama bu sadece temiz ses için gerekli olan birşey aldığım derslede zaten kulağım ve temiz sesim gelişir ayrıca scream ve brutallerde gelişmesi gereken bir durum yok gayet yerindedir ayrıca bağımsızlık çatışması demişsin.Aramızda böyle bir çatışma yoktur bunu bir konserdeki performansa bakarak da söylemen yanlış yorumuna pek katılamayacağım bu noktada
saygılar..

zaten tek bi konserle yorum yapsaydım kasaturanın bu performansının vasat olduğunu iddia etmezdim yani bu demek oluyoki önceden daha iyiydiniz.sen şarkı söylerken insanların gülmesi hoş değil bence ama seni rahatsız etmiyosada sorun yoktur.amacım seni rencide etmek falan değil zaten alınma.fikrim budur.
saygı benden...

Geri