Kasatura (Thrash)-Ankara

Storm_Warrior demiş ki:
...:::---Rebellion Of Metal---:::...

The Diyv
Kaçak
Kasatura
Darbe

4 Haziran 2006
IF performance hall
kapı açılış- 16:00
giriş 7.5 ytl+ilk içecek
yaş sınırı yok

Evet 4 haziran da olacak bu kosnere herkesi bekleriz çok güzel bir gün olacak:twisted:

Extacy617 demiş ki:
heavy i trash i anladimda death olarak ne çaliosunuz yenimi eklediniz?

Evet yavaş tan Death metale kayıyoruz öncelikle Death-Painkiller(Judas priest cover) ekledik sonrada Opeth den de Demon Of The Fall ekleyerek geçiş yaptık...

Onun dışında YARIN YANİ 27 MAYIS CUMARTESİ IF ROCK BAR DA KONSERİMİZ VAR SAAT 3:30 gibi sahnede oluruz herkesi bekliyoruz...

Heavy Yeahhh!!! :twisted:

Evet bugünkü konser güzeldi gerçi seyirci bizden sonra çıkıcak gruplar sebebiyle bize göre daha alternatif seyircilerdi 😀 ama biz gerçkten çalarken çok eğlendik gelen gelemeyen bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler 4-11-18 haziran günlerindeki konserlerde görüşmek üzere :twisted:

4haziran1.jpg

Bu afişe güzel bir konser gider şimdi 🙂 Konserde başarılar Kasatura... Yine aynı sahnede yine hep beraber 🙂 Kaan istiyom dier bilekliğide 😀 Sen bana doğum günü hediyesi almamıştın bir tane daha alda dier bilek boş kalmasın 😀

Hai konserde görüşürüz...

Arkadaslar cumartesi gunu cok iiydiniz tebrikler. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum ama Ulası daha bi begendim ben. kendisiyle bi dream theater takılmak isterim acıkcası.

Ayrıca kelebek icin Anıla tekrar tesekkur ediyorum. (Kelebek bir davul parcasıdır. Kimi bölgelerde sıkma, tutak gibi isimlerle anılır ve hi-hat zillerinin ust (top) zilini acıp kapanması, sabit tutulması icin kullanılır. Ayıca if te yoktur. Calacak olan davulcuların ona gore hazırlanması ve bir kelebek/sıkma bulundurması gerekir.)

Saygılar...

Az daha unutuyodum. (Hatta unuttum sonradan editle duzeltiyorum.) Diyw e selam soyleyin... Bascıyı goruyom ama diger elemanları goremiyom. Konsere gelirim belki... 🙂

HiPnO demiş ki:
Bu afişe güzel bir konser gider şimdi 🙂 Konserde başarılar Kasatura... Yine aynı sahnede yine hep beraber 🙂 Kaan istiyom dier bilekliğide 😀 Sen bana doğum günü hediyesi almamıştın bir tane daha alda dier bilek boş kalmasın 😀

Hai konserde görüşürüz...

ok cantucum bişeyler ayarlamaya çalışırız 😛😀

slaughter demiş ki:
Arkadaslar cumartesi gunu cok iiydiniz tebrikler. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum ama Ulası daha bi begendim ben. kendisiyle bi dream theater takılmak isterim acıkcası.

Ayrıca kelebek icin Anıla tekrar tesekkur ediyorum. (Kelebek bir davul parcasıdır. Kimi bölgelerde sıkma, tutak gibi isimlerle anılır ve hi-hat zillerinin ust (top) zilini acıp kapanması, sabit tutulması icin kullanılır. Ayıca if te yoktur. Calacak olan davulcuların ona gore hazırlanması ve bir kelebek/sıkma bulundurması gerekir.)

Saygılar...

Az daha unutuyodum. (Hatta unuttum sonradan editle duzeltiyorum.) Diyw e selam soyleyin... Bascıyı goruyom ama diger elemanları goremiyom. Konsere gelirim belki... 🙂

sizde sağolun geldiniz izlediniz gerçi bizce pek parlak bir performans deiğildi ama bu hafta daha iyi olacağına eminim birde bitirirsek bomba gibi parçayla geliyoruz haydi hayırlısı :twisted:

Evet 4 Haziran da rebellion of metal de görüşmek üzere :twisted:

slaughter demiş ki:

Saygılar...

Eyw bi kelebeğn aramızda lafımı olur. 😀 Ayrıca sizin grubuda tebrik ederim. Daha ii konserlerde birlikte olmak dileğiyle... :twisted:

anti-social demiş ki:
-Alcohollica- demiş ki:
Death-Painkiller(Judas priest cover) ekledik
zor olsa gerek

Evet gerçekten zor uzun zamandır çalışıyoruz ama şöyle söyliyim baterisi bitti bassı bitti vokali zorda olsa bitti 😀 gitarda bitti ama bi o çok zor olan solonun başı kaldı orasıda solocumuz tam anlamıyla çaldığı zaman konserde dinleyebilrisiniz :twisted:

Geri