Kasatura (Thrash)-Ankara

Herkese teşekkürler yorumları için 😛

9subatrr9.jpg

Herkesi bekliyoruz :metalhead

splash demiş ki:
Kaanım elıne saglık afıs manyak olmus :twisted: Cuma koparıyoruz kafaları :twisted: Anıl zıllerı hazırla devasa bısı kuralım yıne 😛

Eyvallah abicim bazı şahıslar(bkz.Ulaş) beğenmedi afişi çocukça buldu ama fena da olmadı hani altı üstü bir afiş zaten 😛

Trace demiş ki:
Gelcez inşALLAH demmmbarlar yorrrrrr...

Bekliyoruz Leventcim konsere
güzel olacak gibi :metalhead

kasaturafontou0.jpg

Pantera-Cowboys From Hell,Domination
Kreator-Phobia,Violent Revolution
Annihilator-Alison Hell
Testament-Down For Life
Sepultura-Territory,Refuse Resist
Slayer-Dead Skin Mask
Megadeth-Peace Sells
Iron Maiden-The Trooper
Metallica-Master Of Puppets,One,Fade To Black
Kasatura-Voyage To Death

Evet 9 Şubattaki repertuarımız böyledir herkesi bekliyoruz kafaları koparmaya :metalhead

-Alcohollica- demiş ki:
kasaturafontou0.jpg

Pantera-Cowboys From Hell,Domination
Kreator-Phobia,Violent Revolution
Annihilator-Alison Hell
Testament-Down For Life
Sepultura-Territory,Refuse Resist
Slayer-Dead Skin Mask
Megadeth-Peace Sells
Iron Maiden-The Trooper
Metallica-Master Of Puppets,One,Fade To Black
Kasatura-Voyage To Death

Evet 9 Şubattaki repertuarımız böyledir herkesi bekliyoruz kafaları koparmaya :metalhead

yaa bugün stüdyoda gerçekten çok iyiydiniz sizi hiç bukadar çalışırken görmemiştim 2 saat boyunca hiç durmadan çaldınız hatta Alison Hell'i 5 defa mı ne çaldınız nekadar hırslısınız böle :roll: he bide park fantaziniz vardı resimden anlaşıldığı gibi 😆 Vokal ne masum çıkmışsın öle keşke resimdeki gibi olsan 😀 Nese başarılar hepinize.... 😉

PentecosT demiş ki:
yaa bugün stüdyoda gerçekten çok iyiydiniz sizi hiç bukadar çalışırken görmemiştim 2 saat boyunca hiç durmadan çaldınız hatta Alison Hell'i 5 defa mı ne çaldınız nekadar hırslısınız böle :roll: he bide park fantaziniz vardı resimden anlaşıldığı gibi 😆 Vokal ne masum çıkmışsın öle keşke resimdeki gibi olsan 😀 Nese başarılar hepinize.... 😉

Vay kimleri görüyorum sağol canım benim bir yıldır daha yeni üye oldun demek 😛 neyse sende burdasın artık güzeeeel :ask

Anıl la senin yanaklara hastayım yaf 😀 köylü güzelim benim 😛 Lan çok pis bakmışsınız... Umut kurt adam pariste filmi geldi aklıma seni görünce...

HiPnO demiş ki:
Anıl la senin yanaklara hastayım yaf 😀 köylü güzelim benim 😛 Lan çok pis bakmışsınız... Umut kurt adam pariste filmi geldi aklıma seni görünce...

heheh 😀 Resimlerde kırmızı çıkıyom genelde 😛 Ama bide resim çekinirken üstümdekileri çıkarttı .bneler daa bi üşdüm daa bi pembe oldu 😛 😀

Oişşşş tiplere gel heleee 😀,anıl çok şekersin başta demek istiyorum tam 1 yonja bebesinin hak ettiği yorumlara layıksın,umut her zamanki gibi dominant,kaan desen neyse 😀,ulaş ne diyeceğimi zaten anlar beynimi okur 😀...

Geri