nema(alternatif rock) - Ankara

Arkadaslar bu arada USAK ROCK FEST programı belli oldu....

29 eylül perşembe günü NEMA sahne alacak...

gelecek olan butun arkadaslara sımdıden iyi eglenceler ve tşkler...

ceWo demiş ki:
spider_in_mud demiş ki:
maskera88 demiş ki:
abiler abk olan ve kalıtelı bı gruba bass calmak ısteyen arkdaslar varmı.saglam bı grubz.valla baterıde ben 10 seneden beri,elektero cok saglamm 7 sene,classık de 12 ne dıyorsunz .msn adresımı verıyı[email protected]
arkadaşlar bu tür seyleri kurulu gruplarada dıılde serbest insanlara yapsanız bak bunlar kardes kardes müzik yapıyoolar hiç bozma bence öpücükler ........
MİDİ BOY NEMA🙂

sana katılıyorum kurulu duzen konusunda da ya bu MIDI BOY NEMA ne oluyor alla askına???
bu soru cok gusel ama bunu sana derya açıklasın ...............yaparsın dimi deryacım🙂
sevgiler MİDİBOY NEMA

saygıdeger spider 😀 bi düzeltme yapayım dedim o sabit nema olarak nitelendirilen kişi hakkında bi daha düşün istersen ( adam odtü lü 🙂 ) yannış bi degerlendirme olmus....

ceWo demiş ki:
saygıdeger spider 😀 bi düzeltme yapayım dedim o sabit nema olarak nitelendirilen kişi hakkında bi daha düşün istersen ( adam odtü lü 🙂 ) yannış bi degerlendirme olmus....
bay fenerli ödtülü adam olunca sabit olamaz mı _? ayrıca sen kıbrıstan buraya nie laf yetiştriyoosun 🙂 bu arada cewocum yenge benim sınıftaymış oo artık senide bizim okula beklerız sevgiler cabuk bıtır su okulu 🙂

maco demiş ki:
teşekkür ediyorum midi nema'cığım perşembe umarım seviniriz bu sefer malmö'de🙂 bu arada nema perşembe 18.15'te sahne alacak ayrıca usak rock festivalinin programına www.usakrockfest.com adresinden ulaşabilirsiniz...
sagol super nema ama ben ummuyorum yaa konserde cook basarılar gerci yarın fln gorüşürz galiba veya a.ş.ti ye gelirim fln 🙂 kurtulus yok yani cok optum 🙂 bye

arkadaslar kucuk bir duzeltme yapmak istiyorum usakta 18,30da sahne alıcaz burak 15 dk. erken cıkardı bizi sahneye...

sercancım isim konusunu zeyneple konusucaksın isim atamalarıyla o ilgileniyor 😀 basımız ustunde yerin var...

konserlerimiz kesinlestikce burdan duyurucaz arkasalar bu aralar bir kac tane daha var ama daha kesinlesmedigi icin yazmadık...

NEMA Sevgiyle Kucaklar!!!.....

multi nema da ceWo olsun bari 😛 allam muhabbete geL... hacılar dier konserleride yazın ben burdan takip ediyorum bi ara gelecem yanınıza işler yoğun hadi eyw görüşürüz..

Geri