Mor ve Ötesi

love_death_metal demiş ki:
haklı bir yanın varsa yada düşünüyorsan bunu hiç bir zaman çogul konuşarak yapmamalısın önce bu konuda uzlaşalım tabiki dinleyemez hani bi şarkıları varya aşk içinde hepsi aynı hepsi .....hata bende ben yanlış yere gelmişim bu grup ve bunun gibi gruplar hafif rock grubları ben en iyisi metal grupların yanına ugrayım hadi bye

arkadaslar kendımı nasıl kötü hissettim anlatamam şimdi ıced earth nasıl dınlerım ben baksanıza dinleyemezmısım iiyisimi ben graveworm cdlerimide atiim yaşasın tek taraflılık :idea:

"parti"nin canlı klibi ilk defa MTV Türkiye'de!
mor ve ötesi'nin 14 Eylül 2006 tarihinde Kuruçeşme Arena'da verdiği muhteşem konserde çaldığı "parti"nin canlı video klibi ilk defa pazartesi günü yayına girecek olan MTV Türkiye'de gösteriliyor. Kuruçeşme Arena'da 5000'i aşkın seyircinin önünde çalınan "parti"nin bu sıradışı canlı performansını MTV Türkiye'nin ilk resmi yayın saati içerisinde, 23 Ekim Pazartesi günü saat 17:00-18:00 arası izleyebilirsiniz.
morveotesi.com 'dan alıntıdır... mtv türkiye yarın bayramla yayında hayırlısı bakalım ...mor ve ötesi anlaşma yaptı diye duymuştum mtv yle...

abi şimdi mtv türkiyeyi uyduda mı arıcaz naapçaz yanı sürekli yayındadır heralde yoksa sadece 17:00 18:00 arasındamı izleyebılcez ben daha bakmadım tvde gerçi ama iyi olması ve bırasdA olsun tarafsız kalıtelı müzik yayınlaması dileğiyle nasıl olcak acaba....eğer anlaşmşlarsa bol bol mvö eskiyi bile izleyebılırız

mtv europe kalktı artık mtv türkiye var ... ben baktım ama hali hiç hoşuma gitmedi kliplerin üstüne türkçe aday bile yazmayan bir kanal olmuş...alt yazı olmadan da ben yeteri kadar anlıyordum programları ... klipleri görmesem mtv türkiye olduğunu anlamadım açıkçası parti de dün yayınlanmamış ilginç :roll:

ya eft bencede yanı ööle mtv delisi biri olmadım ama eskisi çok daha iyiydi saçma sapan bişey olmuş ne yanı iki dakkada bır yayınlanan cezanın klibini izteyen kral tv de de izler.bence normal yayın akışına dönse daha iyi hem zaten avrupa da yayınlanan programlar buraya bi kaç ay sonra hatta daha bıle uzun bı süre sonra geliyo o da ayrı.bence dream en iyisi 😀

gündem başlığında mtv türkiye diye bir konu var. orada mtv türkiye'nin yayın akışı yazıyordu. 25 ekim çarşamba günü sabah ve akşam 10 için top 10 at ten mor ve ötesi görünüyor. ben de şaşırdım mor ve ötesi yerine gwen stefani'nin verildiğini görünce :S
lütfen boşver'in klibini izleyen birisi nerede izlediğini link olarak versin. çok merak ediyorum.

parti nin canlı performansını dün seyrettim ... bayağ uğraşılmış üstünde yavaş hızlı çekim yapılmış(teknik adını bilmiyorum) şarkının hızıyla uyum sağlanmış..tek problem kerem kabadayı yı pek göremedik mümkünse baterinin yakınlarına da bir kamera konulsun 😀 dvd kaydıda böyle olursa güzel olur açıkçası

kolejden mezun olmaları ve asırı kalite olmaları dolayısıyla beni sadece şirket ve küçük sevgilim kesmekte.
ama keske haklarındaki hikayeleri duymasaydım belki o zaman albümlerini alır dinler ölüyorum bitiyorum yazabilirdim.kısmat degilmiş demek.

zapin demiş ki:
kolejden mezun olmaları ve asırı kalite olmaları dolayısıyla beni sadece şirket ve küçük sevgilim kesmekte.
ama keske haklarındaki hikayeleri duymasaydım belki o zaman albümlerini alır dinler ölüyorum bitiyorum yazabilirdim.kısmat degilmiş demek.
niye bunlar bukadar etkiliyor ki şöyle bir albümlerini dinleseydin önyargılı yaklaşma sonuçta bu elemanların hepsi zengin yada bi kısmı zengin olsa nolurki... onların sözlerinde yaşam standartları o kadar da önde değil...

passive_agressive demiş ki:
küçük sewğilim ğüsel hakkaten🙂

ewt cambazzda ğüsell dimi 😆

1- biseksüellik diye bir durum bildiğimiz kadarıyla yoktur, varsa bile bizi ilgilendirmez. isterse transseksüel olsun homoseksüel olsun, yine ilgilendirmez.
2- forum kuralları nı okumanı şiddetle tavsiye ediyorum. özellikle de dejenere türkçe ile ilgili olan bölümü hani... yok zaten kelimelerin doğru yazılımını bilmiyorsan, ilköğretim 4. sınıf türkçe kitabında açıkça belirtir, örneklerle falan...

not: harun'u 'lolipop' sanan bunları da sandı:

* blue jean iki sene önce athena ceza mor ve ötesi'ni kapak yapmış (yapmış yani öyle diyorlar 😀), harun ceza'nın kucağına oturmaya çalışmış. aaaa!
* harun'la kerem (kabadayı) ikisi de 'lolipop' muş, bunlar sevgililermiş. aaaa!
* cambaz sadece allah'a karşı yazılmış. aaaa!
* uyan ve bir derdim var aşk şarkılarıymış. aaaa!

saygılar efendim 8O

selam arkadaşlar ben gerçekten mor ve ötesini çok begeniyorum.çok kaliteli müzik yapıyolar.ama şunu anlamadım.pop dinleyende dinliyo rock dinleyende.ya mor ve ötesi tarz yaratmamış ya da dinleyenler mor ve ötesinin tarzını bilmiyolar.........

Geri