MFÖ

gmnn..ankara..müzikus iidi çok da hesaplıydı sizin solediinize gore ama gıdemedık🙁7,5 mılyona mfo ızlıcektık🙁

yav normalde bu da 20 mılyondu ama sabancıda tanıdıı olanlar ucuza gırıolardı..bı de bız gıdemedık cunku orda konaklamak gerekıcektı anathema konserının ustune bı de orda kalmaya kalksaydık aıleler bıdı bıdı ederlerdı🙁

dostum en kötüsünü duymak istememen normal çünkü saçma bişi sormuşsun. yanlış bi grup için yorum yapmışsın. düşüncene eyvalla ama en kötü katagorisine girecek bi sürü grup varken MFÖ yanlış bi seçim. Türkiyenin istikrarlı en sağlam grubu. varmı aksini iddaa eden

eyvalla herkese...

zapcho demiş ki:
MFÖ türkiyenin en kaliteli grup????
nasıl yani???
onlar en kalitelisi olsa en kötüsünü asla duymak istemezdim...

evet en kaliteli grup MFÖ. hala insanlıklarından, mutevaziliklerinden bi parça bile eksilmedi. yaptıkları besteleriyle, performanslarıyla, samimiyetleriyle şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi turk grubudur.
sevmeyen sevmez beni ilgilendirmez.. ben seviyorum!

zoe_jane demiş ki:
gmnn..ankara..müzikus iidi çok da hesaplıydı sizin solediinize gore ama gıdemedık🙁7,5 mılyona mfo ızlıcektık🙁
müzikus'a girdim ben beleşe 🙂 Evet gayet güzeldi performansları ama gene de şunu unutmamak lazım beleş mal baldan tatlıdır🙂 Gene de güzeldi ki 7,5 milyona Mor ve ötesi,Levent Yüksel + MFÖ izlenecekti.Tek MFÖ değil... 😛

Geri