Laney Lionheart ve Ironheart Loudpedal: Pedal formunda amfi ve IR

Felaket GAS yaptı bende tonları duyunca...
İki kanal, reverb, boost, IR yükleyici Laney'nin kendi teknolojisi, XLR DI, midi, USB (kayıt için de kullanılıyor anladığım kadarıyla?)
Solid state ama Tom Quayle "ben pedalla amfiyi ayıramam" diyor, tınılar o kadar yakın. Üstelik de Lionheart pedallar ile de çok iyi anlaşan bir amfi anladığım kadarıyla...

Epey inceledim, kendimi ihtiyacım yok diye ikna ettim, GAS filan girme o topa dedim, bir dönem aldığın tüm pedalları sonra bırak adedi beşer beşer toptan sattın dedim... bu da nihayetinde bir pedal dedim..... ve bir süre nadasa bıraktım fikri.

Sonra sisli ormanlardan bir GAS kahramanı çıkageldi @barrios diye yıktı her şeyi... birazdan girip sipariş tetiğini çekecemi bayram sonrası gelsin.

Hey Allahım yaaa...

Şaka bir yana yıllardır Ironheart amfi alma niyetindeyim... this is as good as it gets diyorum... muhtemelen benim olacakkk, vuracam kırbacı, vuracam kırbacı...

Benim bu aralar transistörlü bir anfi kafasına ihtiyacım var, bunların kafa formunda olanlarını gözlüyordum (dualtop ve leadtop) kendi adaptörlerini kullanmaları biraz canımı sıkmıştı, bunlar daha kullanışlı gibi sanki direkt kabin çıkışı da koymuşlar (min 8ohm) aynı zamanda ir ile sisteme de giriliyor. Cangöz distribütörde 🙂 eski versiyonu var bunlar sanırım daha yeni ve ton olarak biraz daha geliştirilmiş, Orange super crush 100 kafa ve bunlar arasında gidip geliyorum ben de 🙂

Son düzenleme:
Epey inceledim, kendimi ihtiyacım yok diye ikna ettim, GAS filan girme o topa dedim, bir dönem aldığın tüm pedalları sonra bırak adedi beşer beşer toptan sattın dedim... bu da nihayetinde bir pedal dedim..... ve bir süre nadasa bıraktım fikri.

Sonra sisli ormanlardan bir GAS kahramanı çıkageldi @barrios diye yıktı her şeyi... birazdan girip sipariş tetiğini çekecemi bayram sonrası gelsin.

Hey Allahım yaaa...

Şaka bir yana yıllardır Ironheart amfi alma niyetindeyim... this is as good as it gets diyorum... muhtemelen benim olacakkk, vuracam kırbacı, vuracam kırbacı...
Benim bu aralar transistörlü bir anfi kafasına ihtiyacım var, bunların kabin formunda olanlarını gözlüyordum (dualtop ve leadtop) kendi adaptörlerini kullanmaları biraz canımı sıkmıştı, bunlar daha kullanışlı gibi sanki direkt kabin çıkışı da koymuşlar (min 8ohm) aynı zamanda ir ile sisteme de giriliyor. Cangöz distribütörde 🙂 eski versiyonu var bunlar sanırım daha yeni ve ton olarak biraz daha geliştirilmiş, Orange super crush 100 kafa ve bunlar arasında gidip geliyorum ben de 🙂
Reverb ve IR beni bitirdi. Şu ara edinmem çok zor, ama referans monitöründen amfi tadında bir şeyle çalmanın keyfi gerçekten çok başka. O tınıyı kayıt da edebiliyorsun, daha ne olsun.
"Şerefsizim düşünmüştüm" tribine girmeyeceğim, ama kaç kere yazdım forumda, bu işe ilk Friedman uyandı. "Yapın analog preamfiyi, kabin dijital olsun, pedal formatında cihazda götürürsünüz malı" dedim. 🤣 Hatta ben üzerine bir kaç tane efekt modülü de koyun dedim de, daha ancak reverb geldi🙂 Victory de yapmasına yaptı bir şeyler ama,footswitch opsiyonları çok zayıf. Laney midi bile koymuş. Kafadan girmiş herifler rekabete... Peynir-ekmek gibi satar bunlar.

Hey Allahım yaaa...

Nerden sipariş veriyorsunuz ?

Bunun türkiyede satışta olan reverbsüz loudpedal modelini denemiştim. Anladığım kadarıyla devreler farklı ama memnum kalmadım geri iade ettim. Kabin ile farklı sonuçlar veriyor olabilir üzerindeki stok ir bayağı bir kötüydü

Bunun türkiyede satışta olan reverbsüz loudpedal modelini denemiştim. Anladığım kadarıyla devreler farklı ama memnum kalmadım geri iade ettim. Kabin ile farklı sonuçlar veriyor olabilir üzerindeki stok ir bayağı bir kötüydü
O pedalın muhtemelen bunlarla alakası yok; isim loudpedal diye geçiyor ama bu pedallar ayrı bir klasmanda. Amfiyi modelleyen pedallar yapmışlar, IR tekonolojisi de farklı. Burada satışta olan daha basit bir versiyonu bunların, sanırım onu hesaplı model olarak önce çıkardılar. Millet önce onu aldı, şimdi de bunu pazarlayacaklar🙂
Fiyatlarına bakınca da anlaşılıyor zaten aradaki fark. Buraya ne kadara gelir artık bilemiyorum.

Burada satılan ise şu:

Geri