Kasatura (Thrash)-Ankara

Teşekkürler arkadaşlar
ve bir haber 😛

9 ŞUBAT CUMA

KASATURA-FIRTINA-TRUCK

IF PERFORMANCE HALL

GİRİŞ 7.5 YTL YAŞ SINIRI YOK

afiş hazırlanınca buraya yerleştireceğim herkesi bekliyoruz konserimize :metalhead

Drednat demiş ki:
kasatura, sen bizimle aynı sahneye çıkmayı kabul etme git 9'unda sahne al 🙂 Olmadı olmadı 🙂

$aka bir yana ba$arılar arkada$lar.

Eyvalalh abi de tabiki biz bu konseri ayarlarken yarın çıkıcak gruplar belliydi niye çıkmak istemeyelim sizle 😀 Yarın ki konserinizde başarılar 😉

mycobe demiş ki:
konsrinizde başarılar arkadaşlar

Eyvallah dostum sağolasın 8)

Evet 9 unda IF e herkesi bekliyoruz FIRTINA daki dostlarımızla size güzel düetler ve hoş sürprizler sunacağız 😉

9subatrr9.jpg

evet afiş fena değil neyse herkesi bekliyoruz :metalhead

Yandaki iskeletten bozma azrailimsi şeyler olmasa daha güzel olurdu sanırım afiş 😛 .Neyse konser güzel geçecek inşallah,herkesi bekliyoruz görüşmek üzere konserde...

ben bu gruba daha çok serdar ortaç yakı$tırıyorum. Ne lan o öyle "kuru kafalar" "ellerinde çekiç tutan adamlar" "orak" falan.. olmaz olmaz... Çiçekli bandajlar falan takın kafanıza 🙂 Hippi olun agresif müzik yapmayın ne o öyle gergin gergin "car car" 🙂

Ba$arılar.

Drednat demiş ki:
ben bu gruba daha çok serdar ortaç yakı$tırıyorum. Ne lan o öyle "kuru kafalar" "ellerinde çekiç tutan adamlar" "orak" falan.. olmaz olmaz... Çiçekli bandajlar falan takın kafanıza 🙂 Hippi olun agresif müzik yapmayın ne o öyle gergin gergin "car car" 🙂

Ba$arılar.
Teşekkür ederim Çağdaş'cım yorumun için 😛 .Başarılar sizede 🙂

konsere is yüzünden gelemicem kusura bakmayın basarılar size ayrıca tarzınızı thrash-death olarak göstermissiniz bi acıklamada bulunursanız sevinirim acaba ben mi son durumlardan cok uzagım merak ettim

_mechanix_ demiş ki:
konsere is yüzünden gelemicem kusura bakmayın basarılar size ayrıca tarzınızı thrash-death olarak göstermissiniz bi acıklamada bulunursanız sevinirim acaba ben mi son durumlardan cok uzagım merak ettim

Abi bizim tarzımızda heavy thrash death yazıyordu artık heavy olarak bir icraatta bulunmadğımız için sadece thrash death olarak kaldıki tarzımız böyledir yani değişen birşey yok 😀

Konseri izlemek için orada olucam 😀 umarım güzel bir konser olur... Bayaaa bir zaman geçti izlemeyeli bu gurubu 🙂 19 kasımdan beri yollarımız kesişmedi 🙂

HiPnO demiş ki:
Konseri izlemek için orada olucam 😀 umarım güzel bir konser olur... Bayaaa bir zaman geçti izlemeyeli bu gurubu 🙂 19 kasımdan beri yollarımız kesişmedi 🙂

Harbi öyle oldu cantucum valla 19 kasımdan beri herşey daha güzel 😀
hep beraber 4 saate yayıla yaıla bir konser yapıcaz artık seyirciler doyum noktasına ulaşacak :twisted:

Still friends Down For Life.. :metalhead

Geri