nema(alternatif rock) - Ankara

ceWo demiş ki:
Grup hakkında bu kadar net yorum nasıl yapabiliyorsun anlamadım??!! Erman ı müziğe yonlendiren kişi DERYA dır.. Erman sıfırdan bu duruma gelmiştir. Tamamen NEMA ile çalarak kendini geliştirmiştir.. En kısa zamanda bu foruma katılacaktır ve orada kendi ile ilgili konulara cvp verecektir.. Ve su konuya bi son verelim: konserlerimizde umursadığımız tek şey MÜZİKALİTE ve dinleyenlerin gerçekten eğlenmesidir.. Biz bu işi ciddiye alıyoruz gelip geçici bir heves olarak görmüyoruz sonuç olarak bu düşünceye sahip bir grup olarak sahnede akortsuz aletlerle çalmak gibi bir durum söz konusu olamaz.. Kısıtlı ımkan konusu yapılan 4 sarkılık cover calısmasının kendı ekıpmalrımızla yaptıgımız ıcın soz konusu durumda olmasıdır.. Umarım bu konuda artık yorum yapılmaz gerekli açıklama daha once ki 10 msjda da vardır...

SAYGI & SEWGİ biZden...

yorum yapmiyim diorum ama kendimi tutamıyorum umarım yanlış anlamazsınız ben fikrimi söylüyorum eleştiriye acıksınızdır umarım

derya kim onu tanımıyorum fakat suna inanıyorum ki eger bi insanda yetenek varsa bu er ya da gec kendini belli eder ve bi yerden fıskırır

afedersin ama ben konserlerinizde hic bir müzikalite göremedim eglenenler vardı orası dogru enson sizi meral konserinde izledim kendinizi ne kadar geliştirdiniz orasını bilemem ama o gün dinlediim de düsündüklerim bunlardı

ninex demiş ki:
kendi goruslerini belirtmene saygı duyuyoruz ama!
sen grubu sirf elestirmis olmak icin konserde akortsuzdu diyorsun. arkadasım ben onumdeki tunera mı ınanayım yoksa sana mi? eger dersen tuner yanlıs soyluyor ben biliyorum akortsuzdu o konserde gitarlar sana tapıcam harbi...

KONSERDE DEMİYORUM KAYITTA ABİ
bu arada cogu zaman tunnerdan daha iyi gitarımı akort ettiğime inanırım ....

saygılar

USK ROCK FEST için biz basvurduk.. ANK dan katılan tek grup neMa'ydı... Basvuru suresını uzattılar sanırım bı grup daha war ank dan.. Su an bızde hbr beklıorz kesın sonuc aldıgımızda burdan hbr verıcez..

ceWo demiş ki:
USK ROCK FEST için biz basvurduk.. ANK dan katılan tek grup neMa'ydı... Basvuru suresını uzattılar sanırım bı grup daha war ank dan.. Su an bızde hbr beklıorz kesın sonuc aldıgımızda burdan hbr verıcez..

Çok başarılı olmasını beklediğim bir festival.Amatör grupların katıldığı bir yarışmada 50 milyon alınıyodu grup başı :? .Ama bu festivali araştırdım ve her masraf onlar tarafından karşılanıyor.Ayrıca canlı dinlemek için uzak şehirlere kendileri geliyorlar.Bu arada sanırım nema da kendi kayıtlarını değil bi stdyoda hücum kayıt yapıp onu gönderirse şansları daha yüksek.Hücüm kayıtlar öncelikli olarak dinleniyormuş.akıl vermek gibi anlaşılmasın sadece fikir 🙂
başarılar

slm arkadaslar sanırım sizi daha dinlemeden adınızı cok duydum kusura bakmayın ama daha elle tutulur bi çizgi yakalayamadan (bu tarz guzellık fln diil su sohret denilen laf kalabalıgndan bahsediyorum.) sizden yasca kucuk insanları kendi grubunzu anlatsınlar die eğitmek fln bence ne müzik ahlakına sıgar nede toplu yasam felsefesine bişileri yırtmak için göz boyayan bi çok grup varken farkı olmayı denemek bence daha gusel bu andaç konserine geldikten sonra müzignzede not vermek isterim ..............
saygılarve başarılar beyler

beyler kaydınızı dinledim parça üzerinde biraz daha uğraş verin bence yada daha farklı şeyler yapın gerçekten akor olayıda baya bi tartışılmış bozuk bir akor var şarkıda başarılar...

spider_in_mud demiş ki:
slm arkadaslar sanırım sizi daha dinlemeden adınızı cok duydum kusura bakmayın ama daha elle tutulur bi çizgi yakalayamadan (bu tarz guzellık fln diil su sohret denilen laf kalabalıgndan bahsediyorum.) sizden yasca kucuk insanları kendi grubunzu anlatsınlar die eğitmek fln bence ne müzik ahlakına sıgar nede toplu yasam felsefesine bişileri yırtmak için göz boyayan bi çok grup varken farkı olmayı denemek bence daha gusel bu andaç konserine geldikten sonra müzignzede not vermek isterim ..............
saygılarve başarılar beyler

walla hocam tesekkur ederiz yorumunun icin ama biz kimseyi grubumuzu anlatsın diye egitmedik ama bizi sevipte anlatan dostlara tesekkur ederiz o ayrı... toplu yasam felsefesi yani kucuk grupların etkilesimi sonucu buyuk toplulukları olusturan dusunce yapısı tamamen kulaktan kulaga yayılan cumlelerin butunudur. bu yuzden ben istemesemde beni veya nemayı beyenen insanlar bizim olmadıgımız ortamda bizi savunacak veya bizden bahsedecektir. bu hem toplumda daha saygın bir mertebeye erisme yoludur hemde toplumdaki farklı dusunce yapılarının yanı kucuk grupların catısmasıdır... bunlar olagan durumlardır... bizi sevende olacak sevmeyende iki kesimede saygımız sonsuz... ama seven oldumu onları siz egitmissiniz demek yanlıs bir yaklasımdır... biz grup olarak her zmn farklı olmaya calıstık ve oluyoruzda o yzden bu kadar yadırganıyoruz aslında... ama farklılıklarımız o kadar ayrıntıda saklıkı sadece gercekten dinleyenler anlar o farkı yani yurekten... yinede yorumun icin tesekkur ediyorum insallah andac kafede bizi dinlemeye gelirsin seref konugumuz olursun basımız ustunde yerın var...

Nema Saygı ve Sevgiyle Kucaklar!!!.....

Geri