Origam (Metal) - Ankara

Öncellikle fotolar için Özgür abimize sonrada bu fotoları paylaştığı için Serkanımıza teşekkür ederim. Gerçekten Özgür süper kareler yakalamış, o konser anını ve güzelliğini adeta bir kez daha yaşatıyor insana.

İnşallah ilerde daha güzel ve daha başarılı konserlerde görüşürüz 😉

sizi en son geçen yıl ankarock'da dinlemiştim.çok başarılıydınız.ondan sonra bi türlü dinleme fırsatım olmadı.bütün elemanlarınız çok çok iyi.kayıtlarınızı takip edeceğim başarılar.

Arkadaşlar yorumlar için tekrardan teşekkürler...Güzel bir sahne performansı olmuştur sanırım...

Gelen dinleyen herkesin kulağına sağlık...Önümüzdeki konserlerde görüşmek üzere...

Geç gelen bir yorum olacak.

Pazar günü izleyebildiğim tek gruptunuz, daha doğrusu sahnede denk geldiğim tek gruptunuz. 🙂 İyi ki de denk gelmişiz. Bir de sahnede görnüş oldum sizleri ve performansınızı. Çok başarılıydınız. Tayfun'un scream geri vokalleri yaktı, Kemal'in drum solosu yıktı. 😀

Delay nasip olmadı, inşallah daha sonraki performanslara. 😛 Ellerinize sağlık...

Sevgiler...

DamnationGame demiş ki:
Yok yok Serkan'a takılıyorum. 😉
Hayırlı olsun güle güle kullansın. 🙂

Arda gitarı arkadasımdan odunc aldım , gitarlarımı daha iyi bir gitar alabilmek için sattım , ayrıca o gitar cok rahat tonlarıda cok hoş niye öyle diyorsun ayıp degil mi 😀

Bu arada desteklerini esirgemeyenlere , usenmeyip yorum yazanlara da tesekkürler.

bunu hep söylüyorum, "yeteneği keşfetmek zor olmasa gerek" ve ben keşfettim 🙂 origam dediğin zaman durup iki dakika düşünüyorum. performansları ile, tabir-i caiz ise yıkıyorlar ortalığı. ama şunu da eklemeden geçemeyeceğim... sadece, davul ve vokal'in verdiği gaz yetmiyor... 3 gitaristinde gaz vermesi lazım. öyle riffler var ki, çaldığınız parçalarda, insan ister istemez headbang yapar, ama siz bunu çok az yapıyorsunuz. 😀 geyik bir tarafa, harbiden, biraz gazlayın arkadaşlar... yoksa ankara seyircisi, çoğu zaman olduğu gibi (!) "ööle" bakar. dikkat ettimde, en fazla seyirci sizin sahnede olduunuz zamandı.. bunu iyi kullanın bence 🙂 tüm gruba, saygılarımla.. (serkan'a üstüne alınma lam 😀 )

Teşekkürler deathtrip yorumun için...

Açıkçası Tayfun'un ciddi bir pedal ve back vocal engeli var 😉 Fakat Serkan'la bizim bir sorunumuz yok..nedne duruyoruz ki 😉

Coşalım :metal

Önümüzdeki konserlerde görüşmek üzere...

Açıkçası Tayfun'un ciddi bir pedal ve back vocal engeli var 😉 Fakat Serkan'la bizim bir sorunumuz yok..nedne duruyoruz ki 😉

Saolun arkadaşlar çok güzel yorumlarınız, ilginiz ve alakanız için. Gerçekten tek mutluluk ve tatmin kaynağımız sizlerin bu güzel yorumlarınız.

Serkan' cığımın da dediği gibi tekrar beste çalışmalarına yoğunlaştık ve yeni bir beste üzerinde çalışmalara başladık. Yani 4. beste hazırlanmaya başladı diyebiliriz End Of The Game, Hold Your Breath ve An Innocent Bird' ün yanına 😉

Bununla beraber çok gecikmiş olan demomuz içinde inşallah çalışmalara devam edeceğiz. Çünkü coverlardan öte grubun gerçek kimyasını ve ruhunu bestelerimizle gösterebiliriz tabiki olması gerektiği gibi. O yüzden şu an bir konser gözükmüyor. Ama bakalım hayırlısı... 🙂

Tekrar desteğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkürler.

Görüşmek üzere... :twisted:

Saolun arkadaşlar çok güzel yorumlarınız, ilginiz ve alakanız için. Gerçekten tek mutluluk ve tatmin kaynağımız sizlerin bu güzel yorumlarınız.

Serkan' cığımın da dediği gibi tekrar beste çalışmalarına yoğunlaştık ve yeni bir beste üzerinde çalışmalara başladık. Yani 4. beste hazırlanmaya başladı diyebiliriz End Of The Game, Hold Your Breath ve An Innocent Bird' ün yanına 😉

Bununla beraber çok gecikmiş olan demomuz içinde inşallah çalışmalara devam edeceğiz. Çünkü coverlardan öte grubun gerçek kimyasını ve ruhunu bestelerimizle gösterebiliriz tabiki olması gerektiği gibi. O yüzden şu an bir konser gözükmüyor. Ama bakalım hayırlısı... 🙂

Tekrar desteğiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkürler.

Görüşmek üzere... :twisted:

Geri