Marshall mg15cdr mi almaliyim marshall mg15r yada baska onerilere acıgım

Merhaba arkadaslar bikac aydir akustik caliyodum ama elektroya gectim gitarim squier bullet strat bu marshall mg15cdr ve mg15r arasinda ne fark var cozemedim bide bi muhabbet var eski marshallar iyiydi diye biri eski seri biri yeni diye yorumladim ama bilmiyorum yardımcı olur musunuz bu arada blackstar onermezseniz sevinirim dijital amfi istemiyorum cunku

Merhaba arkadaslar bikac aydir akustik caliyodum ama elektroya gectim gitarim squier bullet strat bu marshall mg15cdr ve mg15r arasinda ne fark var cozemedim bide bi muhabbet var eski marshallar iyiydi diye biri eski seri biri yeni diye yorumladim ama bilmiyorum yardımcı olur musunuz bu arada blackstar onermezseniz sevinirim dijital amfi istemiyorum çünkü
yukarıdaki linkten iyice bir arastirin, neye ihtiyacınız olduğuna ve ne almanız gerektiğine kendiniz karar vereceksiniz.
mg serilerine gelince, uzak durun derim. Bahsettiğiniz iki modele gelince ikisi de aynı b..'un fındıklısı. Almak istediğiniz tonları, ses kalitesini alamazsınız o amfilerden

O makaleyi okudum bikac kere ama yinede bu fiyat bandına ne yapmam gerektigini cozemedim bide mg serisinden uzak durum demissiniz ama butce bu hani bu butceye baska bi oneriniz varsa kesinlikle acigim
yukarıdaki linkten iyice bir arastirin, neye ihtiyacınız olduğuna ve ne almanız gerektiğine kendiniz karar vereceksiniz.
mg serilerine gelince, uzak durun derim. Bahsettiğiniz iki modele gelince ikisi de aynı b..'un fındıklısı. Almak istediğiniz tonları, ses kalitesini alamazsınız o amfilerden

O makaleyi okudum bikac kere ama yinede bu fiyat bandına ne yapmam gerektigini cozemedim bide mg serisinden uzak durum demissiniz ama butce bu hani bu butceye baska bi oneriniz varsa kesinlikle acigim
Mooer, nux markalarının çok uygun fiyatlı, kabin simülasyonu, çoklu efektli amfileri var ev için fazlasıyla yetiyor.
Onlara göz atın, onların içinde zaten Marshall'ın ve diğer birçok amfinin iyi kalitede simülasyonunu veriyor.

Mooer, nux markalarının çok uygun fiyatlı, kabin simülasyonu, çoklu efektli amfileri var ev için fazlasıyla yetiyor.
Onlara göz atın, onların içinde zaten Marshall'ın ve diğer birçok amfinin iyi kalitede simülasyonunu veriyor.
Mooer modellerine baktim ama dijital amfi bu konuyu bi daha dusunmem lazim galiba ama hazir dijitale girmişken blackstar v2 de bi secenek olabilir hangisini onerirsiniz

Dijital korkusunun bir bazı var mı, kulaktan dolma bir endişe mi? …. Öyle gibi.
Ya sadece sey diye biliyorum tuse konusunda sert tuse ve yumusak tuse farkını biraz anlamayı engelliyo gelisim icin kotu etkiliyor diye duymustum ama galiba uzun sure idare etmek icin bu butceye sart ama 2. El 4 senelik falan ıd core v2 ler geliyo yada sıfır mooer hornet geliyo o da baska bi celiski

Bütçeniz yetiyorsa Blackstar da olabilir, Boss Katana da.
Analog dijital konusuna gelirsek bahsettiğiniz Marshall MG amfilerin kaliteli analog sesle pek bir alakası yok. Yeni basladiginiz için analog dijital arasındaki farkı da farkedebilecek misiniz orası da ayrı bir konu.

Acele etme... kulaktan dolma şehir efsaneleri ile amfi alma... bu forumda bile tavsiye alırken bir kişinin dediğiyle iş yapma....!

Eski Marshall'lar daha iyiydi derken onlarca amfi modeli var hangi Marshall... şu an takılma bunlara... üstte yazdığım makale fikir vermediyse başka amfi almak üzere başlık açanların da yazışmalarını oku... bakalım millet neler demiş, almış... MG'ler vasat amfiler, alınmaz demiyorum ama aldıktan sonra aaa bu da varmış dememek için acele etme diyorum.

Geri