Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
biralem performansı süperdi manyak eğlendik gerçi her ne kadar kafa sallayamasamda güzeldi🙂

her hafta böyle olalım ilgi güzeldi ama biraz erken dağıldı gibi sanki🙁

yeni yüzlerle sağlam bir atmosferde kalabalık we eğlenceli bir akşam geçirdik dün gelen herkese çok teşekkür ederiz orçunuda dünki performansından dolayı kutlarız oda artık paranoya oldu 😀

settarboran çok teşekkür ederiz yorum we resim için iyi bir çalışma olmuş ankaraya geldiğimizde ne gibi bir kolaylık sağlanabilir merak ettikte kayıt almak son derece önemli bizim için bu arada konserden bir kaç görüntü koyacağız foruma

dün gece biraleme gittim bişeyler oluyodu orada önce sahnede buldum kendimi bi baktım çalıyoruz sonra içmeye başladım herşey kendi kendine oluyodu saatler geçtikçe koptu kayış gecenin sonun hatırlamıyorum bile sabah uyandıımda parmaklarım şişmiş boynum ağrıyor ve kafamda filler s..şiyodu sonra birden dank etti üstümden paranoya geçmişti ahahahahahahahah 🙂🙂🙂🙂🙂

dün geceki biralem konseri çok harikaydı.....orkocuk when angel deserve to dieee çok ama çok iiiydi....konserlerin devamını bekliozzzz

sinan ankaraya bu gidisimde Zoo Muzik'e ugrarim orayla konusur kolayliklarla ilgili net bilgiyi veririm. oradakilerde bu ise rocker gozuyle baktiklari icin kayit asamasinda ve sonrasinda cok yardimci olacaklarindan eminim. bu arada eski rock market ve suanda cıngırock olan trt de yayınlanan programa cıkmak isterseniz gorusebiliriz. yapımcısı arkadasımdır, elimden geleni yaparım.

slm
en son konserınıze geldım.süperdı.malum sıvasda rock dınlemek bıraz zor🙂konserden sonra bıralemde cıktıgınızı ögrendım,arkadslarımı kaptıgım gıbı dogru bıraleme.ön masadakı kalabalık gurup.belkı hatırlarsınız🙂
gercekten cok guzel bı geceydı.gercı sonra sarhos oldugum ıcın nasıl gıttıgımı hatırlamıyorum🙂
cok basarılısınız,devamının gelecegıne ınanıyorum.kendınıze ıyı bakın....

esrarengiz demiş ki:
slm
en son konserınıze geldım.süperdı.malum sıvasda rock dınlemek bıraz zor🙂konserden sonra bıralemde cıktıgınızı ögrendım,arkadslarımı kaptıgım gıbı dogru bıraleme.ön masadakı kalabalık gurup.belkı hatırlarsınız🙂
gercekten cok guzel bı geceydı.gercı sonra sarhos oldugum ıcın nasıl gıttıgımı hatırlamıyorum🙂
çok saol. beğendiğine çok sevindik.her hafta bekleriz.umarım ilerde de bu ilgin ve alakan devam eder.

esrarengiz demiş ki:
slm

evet sizi hatırladım.bizim parçalara eşlik eden masaydınız 😀 gerçekten çok mutlu ettiniz bizi!!!!

İlginize ve alakanıza sağlık...çok teşekkürler arkadaşlar her şey için...
Haftaya daha iyi bi performans ve her zamanki enteresan PARANOYA playlist i ile karşınızda olucaz...
BU arada desteğin ve yaratıcılıın için çok sağolasın SETTARBORAN...bU olayın detaylarını en kısa zamanda konuşalım...
ilginenenler için ve gruba daha çabuk ulaşmak isteyenler için mail im forum da yazıo...

ilk gecen konserde dinleme fırsatı buldum sizi.. tek kelimeyle süperdiniz aazım acık kaldı..
bu kadarınıda beklemiodum doorusu..
sivas sizler sayesinde aştı kendini
005nh3.gif
basarılarınızın devamını diliyorum arkadaslar
021ej6.gif

Satan_Inside demiş ki:
İlginize ve alakanıza sağlık...çok teşekkürler arkadaşlar her şey için...
Haftaya daha iyi bi performans ve her zamanki enteresan PARANOYA playlist i ile karşınızda olucaz...
BU arada desteğin ve yaratıcılıın için çok sağolasın SETTARBORAN...bU olayın detaylarını en kısa zamanda konuşalım...
ilginenenler için ve gruba daha çabuk ulaşmak isteyenler için mail im forum da yazıo...
satan_inside msn list'ime ekledim seni online oldugumuz bir vakit konusuruz.

bütün konserlerinizi izledim gün geçtikçe daha ii oluyorsunuz..çok başarılısınız...iyiki sivasta sizin gibi bi grup war..
:twisted: :twisted: :twisted:

paranoya konser cd leri elime geçti izledim güzel olmuş yaw baya ama 2. bölümün kayıdı yok onuda varsa bir ara alıyım festivallere göndercemde bi ara konuşalım detaylıca oke🙂)

ayrıca biraleme gelen ve paranoyaya destek veren herkese teşekkürler🙂

settarboran demiş ki:
sinan ankaraya bu gidisimde Zoo Muzik'e ugrarim orayla konusur kolayliklarla ilgili net bilgiyi veririm. oradakilerde bu ise rocker gozuyle baktiklari icin kayit asamasinda ve sonrasinda cok yardimci olacaklarindan eminim. bu arada eski rock market ve suanda cıngırock olan trt de yayınlanan programa cıkmak isterseniz gorusebiliriz. yapımcısı arkadasımdır, elimden geleni yaparım.

bu bizim için süper olur desteğin için çok teşekkür ederiz tanışmak dileğiyle saygılar

Geri