Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Şimdi ben buraya yazıyorum ey OdunZopa!

Bu Caner ve Çağlar efendiler ülkenin umudu olmak suretiyle şu an okul sıralarında pinekliyorlar; sonradan MSN'de konuşmak mümkün olmayabilir, gece alacağınız bir telefon için "Çok geç oldu, gelmiyoruz" bahanesini ileri sürmenizi engellemiş oluyorum şu mesaj ile, bu böyle biline!

Biz takriben bir kaç saat içerisinde yola çıkmaya karar verdik, yani bu gece Yolcu'da Melatonin ile "Küçük İsmaiiiiil, ne kadar seeeğğrrrt!?" diye bağıracaz! SSK İş Hanı filan diyorsunuz ama malum, Los Angeles'ı bildiğim kadar iyi bilmiyorum Ankara'yı. (!)

Biz Bahçeli'ye ekipmanları boşaltırken, sizin de okuldan gelmiş ve haftasonuna kavuşmanın verdiği rahatlık ile dinlenmiş olarak tüm enerjinizle yanımızda olacağınıza dair güvenimiz tam! (Hah böyle de resmi ayarımı veririm.) Kazasız belasız gelelim de, du bakalım..

Okuldan az önce geldim ve bütün haftanın yorgunluğunu - yarın RSF'nin olacağını da hesaba katarak - saaterce yatarak ve tembellik ederek atmayı planlıyordum ki sevgili Emrah'ın ve Mert'in Ankara il sınırları içinde olacak olmaları her şeyi değiştirdi, bir nevi hayallerim yıkıldı.

Programa odun zopa tayfası adına benden başkası gelir mi bilmem (Caner gelmezse toptur) ama yine de eğlencenin dibine vurmak amacından vazgeçecek değiliz, hele ki sözkonusu grup Melatonin ise.

Melatonin uzakları yakın, cumaları salı etti. Bize de gitmek düşer. Heplenk forevır...

Dudak bükerim valla Mr. Deeds'de rol icabı nonoşlaşan sarışın güvenlik görevlisi gibi. Yani her hafta izleme şansına sahip olduğunuz bir grup olduğunu hesaba katarak konuşmalıyım elbette. O yüzden yukarıda yazdıklarımda şaka yapıyordum; yani biz izlemek için bir gün erkenden gelip ihtiras gösterebiliriz bu doğaldır; ama yatıp tüm haftanın yorgunluğunu atarak ertesi güne hazırlanmak düşüncesi varken zoraki gelinmez yani, yabancı değiliz.. : ) İğneyle maça çıkmanı gerektirecek bir durum yok yani, çok samimiyim. Ben ayarı verirken senin sabah 9'da Saklıkent'te olacağını da unuttum lan, valla şimdi aklıma geldi.. : (

Çok ciddi diyorum hiç gelme abi, sabahın köründe kalkacaksın çekilecek çile değil.

Ben cumartesi sabah 10'da Cinnah'da işimin başında olacağım. Ben diyo muyum " kim şarkı söyleyecek gecenin 3'üne kadar " diye. Ne demek "hiç gelme" 😀 adamı delirtmeyin :evil:
Efendim, hatırlatayım Melatonin bu gece 12'de sabahlara kadar Yolcu'da
bekleriz...

Sabahın 9'unda ne işim olur Saklıkent'te ya. 11-12 gibi giderim ben oraya ancak. 😆
Zaten yukarıda yazdıklarımda ben de şaka yapıyordum. İstanbul'dan kalkıp Ankara'ya geleceksiniz, hem de Melatonin'e gideceksiniz ve biz evde oturup Ihlamurlar Altında izleyeceğiz. Ankara burası, İsmail affetmez valla. 😆

wastelander demiş ki:
Ne demek "hiç gelme" 😀 adamı delirtmeyin :evil:

Şu demek; adam bizim yüzümüzden normalde bu gece için programlamadığı bir şey yapıyor. Ben de bu program için onunla konuşup "Gel, gel" derken, ilk etapta bazı şeyleri gözden kaçırmışım, unutmuşum. Olay budur. Delirmeye ne hacet! Hava nemli değil..

Görüşmek üzere..

Purgatory demiş ki:
wastelander demiş ki:
Ne demek "hiç gelme" 😀 adamı delirtmeyin :evil:

Şu demek; adam bizim yüzümüzden normalde bu gece için programlamadığı bir şey yapıyor. Ben de bu program için onunla konuşup "Gel, gel" derken, ilk etapta bazı şeyleri gözden kaçırmışım, unutmuşum. Olay budur. Delirmeye ne hacet! Hava nemli değil..

Görüşmek üzere..

Anladım güzel kardeşim geri zekalı değilim, kimseyi azarlamış da değilim, bu ne alınganlıktır :!:

Çağlar, doğum günün kutlu olsun tekrardan...

Dün gece güzeldi, orda olan herkese teşekkürler...

Çok teşekkürler abi tekrardan. Dün gece gerçekten çok güzeldi, çok eğlendik. Keşke dün gördüğümüz onca insan salı günleri de gelse Melatonin'e.
Ellerinize ayaklarınıza sağlık gençler. 😆

ulan süperdiniz dün gece hakkaten, 3 saat bizizde çalıp koşa koşa bi ton yorgunlukla gelmeme rağmen sizi görünce herşeyi unuttum, ha saat 16:00 ben yeni uyandım ama olsun... hani derler ya "aman sabahlar olmasın" diye... al da at dercesine zarif bi bilek hareketiyle bize yolladığınız pası golle sonuçlandırmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz 😀

beğenen beğenmeyen herkese teşekkür ederiz arkadaşlar. kayıt konusunda da kendi kendimize evimizde tecrübesizce ancak bu kadar oldu 😀 en azından küçük ismail'in bi kaydı var diyoruz...
ismail klip yalan olmadı çekecez en kısa zamanda ama senarist ve yapımcının uygun anını bekliyoruz 😉

Bu gece 22:00'a doğru Yolcu'dayız bir bayram arasından sonra (hala kovulmadık yani :twisted: ) Afedersiniz "kıç" 😳 tekmelemeye devam edeceğiz 🙂 gelen olursa hep beraber; olmazsa kendi aramızda EÐLENECEÐİZ .
"Büyük" ve "Sert" kalın :!: 8O

wastelander demiş ki:
Bu gece 22:00'a doğru Yolcu'dayız bir bayram arasından sonra (hala kovulmadık yani :twisted: ) Afedersiniz "kıç" 😳 tekmelemeye devam edeceğiz 🙂 gelen olursa hep beraber; olmazsa kendi aramızda EÐLENECEÐİZ .
"Büyük" ve "Sert" kalın :!: 8O

abi işletme maliyeti olmayan grubu hangi işletmeci kovar ki 😀

Geri