Kasatura (Thrash)-Ankara

slaughter demiş ki:
Arkadaslar cumartesi gunu cok iiydiniz tebrikler. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum ama Ulası daha bi begendim ben. kendisiyle bi dream theater takılmak isterim acıkcası.

Ayrıca kelebek icin Anıla tekrar tesekkur ediyorum. (Kelebek bir davul parcasıdır. Kimi bölgelerde sıkma, tutak gibi isimlerle anılır ve hi-hat zillerinin ust (top) zilini acıp kapanması, sabit tutulması icin kullanılır. Ayıca if te yoktur. Calacak olan davulcuların ona gore hazırlanması ve bir kelebek/sıkma bulundurması gerekir.)

Saygılar...

Az daha unutuyodum. (Hatta unuttum sonradan editle duzeltiyorum.) Diyw e selam soyleyin... Bascıyı goruyom ama diger elemanları goremiyom. Konsere gelirim belki... 🙂

Saolasın inşallah bir gün takılırız DT gerçekten çok isterim bende,ama biraz kascak gibi duruyo beni 🙂Konsere de bekleriz...

Bu arada painkiller ın soloya da çalışcam solonun introda ki sweep biraz kasıyor ama bi şekilde halletcem 🙂 Konserde görüşmek üzere

4haziran7yt.jpg

Evet kim opeth den demon of the fall istiyor 😀 bitti çalışmalar bu konserde bizden dinleyebilrsiniz :twisted:

Çalışın Çalışın... Konser mükemmel olucak dostlarım... Şimdiden heyecanlanmaya başladım 🙂
Gerçekten kalabalık bir konser olucak ... 😉 Dostlarıma başarılar...

HiPnO demiş ki:
Çalışın Çalışın... Konser mükemmel olucak dostlarım... Şimdiden heyecanlanmaya başladım 🙂
Gerçekten kalabalık bir konser olucak ... 😉 Dostlarıma başarılar...

eyv. cantucum cidden bizde çok iyi hazırlandık sizinde iyi hazırlandığınızı biliyoruz çok güzel olucak adı üstünde rebellion of metal :twisted:

başarılar

Evet bugünkü konser güzeldi gerçi seyirci bizden sonra çıkıcak gruplar sebebiyle bize göre daha alternatif seyircilerdi ama biz gerçkten çalarken çok eğlendik gelen gelemeyen bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler 4-11-18 haziran günlerindeki konserlerde görüşmek üzere

evet seyirci diger gruplara yönelik daha alternatif kaçto orda haklısın ama aralarında biz vardık iyi dinleyiciler olarak sizde yaşınıza göre iyi bir performans sergilediniz bunun için sizi tebrik ederim ben solocu arkadaşı begendim davulcu arkadaş ders mi alıyor acaba ona dikkat ettim begetleri sayarak vuruodu metronom kacırmamak için galiba tabi bunlar çalışarak aşılacak seyler sizi 27 mayısta izledim yorum biraz gec geldi ama idare edin 😉 sizden sonra cıkan gruplar 1 tanesi hariç RUH SALATASI sizin elemanlarda dinledi bizi diger gruplar pek sarmadı beni bide 84 caldılar son parça olarak tam uyuz oldum neyse saallayın onları size yolunuzda başarıla ...

Re: başarılar

ruhsalatasiWM demiş ki:
Evet bugünkü konser güzeldi gerçi seyirci bizden sonra çıkıcak gruplar sebebiyle bize göre daha alternatif seyircilerdi ama biz gerçkten çalarken çok eğlendik gelen gelemeyen bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler 4-11-18 haziran günlerindeki konserlerde görüşmek üzere

evet seyirci diger gruplara yönelik daha alternatif kaçto orda haklısın ama aralarında biz vardık iyi dinleyiciler olarak sizde yaşınıza göre iyi bir performans sergilediniz bunun için sizi tebrik ederim ben solocu arkadaşı begendim davulcu arkadaş ders mi alıyor acaba ona dikkat ettim begetleri sayarak vuruodu metronom kacırmamak için galiba tabi bunlar çalışarak aşılacak seyler sizi 27 mayısta izledim yorum biraz gec geldi ama idare edin 😉 sizden sonra cıkan gruplar 1 tanesi hariç RUH SALATASI sizin elemanlarda dinledi bizi diger gruplar pek sarmadı beni bide 84 caldılar son parça olarak tam uyuz oldum neyse saallayın onları size yolunuzda başarılar ...

yorumun için çok sağol zaten bizde ruh salatası çıkmasa kalmıyacakdık ama tabi ruh salatasını grupça çok severiz ondan kalldık izleidk gayett başrılydı her zamanki gibi bizde işte yaşımıza göre bir şeyler yapamya çalışyoruz dahada gelişicez tabi sağolun tekrar 😉

bu arada hatırlatma bugün saat 15:45 gibi sahnede oluruz herkesi bekliyoruz kafalar kopacak :twisted:

Re: başarılar

ruhsalatasiWM demiş ki:

evet seyirci diger gruplara yönelik daha alternatif kaçto orda haklısın ama aralarında biz vardık iyi dinleyiciler olarak sizde yaşınıza göre iyi bir performans sergilediniz bunun için sizi tebrik ederim ben solocu arkadaşı begendim davulcu arkadaş ders mi alıyor acaba ona dikkat ettim begetleri sayarak vuruodu metronom kacırmamak için galiba tabi bunlar çalışarak aşılacak seyler sizi 27 mayısta izledim yorum biraz gec geldi ama idare edin 😉 sizden sonra cıkan gruplar 1 tanesi hariç RUH SALATASI sizin elemanlarda dinledi bizi diger gruplar pek sarmadı beni bide 84 caldılar son parça olarak tam uyuz oldum neyse saallayın onları size yolunuzda başarıla ...

İçten yorumun için teşekkür ederim.Hayır ders almıyom 😀 Bahsettiklerinin hepsi heycan ve gitarların duyulmamasından dolayıydı.Soloların hiçbirini duyamadım direk ritm gitarın sesi geliodu. BAsda az duyuluyodu.Yani kendi kendime çaldım diyebilirm. bu tip durumlardan ders alarak daha bi tecrübe kazanıyoruz. Umarım anlatabilmişimdir. Sizlere daha ii konserler vermek dileğiyle. saygılar..

Kimse yazmamışda pazar günkü konser (4 haziran İf Rock Bar) yalan oldu 😀 18 yaş altı izin alınamamış. Okadarda kişi geldi artık onları Haftaya garagedaki konserimize bekleriz ne diim biraz şansızlık oldu :? Haftaya Garage Rock Barda Görüşmek Üzere...

painkiller a çalışmaya anca bu hafta başlicaz niye diye sorucak olursan demon of the fall la uğraşıyorduk çok şükür bitti güzel de oldu 😀 umarım painkiller ı da yakın bi zamana yetiştiririz 11 haziran garage rock bar a gelirsen bizi dinleyebilirsin saygılar....

evet aslında painkiller soloya kadar bitti deneiblir ama ulaşcımda soloda ki sweep leri halletiğini söylüyor😀 solodan sonraki kısıma çalışmak kaldı ama az kaldı çok işi yok yani çok yakında çalıcaz neyse "demon of the fall" a bekleriz efenim🙂 bu arada bu haftaki garage konserimize bekleriz yaş sınrı yoktur herkes girebilir afişide birazdan koyarım herkesi bekliyoruz :twisted:

ruhsalatasiGV demiş ki:
başarılarınızın devamını dilerim arkadaşlar.....en yakın zamanda demonuzu bekliyorum

evet bu yaz bir demo çalışmasına giricez bir kaç beste ve birkaç cover dan oluşan bir demo olucak yaz bittiğinde güzel bir giriş yapmak istiyoruz demo dışında yeni şarkılarımızla birde yeni ensturmanlarımızla😀 şaka bir yana pazar günki garaj konserine herkesi bekleris :twisted:

Ahhh şu twin aksaklıkları olmasa 🙂 Güzel konserdi arkadaşlar... Özellikle giriş parçası sağlamdı... Dün pek öne gelemedim bunun nedeni arkadan bir alıcı gözüyle dinliyim dedim... Sessiz sakin sadece müziğe bakarak... Ve Kaan şunu karar verdim... Hayvan gibi böğürüyon 🙂 çok iyi ve çok sağlam bir brutal vokal olur senden... Ama mesela one ın başında felan clean vokallerde sesin düşüyor biraz... Daha sağlam ve temiz söyliyebilirsin oraları... Neyse bu kadar 🙂 SEviyom sizin grubu... Bu eleştrimde yanlış anlaşılmasın bende sonuçta amatör müzik yapan bir insanım ama bunlar kulağıma gelenler 😉 Herşey sizin iyiliğiniz için... Sert kalın dostlar... Birkaç sene sonra ankara heavy metal piyasası bizim olucak 😉

Geri