Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Herkeze selamlar!
Tekirdağının sıkıcı günlerinde aklıma geldi bi bakiim dedim nete o da ne albümümüz çıkıyomuş! şoktayım valla! Baya bir gecikti bu albüm be. Ama gerçekten inanılmaz aksilikler, terslikler derken iş bu noktaya geldi. Artık beklemekten başka çare kalmadı. Umarım çoğaltma ve dağıtma işlemleri bir an önce biterde şu albümde raflarda yerini alır. Bu arada albüm çıkışı ile birlikte şöyle arcanele birlikte albümlerimiz şerefine bi konser patlatırız inşallah. (tabi Koraycıım burda olursa).
Cüneyt, deniz, apö, çağlar, uygar gruptaki çatlaklar hepinizi çok özledim, sürekli aklımdasınız. Neyse siz bu satırları okuduktan 49 (yazı ile kırkdokuz) gün soora yanınızda olucaam. Bir dolu beste geyik ve süprizlerle. "Muck 'em all"

Bülent, hadi az kalmış; hayırlı tezkereler. Koray'ı uğurlayacaz zaten yakında askere. Bari yakınlarda biyere çıksa askerliği de, bikaç konser verebilsek...

Bu arada, geçen seneki konserlerde "albümümüz çok yakında çıkıyor" ve son rock station konserinde ise - ki ekim ayıydı- "albüm en geç bir ay içinde çıkıyor" şeklinde sözler sarfetmiştim. Açıkçası bu işlerden kendim hiç anlamam, o bakımdan bana ikna edici bir şekilde böyle söylendiği için ben de konserlerde böylesi açıklamalar yaptım. Bu durumdan zaten uzun süredir sıkıntılıyım, ve albüm çıkma tarihi ertelendikçe kendime daha fazla rahatsızlık vermektense böyle bir açıklama yapma gereği hissettim. Yani gecikme elbette olabilir herşeyde, ama bu olay artık "gecikme" kavramıyla karşılanmayacak bir boyuta geldi. Geçmiş mesajlara baktığımda, "biraz daha sabır" dediğim mesajın yanındaki 2005 tarihini görünce bi garip oldum. Neticede sorumlular isterlerse açıklama yaparlar, benim ise tek anlatmak istediğim şey, bana ikna edici bir şekilde böyle aktarıldığı için son bilmemkaç konserde bu tür açıklamalarda bulunmuş olduğum.

Yine de heyecanla bekliyoruz albümü tabi 😀

Aaah kamuflaj ahhh 😉

Bu arada deodorant reklamına çıkabilirim zannımca....
"Ortam ısındıkça, işler kızıştıkça Gilette Red Rocker hep yanınızdaaa!!!"

Enchant, sağol desteğin ve fotoğraflar için. İlkinde de amma "evil" çıkmışım ha. 🙂

Koray pantolonu sana vereyim (sanki benimdi de), yakında lazım olur. 😀

Benim yorumum var; hay ben böyle plak şirketinin..... Yahu bir albüm bu kadar mı gecikir, hevesler bu kadar mı kırılır be. Rezalettir bunun adı. Albüm ile ilgili bir sözleşme, bir anlaşma yapılmadı mı, herhangi bir tarih belirlenmedi mi, onlara göre el sıkışılmadı mı..
Anlam veremiyorum.

Çağlar boşver şimdi, en son istediğim şey bir tartışma çıkması. (edit: yok yok, bi daha düşündüm de Konzeliza Rayz'la öpüşmek daha kötü olurdu :mrgreen: ) Ben de sözde bir grup elemanıyım, ama başka şehirde olmam ve yoğunluğumdan dolayı anca dışarıdan biri kadar haberim var bu olaylarla ilgili. 😆 Bu tür bilgilendirmeleri de sadece açıklama borcumuz olan insanlar olduğuna inandığım için yapıyorum, gerisini de içime atıyorum artık (belki de sokaktaki kedileri ve köpekleri, evdeki yastıkları ve duvarları döverek dışa vuruyorumdur, kim bilebilir? 😀 ) :mrgreen:

herkese selam;

Özgür bu arada izmirdeki yeni grubun hayırlı olsun ama fazla kaptırma kendini bizi ihmal etme haa 😉 bu arada geçenlerede Raven'a uğradım ancak bülenti bulamadığım için albüm hakkında kimseyle konuşamadım :x Sanırım artık plak şirketinin albümü çıkarmasını beklemekten başka bi çağremiz kalmamış gibi görünüo...Malesef bizim ülkede işler bu şekilde yürüyo...Umarım albümü haziran ayında raflarda görebiliriz...

Merhaba herkese;

1 aylık asteğmen eğitiminden sonra İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesine Uzm.Tbp. Astğm. olarak atanmış bulunuyorum.

Bülloween'in dönüşünden sonra olayları planlamaya başlayabiliriz yeniden....

😀

Yeni çalışmaları,konserleri ve özellikle albümünüzü merakla bekliyoruz.Umarım bu bekleme sürecinden sonra hakettiğiniz herşeye ulaşırsınız.Başarılarınızın devamını dilerim

Geri