Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
settarboran demiş ki:
sinan yanlis anlasildigimi düşünüyorum. benim eleştiri yapmak gibi bir düşüncem olmadi. forumda gözükür ki bende Paranoya fanlarından biriyim. sadece bilinmesini istediğim şeyleri paylaştım. Yoksa, sound olarakta duruş olarakta Paranoyanın çok sağlam olduğunu yine tekrarlıyorum. En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

abi erayla konuştuktan sonra yanlış anladığımı düşünüyorum en yakın zamanda görüşmek isterim

Bugunkü biralem sahnesi mukemmeldi. Bu arada Parca icin tesekkurler beyler... Eray belgesel nasil birader, hosuna gitti mi? Kaplan ceylanın boğazını nasıl ısırıyor ama vahşet ulan bu???

karanlık adlı parçanız süper olmuş...paranoya gbi sağlam bi grupdanda bu beklenirdi zaten.sivas gibi bi şehirde böle bişi yaptıkları için kendileriyle gurur duysunlar bence çünkü istanbulda rock grubu denilicek vasıfları taşıyan amatör gruplar yok (bence) üstelik çok iyiymişler gibi konser biletleri 12 ytl.vokalinin sesi teneke kazıntısı gibi.(isim veripde onları rezil etmiim) .istanbul a bekleriz......yolunuz açık olsun 😀

gothicangel demiş ki:
karanlık adlı parçanız süper olmuş...paranoya gbi sağlam bi grupdanda bu beklenirdi zaten.sivas gibi bi şehirde böle bişi yaptıkları için kendileriyle gurur duysunlar bence çünkü istanbulda rock grubu denilicek vasıfları taşıyan amatör gruplar yok (bence) üstelik çok iyiymişler gibi konser biletleri 12 ytl.vokalinin sesi teneke kazıntısı gibi.(isim veripde onları rezil etmiim) .istanbul a bekleriz......yolunuz açık olsun 😀
Sağolasın...İNşallah oda olacak... :twisted: Takipte olmanı tavsiye ederim..Diğer parçalrımızda en az karanlık kadar bomba...

settarboran demiş ki:
Bugunkü biralem sahnesi mukemmeldi. Bu arada Parca icin tesekkurler beyler... Eray belgesel nasil birader, hosuna gitti mi? Kaplan ceylanın boğazını nasıl ısırıyor ama vahşet ulan bu???
Kardeşim desteğin için çok sağol...Kısmet olmadı henüz izlemek lakin dvd player ım yok..en kısa zamanda...Tekrar görüşmek üzere...
Stay with brutal keep on grindin....

🙂

gothicangel demiş ki:

kardeş kimmiş o grup ya bana bi özel mesajla bildirirsen sevinirim..
bende paranoyanın en büyük fanlarındanım bilen bilir zaten ama istanbulda çok sağlam gruplar var merak ettim o grubu 12 ytl ye bileti satılan..

settarboran demiş ki:

yorum için çok teşekkürler settar ama biz dün çok kötü olduğmuzu düşünüyoruz 😀 soun sıçmıştı bea 😆 desteğin için teşekkürler tekrar

gothicangel demiş ki:

sen bide hayır ile ebediyeni dinle kız o zaman bidaha yorum yazarsın ehhehe herkese slm söyle öpüyorum 🙂

geçen biralem programı oldukca iyiydi ve herkes oldukca iyiydi ama asıl güzel olan sey ise grubun gittikce bırbırını tamamladıgı. Her geçen gun dahada başarılı bir grup izlemek bizim için zevk verici bir durum...

s_i__n demiş ki:
yorum için çok teşekkürler settar ama biz dün çok kötü olduğmuzu düşünüyoruz 😀 soun sıçmıştı bea 😆 desteğin için teşekkürler tekrar

sinan fazla kalamadim ama bulundugum kadariyla saglamdı. Bu arada korkunun içinde girdiğin soloda yemin sana bitirdin beni... Basarılar arkadaslar...

settarboran demiş ki:
sinan fazla kalamadim ama bulundugum kadariyla saglamdı. Bu arada korkunun içinde girdiğin soloda yemin sana bitirdin beni... Basarılar arkadaslar...

abi zaten solosuz bir program olamaz çaldığımız parçalardada solo kısıtlı... bende bu tür parçalarda wuruom doğaçlamanın gözüne beğendiğin için sağol tabi feonun sololarımı kesmesi beni dellendirio

adam erayın söze girmesi için atak yapıyo bende soloyu kesmeyince 😀 bu arada feo bu hafta sololarımı katletmek istedi ritmleri aksak atıp durdu şerefsiz ama yemez lan feo başkalarıylamı karıştırdın bizi ehüehü anladın seeeen 😀 😀

s_i__n demiş ki:
settarboran demiş ki:

abi zaten solosuz bir program olamaz çaldığımız parçalardada solo kısıtlı... bende bu tür parçalarda wuruom doğaçlamanın gözüne beğendiğin için sağol tabi feonun sololarımı kesmesi beni dellendirio

adam erayın söze girmesi için atak yapıyo bende soloyu kesmeyince 😀 bu arada feo bu hafta sololarımı katletmek istedi ritmleri aksak atıp durdu şerefsiz ama yemez lan feo başkalarıylamı karıştırdın bizi ehüehü anladın seeeen 😀 😀

Bi adam 5 dakikalık parçada 15 dakika solo atmaya kalkarsa keserim ben o soloyu! çok da dellenirsem dümdüz giden parçanın ritmini öyle bi aksatırım ki gitarist şaşallar (tmm kabul ediyorum sen şaşallamadın ama elbet boş bi anını yakalarım ben senin). adam kendini kaybediyo solo atarken. bak bana ben hiç solo atmaya kalkıyomuyum? (sende solo atabilcek kabiliyet olsa 5 dakikalık parçada değil 15 dakka yarım saat bile solo atarsın dediğinizi duyabiliyorum arkadaşlar. kalbimi kırıyosunuz ama).

ya biz grup olarak gaza gelmeye çok yatkınız ve sinan gaza geldimi solo olayında çığır açıyo. pink floyd şarkılarında bile o kadar uzun solo yok düşün artık 😀 ama benim gitaristim die demiyom son zamanlarda solo konusunda göğe erdi bizimkisi. o yüzden yakın zamanda bi Joe Satriani cover'ı gelebilir.
bak sinancım gerektiğinde son derece hoşgörülü olabilirim. ayrıca söz bundan sonra parçalarda aksak ritmler kullanmicam çünkü olan orkoya oluyo.En son aksak ritm kullandığımda "noluyo lan? ben kimim nerdeyim aq?" bakışı attmıştı bana 😀

anaa biri satriani mi dedi lan tamam bu hafta yapalım o zaman taylan için bare
bu parça taylana the forgatten ehehhe
ulan geçende midnight çalmıştım bea ama program bittikten sonra olmuştu olay

ülen dümbük herifler senin solonada başlarım senindde aksak ritmine zati canım çıkıyo parçaları çalacam die bide birbirinizle polemie girip erayla beni hatta sadece beni ne pok yemeye zor durumda bırakıyosunuz ülen.... bıktım anasını satiim bütün program boyunca feoya dönüp bakmaya !!! bıktım sürekli ahanda olm kesin ritm kaçırdım lan die düşündürülmekten bende insanım bende bir canım kıymayın bana kıyarım sana...........

Geri