Pedal için uygun adaptör

Selamlar. Pedal üzerinde 9v dc 100ma yazmakta. Biraz araştırdım fakat net bir şey öğrenemedim. Elimdeki adaptör 12v 500ma gücünde. Bu adaptörle bu pedalı çalıştırmak pedala zarar verir mi ? Bir diğer sorum pedal üzerinde +...– ibaresi, adaptörde ise –...+ ibaresi var bunlar ne anlama geliyor ? Son olarak, pedal üzerinde pil haznesi göremedim, arkasındaki siyah kısmı çıkartmam mı gerekiyor yoksa bu pedal pil ile çalışmaz mı ? şimdiden teşekkürler

Dosyalar

• 111.png.webp
    111.png.webp
    33.8 KB · Gösterim: 113
  • 33333.png.webp
    33333.png.webp
    34.5 KB · Gösterim: 111
  • 222222.png.webp
    222222.png.webp
    21.9 KB · Gösterim: 106
100ma'den yüksek takılabilir, hatta gereken ma'den 2 kat yüksek takın derler ama volt değeri aynı olmalı. Adaptör polaritesi de ters. Pedalda merkez - dış +, o yüzden öyle bir adaptör lazım.
Anladım uygun adaptörü bulmaya çalışacağım fakat bu cihazın 9v pil ile de çalışacağı yazıyor sitede. Yani absürt bir soru olacak ama bu pedalda pil haznesi göremedim bu arkasındaki siyah kısmı çıkartmam mı gerekiyor ? hiç öyle kolay kolay çıkacak bir şeye de benzemiyor yani

içerisinden 2 adet dönüştürücü kablo ve 8 adet de standart kablo mevcut.
link ürünü göstermek adına paylaştım her ne kadar tükendi yazsa da piyasada mutlaka vardır.

Geri