lepistes

Saolun kardeşlerim ,,,çok teşekkurler(gelen gelemeyen) Bir süpriz konser daha olucak tam belli değil istanbul'da.Belli olmadan yazmayım.Buradan yayınlıyacağım......
Tekrar sağolun......

duyduğuma göre zil çatlakmış, mikrofon yokmuş, bas üst telini lastikle bağlamışlar!!! okulun konser alanında diil, kantinde konser vermişsiniz... tunç sanırım "bi tost" derken ritim kaçırmış, özgenç ordaki delilere takılmış, köksalda delirtmiş, ama yinede güsel bi konser olmuş!!! ellerinize sağlık!!!

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir.Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

tekrardan saolun sımdı park ormanda buyuk bı organızasyon varmıs ama temmuz gibi yani daha var bu arada yolcuya çıkıcaz hala gündemde soranlar için çok saolun bizi tüm takip edenler.

ewet kardslerım sızlerleyım bundan sonra okulda bıttı (gıbı) sızın funclup kurucusu olarak sızlerı bundan sonra hıc bır etkınlıkte yanlız bırakmayacaım... yolumuz acık olsun da arkadakılere yol werelım

UuYuRR demiş ki:
ewet kardslerım sızlerleyım bundan sonra okulda bıttı (gıbı) sızın funclup kurucusu olarak sızlerı bundan sonra hıc bır etkınlıkte yanlız bırakmayacaım... yolumuz acık olsun da arkadakılere yol werelım
Uyurcum sağol arkadaşım.Hadi bi yalnız bırak......... :twisted:

arkadaslar sızden bı ısteım war bana rashıtın sarkı sozlerını yazarmısınız 21 albumcuk yada tunc bılıo bızım play lıstı o yazarsa sana ozgenc sende bana yazsan cok sewınırım

Rock in Download sıtesııne bızı koydugunuz ıcın tesekkurler hakkını elımızden geldiği kadar verneye calısıcaz henuz gıremedım ben gırıcem ılk fırsatta ordan da yazarım saygılar...

Uzun zaman sonra geldim. Yazılanlar beni gerçekten mutlu etti. Bekleyin ve Park Orman konserini görün. Coşucaz.

Saygılar sevgiler... Lepistes'le kalın...

Geri