OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

merhaba arkadaşlar Overdose o gün ilk çıkmayı hakediyordu neden derseniz ilk önce böyle büyük bir cover grubu ile insanlar konser havasına girmesi gerekiyordu manga benim arkadaşlarım ama biz barfly personeli olarak bile onlara haddinden fazla kızdık eskisi gibi değil hiçbirşey mangada ben en mütevazi grup olduğuna inanıyordum onların artık o kalmamış bitmiş yani tavsiyem overdose de yakında bu projeler içinde olucaktır sizinde g.....tnüz kalkmasın abi gerçi hikmet v.b daha uzak artistlik kısmına oolayında ne olur olmaz yani buarada ben fatih hikmet haberin olsun o gün bana VESTİYER de yardımcı olduğun için saol abi 🙂))) vestiyer madurlarıda kusura bakmasın daha sonraki konserlerde düzene giricektir emin olun 🙂))) öptüm OVERDOSE yeni çağın yeni sesi onlar ....

ya önemli olan ilk çıkmak değildi aslında yani en azından soun olan şey o değildi.biz size bize seyirciye yapılan muameleden rahatsızdık.barfly a bütün çalışanlara patronlara çok teşekkür ediyoruz verdikleri destekler için.seyirciye ve barfly a olan saygımız yüzünden o gün sahnedeydik.birdaha böyle durumlarla inşallah karşılaşmayız.

dip not:set-up değişmez vatan bölünmez

Arkadaşlar kimsenin avukatlığı görevinde diilim ama o gün konuşulan olaylarda grup elemanlarıyla ilgili hiç bir problem olmadığını yinelemek isterim. Uzatmanında manası yok zaten 🙂 Neyse asıl sebeb-i yazıma geliim. Son defa adlı parçanızı yeni dinleme şansı buldum. Bence çok güzel olmuş ama sizcede vokaller biraz kısık değil mi?? Her neyse başarılarınızın devamını diliyorum...

Evsahibi grup olarak o soğukta saatlerce dışarıda bekletildikleri için, olayla hiçbir alakamız olmamasına rağmen, konsere gelen herkesten özür dileriz. Bu gecikmede Barfly yönetiminin en ufak bir suçu ve olayla herhangi bir ilgisi yoktur. Onların de eli-kolu bağlı kalmıştır. Kapılar plana göre biz sahne almadan 1-130 st önce açılacaktı fakat planı takan kimse olmadığından biz alt-grup görünmemize rağmen manganın bizden önce çıkması gibi bir saçmalık yaşanmıştır. Bunda da ne bizim ne de Barfly'ın bir hatası veya sorumsuzluğu vardır.

kötü bir geceydi umarım tekrar yaşanmaz...olanların hiçbirine anlam veremedim açıkçası..neyse kendi işimize bakmamız lazım,yeni projeler gerçekleşirse çok güzel olucak..

set-up değişmez vatan bölünmez nahuaaa 😆 😆

neyse artik konser geçti gitti hakkettende uzatmasak iyi olacak önümüze bakalim artik daha çok konser vericez... 😀😀

IkoRn; abi ilk kayitimizdi ve çok tecrübesizdik teknik bakimdan fazlasiyla aksaklik var 2. kayiti çok daha özenli ve dikkatli yapicaz....

fatih; ne demek kardesim bi ara kaybolmustun montlarin içinde ben sadece seni çikardim 😀😀 iyi dileklerin içinde çok sagol insallah daha cosacagimiz günler gelecek.....

valla bayram bayram boştu ama yinede gelenlere teşekkür ederiz.ben hastaydım pek hareket edemedim kusura bakmayın elimden geleni yaptım.
haftaya barfly da yokuz h,kmetinn sağlık problemleri yüzünden sonraki hafta overdose yine perşembeleri barfly da olacak.
demomuz yok yapmayıda pek düşünmüyoruz demo.şarkılarımız eskisin istemiyoruz.birikiyor konserlerde de sadece 2 tane çalıyoruz.bişeyler netleşsin o zaman fazlaca çalmaya başlayacağız.ilginize teşekkür ederim

Dün Geldim , yine Vokal Ağırlıklı Bir Grup Oldugunuzu Gösterdiniz. Yani Elektrikler Kesilse Davulun Derileri Patlasa Size Devam Hikmet , Fırat 😉

Şakkkaa 😀 Kolaay gelsin Kardeşlerimmmm

p.s: Fırat Dün Hasta Olmana Rağmen iyiydin...Hikmet te No Problemo 😀 Gitar Iyiydi Sadece Linkin Park'ta Bi şey hissettim ama Sonra ne hissetigimi bile unuttum 🙂 bass iyi , davul da iyi ama soylemek istediklerim yanlış anlaşılabilir. yok yok hepiniz iyisiniz la 😀 muck

antisocial demiş ki:
izledim güzel bunlar.. ben postrock yapıyorum onlar hardcore, dünyanın iki ayrı ucu.. ama güzele güzel derim her türlü, yürün be.. fırat zıpla!
eyv. geldiğin izlediğin bide üstüne yorum yaptığın için sağol.valla hastayım zıplayacak halim yok 😀 ama hard-core iyi olur 😀
izmirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂

kesinleşen konser..... 20 Şubat Pazar İstanbul Kemancı : KareAs (eski Dogfight) - OverDose - PinUp Giriş : 7.5 YTL + 1 İçki Beleş.... Budur.....

Selamlar sizi ilk zamanlarınızda 1 sefer izlemiştim bazı problemler vardı fakat okuduğum ve duyduğum kadarıyla işi baya bir ilerletmişsiniz.
Gençlik sizden güzel kelimelerle bahsediyor. Buda son halinizi dinlemesemde iyiye gidişatın bir kanıtı.Böyle olduğu zaman seviniyorum nedenmi eskiden alet sütüdyo eleman sıkıntısı derken ortaya bir şeyler çıkmıyordu şimdi ortalıkgrup kaynıyor bu çok güzel .Elbetde aradan çok iyiler çıkacak umarım sizde onlardan olursunuz.

Mesala şu Manga tarzlarına nefretle yaklaşsamda çok taktir ediyorum zoru başardılar Rock müzikle Türkiyenin gündemine geldiler.Herneyse BAŞARILAR BEYLER yakında dinlemek ümidiyle.

BLACK TOOTH -Vocal - tuna

aman tanrım nası bi gruptur bu Overdose, bizi hayran ediverdi.... bu gün bi arkadaş sayesinde demoyu dinledim. Uff bittik ya. ama biz bunu tanıyoruz sanki dedik açıkça 😀 şu arkadaş demoyu bizede çekse keşke (o kendini bilir)

hadi neyse başarılar size. pek beğendim.yeter.

downender; iyi dileklerin için sagol gel bi programa bekleriz...

giggle; sarkıyı begenmene sevindim, ist. ank. izmir nerdeysen bekleriz dinlemeye.... 😀😀😀 (yakında izmir, 20 inde ist. , her perş. de ankdayız 😀😀 )

AnkaraCats_55 demiş ki:
giggle; sarkıyı begenmene sevindim, ist. ank. izmir nerdeysen bekleriz dinlemeye.... 😀😀😀 (yakında izmir, 20 inde ist. , her perş. de ankdayız 😀😀 )

sevincen tabi, o kadar gırlak yormuşsun. ankaralıyım. (her perşembe burdasınız ama 21.00 ve barfly bize ağır kaçar abicim.. biz sizi şöyle kenardan, demolardan, festivallerden diyneriz.)

gigılın sözü: nu-metalden ziyade hardcore daha iyidir.

gigılın son sözü: şarkı indircem ben şaaarkıı!! ama nerdeen???

Geri