Neural Dsp Başlığı

hedef kitle kim acaba?
bu da elektrikli araba dünyası gibi gerçek şöför ya da araba sevdalıları değil tablet ve app tasarımı yapanlar tarafından araba tasarlama zihniyeti ürünü sanki 🙂

Neural DSP Pluginlerini Nanocortex le capture lamaya çalışan bir adamın videosunu gördüm açmadım 🙂))

Amfi değil de pedal capture larını ciddi merak ediyorum...tonex one ile kıyaslamak lazım...

Tonex ve Kemper Player'a rakip çıkarmaya çalışmışlar ama bunu alacağıma 2 tane tonex one alırım birini amp capture, birini de pedal capture olarak kullanırım ki öyle de yaptım. Tonex one bunun neredeyse 1/3'ü fiyatına satılıyor.

Ayrıca hedef yine ev kullanıcısı değil, adam bilgisayarında kullanacaksa yine Tonex'in yazılımını kullanır, DAW'dan da istediği efekti ekler, 2 Tonex aynı anda kullanır birini pedal birini amp olarak kullanır vs.

@gurkanisevic Hocam pedal capture konusunda eğer tonex kullanıyorsanız bana özelden bi yazar mısınız, pedal capture paylaşayım sizinle.

Tonex ve Kemper Player'a rakip çıkarmaya çalışmışlar ama bunu alacağıma 2 tane tonex one alırım birini amp capture, birini de pedal capture olarak kullanırım ki öyle de yaptım. Tonex one bunun neredeyse 1/3'ü fiyatına satılıyor.

Ayrıca hedef yine ev kullanıcısı değil, adam bilgisayarında kullanacaksa yine Tonex'in yazılımını kullanır, DAW'dan da istediği efekti ekler, 2 Tonex aynı anda kullanır birini pedal birini amp olarak kullanır vs.

@gurkanisevic Hocam pedal capture konusunda eğer tonex kullanıyorsanız bana özelden bi yazar mısınız, pedal capture paylaşayım sizinle.
Tonex başlığı değil ama yeri gelmişken sorayım, 2 tonex one alma fikri bana da gelmişti sanırım youtuberlardan birinden görmüştüm daha doğrusu, özellikle butik analog pedallar yerine kullanmak amaçlı, tonex one ile full lisanslı yazılımı geliyor mu? amplitube kurmadan sadece tonex yazılımı ile her şeyi cihaza atabiliyor muyuz?

Tonex başlığı değil ama yeri gelmişken sorayım, 2 tonex one alma fikri bana da gelmişti sanırım youtuberlardan birinden görmüştüm daha doğrusu, özellikle butik analog pedallar yerine kullanmak amaçlı, tonex one ile full lisanslı yazılımı geliyor mu? amplitube kurmadan sadece tonex yazılımı ile her şeyi cihaza atabiliyor muyuz?
İlk önce şunu söyleyim, quad cortex arkadaşımda var. Tonex ile captureları karşılaştırdık, Amalgam Captures var meşhur, aynı capture'ı cihazlara attık. Ton olarak çok fark var diyemem ki youtube videolarında da izlerseniz aradaki fiyat farkına değecek bir fark yok.

Bunun haricinde tonex'in kendi yazılımı var, amplitube kurmaya gerek yok, onu kuruyorsunuz. Tonex ya da tonex one alınca zaten Tonex SE yazılımını da veriyor. SE olanda tüm amfiler yok ancak gerek yok, siz alırsanız bana ulaşın binlerce capture var bende paylaşırım sizinle.

Benim pedalboard şu şekilde: Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

hedef kitle kim acaba?
bu da elektrikli araba dünyası gibi gerçek şöför ya da araba sevdalıları değil tablet ve app tasarımı yapanlar tarafından araba tasarlama zihniyeti ürünü sanki 🙂

Capture ișinden yürüyecek olanları hedef aldı desem o da değil. Çünkü insanlar Tonex ile bunu çok daha ucuza yapıyor zaten. Quad Cortex'i Nano Cortex ile capture yapıyorlar șuan. Huge Deal falan yazmıș videoya. Nere huge daha ucuza bu iși yapan var zaten. Bir bașkası yazmıș Game Changer 😂 abi hangi game. Șuan tamamen hype bu alet.

Nasıl Helix'in Stomp'u, Prime'ın Core'u var ise Quad Cortex'in Nano Cortex'i olmamıș. isimleri onu andırsa bile alakası yok.

Geri