Origam (Metal) - Ankara

junkcan demiş ki:
Lütfen yazım kurallarına uyalım ve burada sohbet dili kullanmayalım!

Mesajlarında "oturacan", "otomatikman" gibi sözcükleri kullanan birisinin yazım kurallarına uyalım demesi de pek ilginç, değil mi?

Bu arada İstanbul konserinde benim de çektiğim birkaç tane fotoğraf vardı ama bilgisayarın USB kablosunda yaşanan sorun nedeniyle bir türlü aktaramıyorum. Kısmetse 2005 yılı içerisinde buraya bir iki fotoğrafınız da ben koyacağım, inat ettim. 😆

Gökhanım; bir sözcüğü hızlı yazarken hata yapmak başka, bir sözcüğün kullanımını yanlış bilmek başka şeyler. 😆 (Burada lafım Serkan'a değil 😆 )

nevermore demiş ki:
Merak içerisinde bekliyoruz 😉 😀

Ben de telefonda kötü durmayan resimleri bilgisayara aktardığımda ne hale geleceğini merak ediyordum. Nitekim aynen beklediğim gibi sıçış oldu. Büyüyünce bozuldu kalitesi. Yine de iki tanesini koyayım buraya:

origam36dz.jpg

origam44lp.jpg
[/img]

junkcan demiş ki:
nevermore demiş ki:
Fotograf fotografdır , kötü cıkmıs olsa bile 😀 Atasözü gibi oldu 😀

kurallara dikkat beyler... Ayrıca "otomatikman" sözcüğü yabancı dilden geçmiş bir sözcüktür ve kullanımı orada doğrudur...
bırak bıdı bıdıyı can 😆

origam tayfası bugün baya eğlendirdi bizi sağolsunlar güzel çaldılar seçmelerde.Power Kemal abimiz baya bi fark ettirmiş, açıkçası zevkle dinledim,çok kudurduk bugün ya 😀

beyler ben de tebrik ederim cidden eglenceli oldu.umarım elemeleri de gecer ve gene eglenceli ve :metalhead bir konser izleriz.azdık tabi ama azmanın sınırını bilemeyip yolun ortasında hardcase le kosan bazı genceler yuvarlanır oldu hatta. kafa, goz ve kaba etleri acıdı 😳 he bu arada yeni kadro super olmus 8)

teşekkürler beyler ...

hakkaten yazık oldu güzelim hardcase'e .. 😆 sana bişey olmamıştır zaten veya olduysa bile gitarı daha çok düşündüğünden farketmemişsindir 😀 😆

eyvallah arkadaşlar Origam ve benim hakkımdaki olumlu ve güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

Beste olayına geçince o zaman bu grubun nelere kadir olacağını göreceksiniz umuyorumki 😉

Görüşmek üzere...bünyelere dikkat edin :twisted:

Geri